Profesjonalne parownice matrix do czyszczenia parą

Maszyny do czyszczenia parą

Parownice do sprzątania dostępne w ofercie PURECO są doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą wprowadzić rozwiązania do czyszczenia bez używania chemicznych środków czystości oraz detergentów. Tego rodzaju urządzenia nagrzewają się bardzo szybko, przez co w krótkim czasie są gotowe do pracy. Dzięki temu możemy już po kilku minutach rozpocząć proces czyszczenia powierzchni. Miejscami, w których najczęściej stosuje się profesjonalne myjki parowe, są zakłady produkcyjne oraz przemysłowe. Zapewniają szybkie uporanie się z problemem zabrudzeń, a dodatkowo usuwają również te niewidoczne gołym okiem zanieczyszczenia. Dzięki posiadaniu myjki parowej utrzymanie czystości będzie proste i ekonomiczne.

Aktywne filtry

SO4 SO8 Matrix maszyna parowa, parownica tylko para

Cena 8 560,80 zł
wybierz wariant
  • 4,5 bar 8 560,80 zł
  • 8 bar 14 723,10 zł

SV4 SV8 Matrix maszyna parowa, parownica para z odkurzaczem

Cena 13 899,00 zł
wybierz wariant
  • 8 bar 22 140,00 zł
  • 4,5 bar 13 899,00 zł

Jak działa profesjonalna parownica do czyszczenia?

Najważniejsze w działaniu profesjonalnej myjki parowej jest to, że nie trzeba używać środków chemicznych oraz detergentów podczas korzystania z niej. Wszystko to działa na plus dla środowiska i jest mu całkowicie przyjazne. Woda, która zostaje umieszczona w myjce, gotuje się do temperatury wrzenia. Czas trwania takiego zabiegu to kilka minut, po których można swobodnie rozpocząć sprzątanie. Gorąca woda, która dostaje się na zabrudzoną powierzchnię, zmywa brud poprzez rozpuszczenie go. Jeżeli plamy są zaschnięte lub wgryzły się w powierzchnię, wówczas zabieg wykonany myjką parowa przygotuje ją do dalszej pracy nad usuwaniem brudu. Urządzenie do czyszczenia parą posiada specjalny pojemnik, do którego zostają odessane usunięte zabrudzenia. Efekt czyszczenia jest natychmiastowy i długotrwały.

Jakie parametry i warianty parownic przemysłowych są dostępne w ofercie PURECO?

Parownice dostępne w naszej ofercie różnią się przede wszystkim mocą. W zależności od tego jak bardzo zabrudzona jest powierzchnia, będziemy musieli zastosować urządzenie o różnych właściwościach i sposobach działania. Głównymi parametrami, które bierze się pod wagę, są temperatura oraz ciśnienie. Jeśli masz wątpliwości, które urządzenie najlepiej sprawdzi się do Twoich potrzeb, koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który w profesjonalny sposób dostosuje ofertę do oczekiwań.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno bardzo podstawowe modele parownic, jak i te bardziej wyspecjalizowane, które posiadają możliwość dostosowania barów oraz temperatury, a także mają odkurzacz, który wsysa zmyte zabrudzenia. Można również zakupić wersję zawierającą w zestawie zbiornik na środki chemiczne, które pomagają parze wodnej w pozbyciu się najbardziej uciążliwych plam.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno maszyny parowej?

Jeśli borykasz się z usuwaniem trudnych i uciążliwych zabrudzeń, sam odpowiedz sobie napytanie, dlaczego potrzebujesz profesjonalnej myjki parowej. Bez wątpienia pomoże ona w czyszczeniu trudnych powierzchni, szczególnie tych, na których nie sprawdzają się środki chemiczne. Jest ona również doskonałą propozycją dla wszystkich zwolenników ochrony środowiska, którzy cenią sobie maszyny działające bez szkodliwych detergentów.

Przy użyciu myjki parowej wyczyścimy tak naprawdę wszystko. Można użyć jej do tapicerki, różnego rodzaju posadzek, okien czy dywanów. Jeśli mamy do posprzątania wyjątkowo trudno dostępne miejsce, możemy wymienić końcówkę na taką, która idealnie wsunie się w problematyczne zakamarki. Dzięki temu nasze czyszczenie będzie dokładne. Dodatkową zaletą pracy z parownicą przemysłową jest dezynfekcja powierzchni, która zostaje wyczyszczona. Musimy pamiętać, że zakup takiego urządzenia jest zazwyczaj inwestycja na wiele lat. Posiada jednak wiele zalet, które pozwalają na utrzymanie czystości i higieny w miejscach użytkowych.

Gdzie najczęściej stosuje się parownice do czyszczenia?

Profesjonalne myjki parowe najczęściej wykorzystywane są w branży przemysłowej. Czyści się nimi powierzchnie, na których odbywa się produkcja, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z trudnymi zabrudzeniami, z którymi nie radą sobie zwykłe środki chemiczne. Gorąca woda zaaplikowana pod ciśnieniem doskonale rozpuści zanieczyszczenia i wchłonie je do specjalnego pojemnika.

Czyszczenie przy pomocy parownicy jest konieczne również w miejscach, w których powierzchnia oprócz tego, że jest czysta, musi być również zdezynfekowana. Są to szczególnie takie miejsca, w których przyjmujemy klientów i chcemy zadbać o ich zadowolenie ze świadczonych usług.