Sznurkowe

Czysta i lśniąca podłoga to wizytówka biura, przychodni, mieszkania czy innego obiektu użyteczności publicznej. Podczas jej profesjonalnego czyszczenia pomocny będzie mop przemysłowy sznurkowy, który dokładnie usunie wszelkie zanieczyszczenia i nie pozostawi smug na powierzchni. Na co zwrócić uwagę, wybierając mop sznurkowy?

Aktywne filtry

Profesjonalne mopy sznurkowe

Najpopularniejsze rodzaje mopów do mycia podłóg to mopy płaskie oraz sznurkowe. O ile różne rodzaje mopów płaskich przeznaczone są do mycia różnego rodzaju powierzchni, o tyle mopy sznurkowe są narzędziami bardzo uniwersalnymi. Nadają się do profesjonalnego czyszczenia większości podłóg, a ich wysoka chłonność i żywotność dają wysoki komfort użytkowania.

Wybierając profesjonalny mop sznurkowy, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Jedną z nich jest gramatura sznurków czy pasków, z których jest on wykonany. To właśnie od tego parametru często zależy chłonność mopa i jego skuteczność. Kolejną rzeczą wartą rozważenia jest materiał, z jakiego składają się sznurki bądź paski mopa. Popularne są klasyczne sznurki bawełniane, które dobrze chłoną wodę i dokładnie czyszczą powierzchnie zabrudzone. Jednak do pomieszczeń, w których często występują silne zabrudzenia, np. tłuste plamy, warto wybrać profesjonalne mopy sznurkowe z mikrofazy. Jest to rodzaj mikrofibry, który głęboko czyści każdy rodzaj podłogi, wnikając w mikropory, dzięki czemu usuwa także tłuszcz. Na dodatek jest lekki, nie zawiera lateksu i wykazuje wysoką wydajność absorbującą.

Mopy sznurkowe od pureco.pl

Profesjonalne mopy sznurkowe dostępne w sklepie internetowym pureco.pl doskonale nadają się do sprzątania każdego rodzaju podłogi w domu, biurze czy innej placówce publicznej. Dobierając do mopa odpowiedni kij i wiadro z naszej oferty, stworzysz zestaw, który odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.