Prowadzone zamiatarki ręczne - Przemysłowe i Bezpyłowe: Pureco

Prowadzone zamiatarki ręczne bezpyłowe

Chcesz utrzymać czystość na najwyższym poziomie? Zamiatarka ręczna to świetne rozwiązanie zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw, jak i prywatnych mieszkań czy pomieszczeń gospodarczych. Dzięki niej skutecznie zadbasz o czystość w środku i na zewnątrz. Kurz, pył, liście, piasek i inne zanieczyszczenia nie będą stanowić żadnej przeszkody na drodze ręcznej zamiatarki. Nie zwlekaj i zapoznaj się z szeroką ofertą zamiatarek sklepu PURECO już teraz!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Regeneracja Baterii do wózków widłowych i maszyn czyszczących

     Regeneracja Baterii do wózków widłowych i maszyn czyszczących Comac, Fimap, Karcher, Adiatek, Cleanfix, Ghibli, Wirbel, Hako, Nilfisk, Rcm, Taski, tennant, Wetrock. Cennik regeneracji baterii do flot wózków widłowych i maszyn do mycia podłóg.

Cena 15,35 zł

Baterie Regenerowane PURECO

     Pełna gama baterii regenerowanych do maszyn czyszczących Comac, Fimap, Karcher, Adiatek, Cleanfix, Ghibli, Wirbel, Hako, Nilfisk, Rcm, Taski, tennant, Wetrock. Cennik regenerowanych baterii o sprawności powyżej 90%

Cena 738,00 zł

Nowe Baterie Trakcyjne kwasowe PURECO

     Pełna gama nowych baterii trakcyjnych do maszyn czyszczących Comac, Fimap, Karcher, Adiatek, Cleanfix, Ghibli, Wirbel, Hako, Nilfisk, Rcm, Taski, tennant, Wetrock. Cennik nowych baterii kwasowych

Cena 1 476,74 zł

Zamiatarka LION 500M Portotecnica

  Lion 500 M to lekka, kompaktowa zamiatarka, prowadzona ręcznie, jej szerokość zamiatania wynosi do 700 mm.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 2 939,70 zł Cena podstawowa 3 094,42 zł
  • Promocja!
  • -5%
  • -5%

Zamiatarka bezpyłowa Comac CS 50 B komplet

       Zamiatarka CS50 B COMAC- idealna do powierzchni ok. 2000 m². Sprawdza się idealnie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów, gdyż jest zasilana bateryjnie Cena maszyny KOMPLETNEJ CS50 B (bateria kwasowa 12V/110Ah, prostownik 12V/17A)

Cena 13 159,77 zł Cena podstawowa 16 048,50 zł
  • Promocja!
  • -18%
  • -18%

CS 50 H/HT Comac zamiatarka bezpyłowa spalinowa

       Zamiatarka CS50 H/HT COMAC- idealna do powierzchni ok. 2000 m². Idealnie sprawdza się w zamiataniu terenów zewnętrznych jak i garażów wielkopowierzchniowych. Cena maszyny KOMPLETNEJ CS 50 H gotowej do pracy.Dostępna również w wersji z dodatkowym napędem na koła: Cena maszyny KOMPLETNEJ CS...

Cena 15 890,37 zł

Zamiatarki bezpyłowe – znajdź model dopasowany do Twoich potrzeb

Dostępny w naszej ofercie profesjonalny sprzęt czyszczący został dobrany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zatem każda nasza ręczna zamiatarka do kostki brukowej, płytek i innych powierzchni różni się od siebie. Zazwyczaj podstawowe różnice polegają na rodzaju zasilania naszych zamiatarek, które działają na zasadzie pchania, poprzez zasilanie bateryjne bądź spalinowe. Dwa ostatnie typy są bardziej zaawansowane, dlatego polecamy je do użytku w przestrzeniach, gdzie występuje szczególnie duże stężenie pyłów, np. sale produkcyjne. Ponadto, poszczególne modele różnią się szerokością czyszczenia oraz systemem filtracji. 

Prowadzone zamiatarki bezpyłowe – do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Nasze zamiatarki ręczne zostały zaprojektowane z myślą przede wszystkim o dużych powierzchniach. Renomowani producenci takiego sprzętu wiedzą jednak, że ręczna zamiatarka przemysłowa przyda się nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale i na zewnątrz. Dlatego nasze zamiatarki przemysłowe świetnie nadają się do czyszczenia różnych powierzchni. Zamiatarki ręczne do kostki brukowej, asfaltu czy płyt betonowych pozwolą Ci skutecznie wyczyścić przestrzeń wokół Twojej firmy, a nawet posprzątać całe ulice lub parkingi. Jednak zamiatarki chodnikowe ręczne świetnie nadają się również do czyszczenia różnego rodzaju podłóg wewnątrz budynków. Specjalne szczotki pozwalają na dokładne czyszczenie wzdłuż ścian oraz na nieregularnych powierzchniach.

Zamiatarka prowadzona – wygodne urządzenie czyszczące

Nasza zamiatarka prowadzona to niezwykle wygodne w użytkowaniu urządzenie do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Szczotki zamiatające pozwalają dokładnie zbierać brud do szczelnych pojemników, które z łatwością można opróżnić po wykonanej pracy. Solidny uchwyt zamiatarek pozwala prowadzić zwrotne urządzenia w dowolnym kierunku – nawet do tyłu. Czyszczenie nigdy nie było bardziej komfortowe niż podczas korzystania z profesjonalnej zamiatarki ręcznej do kostki brukowej, podłóg i nie tylko.

Zamiatarki ręczne pozwolą Ci zaoszczędzić

Dostępne w naszej ofercie zamiatarki prowadzone pozwolą Ci zaoszczędzić czas i energię. Dzięki nim znacznie szybciej posprzątasz daną przestrzeń (nawet dziesięciokrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnego zamiatania miotłą), a przy tym zaoszczędzisz energię, ponieważ każda zamiatarka ręczna do kostki dostępna w sklepie PURECO jest wyjątkowo wydajna. Ponadto, nasze zamiatarki ręczne to ceny atrakcyjne w stosunku do jakości prezentowanych urządzeń.

Akcesoria dodatkowe do zamiatarek

W tej kategorii znajdziesz także niezbędne akcesoria do zamiatarek prowadzonych, które wymagają zasilania innego niż siła mięśni. Różnego rodzaju baterie zasilające nasze zamiatarki prowadzone są odpowiednie do prezentowanych modeli naszego sprzętu PURECO. Wraz z samym produktem nasza firma oferuje również usługę wymiany zużytych baterii lub samą ich regenerację.

Zamiatarki ręczne – niezbędne tam, gdzie ma być czysto

Jesteśmy pewni, że różnorodność naszych urządzeń czyszczących sprawi, że nasi klienci znajdą sprzęt, który sprosta ich oczekiwaniom. Atuty, jakie ma każda nasza zamiatarka ręczna, to cena, jakość oraz wydajność. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami prezentowanymi na stronie sklepu PURECO – gwarantujemy, że sprzątanie z naszym sprzętem stanie się znacznie skuteczniejsze!

Sprawdź myjki w innych kategoriach: