Zestawy do mopowania na mokro

Mopowanie na mokro to niezmiennie jeden z najlepszych, najefektywniejszych sposobów na utrzymanie czystości podłóg i posadzek w różnych pomieszczeniach. Dlatego zestawy do mopowania na mokro zarówno na użytek domowy, jak i profesjonalny, są niezbędne w każdym miejscu, w którym ważny jest wysoki poziom czystości i higieny. W ofercie sklepu PURECO znalazły się zestawy zwiększające efektywność sprzątania na mokro i odpowiednio przemyślane do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych.

Aktywne filtry

Gemini Filmop wiadro dwukomorowe z wyciskarką i mopem

Cena 147,60 zł
wybierz wariant
 • niebieski 147,60 zł
 • czerwony 147,60 zł

Zestaw do mopowania Easy Wash Filmop kolory HACCP

Cena 170,97 zł Cena podstawowa 251,43 zł
Najniższa cena: 137,76 zł +24%
wybierz wariant
 • Czerwony 170,97 zł 251,43 zł -32%
 • Niebieski 170,97 zł 251,43 zł -32%
 • Ĺ»ółty 170,97 zł 251,43 zł -32%
 • Zielony 170,97 zł 251,43 zł -32%
 • Promocja!
 • -32%
 • -32%

Czym powinny się cechować zestawy do mopowania podłóg?

Zwykłe wiadro i mop to najprostszy, podstawowy sprzęt do mopowania na mokro, który może się sprawdzić na użytek prywatny, jednak w zastosowaniu profesjonalnym od zestawów do mopowania wymagana jest większa wygoda i funkcjonalność. Dlatego akcesoria takie powinny spełniać kilka istotnych wymagań.

 • Bezdotykowe - aby zachować maksymalną higienę oraz komfort podczas mopowania podłogi, zarówno wiadro, jak i mop powinny zapewniać bezdotykowe namaczanie oraz wyciskanie nadmiaru wody. To nie tylko szybsze, ale i bardziej efektywne oraz estetyczne rozwiązanie.osoby trzecie (przychodnie, urzędy, biura, sklepy) niesie ze sobą ryzyko
 • Bezpieczne - częste mopowanie podłogi w miejscach, w których stale przewijają się poślizgnięcia, dlatego zestaw do mopowania powinien być dodatkowo oznaczony ostrzeżeniami dla osób postronnych.
 • Wygodne - komfort podczas mopowania to istotna kwestia podnosząca jakość i efektywność sprzątania. Wiadro powinno być wyposażone w wygodne uchwyty, pozwalające utrzymać środek ciężkości w odpowiednim miejscu, a łatwy system mocowania i zdejmowania mopa ze stelaża dodatkowo przyspieszy wszystkie czynności związane z mopowaniem.
 • Funkcjonalne - osobne komory na wodę brudną i czystą pozwolą na bardziej efektywne czyszczenie i rzadszą wymianę płynu, co zwiększy także ekologiczność i ekonomiczność mopowania.

Wybierając profesjonalny zestaw do mopowania na mokro z oferty sklepu PURECO zyskujesz gwarancję spełnienia wszystkich powyższych warunków, a tym samym zwiększenia wygody i efektywności sprzątania na każdym poziomie.

Sprzęt do mopowania podłogi na użytek domowy i profesjonalny

Dostępne w naszej ofercie zestawy do mopowania podłóg sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i firmach oraz większych przedsiębiorstwach, sklepach, przychodniach, szpitalach, urzędach, szkołach, żłobkach i przedszkolach. Stanowią także niezbędne wyposażenie dla profesjonalnych firm sprzątających. Aby zadbać o maksymalną wydajność i efektywność mopowania podłogi, zapoznaj się także z naszą ofertą profesjonalnych środków czystości dedykowanych konkretnym powierzchniom oraz branżom. Do większych powierzchni, w których ręczne mopowanie podłogi byłoby zbyt czasochłonne, szczególnie polecamy nasze profesjonalne maszyny czyszczące, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem.