Profesjonalne Przemysłowe i piorące odkurzacze Comac

Odkurzacze

Wydajne i mocne odkurzacze to urządzenia, które są niezbędne przy dokładnym sprzątaniu wielu powierzchni. W przypadku specyficznych lub dużych powierzchni do czyszczenia, konieczny jest wybór odpowiedniego sprzętu, który będzie przystosowany do konkretnego zadania. Dlatego w ofercie PURECO znalazły się różne rodzaje odkurzaczy przemysłowych, profesjonalnych czy piorących — szeroki wybór, dzięki któremu z łatwością dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę!

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalny odkurzacz...

       YP 1/6 Dry - to mały i lekki profesjonalny odkurzacz biurowy do odkurzania na sucho. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 404,67 zł Cena podstawowa 603,99 zł
 • Promocja!
 • -33%
 • -33%

Profesjonalny odkurzacz...

         YP 1/20 W&D - jest to profesjonalny odkurzacz biurowy do odkurzania na sucho mokro. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 564,57 zł Cena podstawowa 855,41 zł
 • -34%
 • -34%

Piccolo TMB profesjonalny...

       Profesjonalne, nieduże odkurzacze gwarantujące doskonałe rezultaty sprzątania. Odkurzacze TMB Piccolo są polecane do miejsc, w których istotne jest zmniejszenie poziomu hałasu, przykładowo hoteli, biur, domów spokojnej starości.

Cena 662,97 zł Cena podstawowa 1 035,89 zł
wybierz wariant
 • Piccolo PRO 662,97 zł 1 035,89 zł -36%
 • Piccolo SILENZIO 1 494,25 zł 2 334,77 zł -36%
 • Promocja!
 • -36%
 • -36%

Valet Tub Vac e Truvox VTV e...

       Valet Tub Vac e (VTV e)- jest to profesjonalny odkurzacz biurowy do odkurzania na sucho. Klasa energetyczna A. Wysokie 3 stopniowe filtrowanie w tym HEPA 13. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 785,60 zł

Dray P 12 S comac profesjonalny...

       COMAC DRY P12 S- jest odkurzaczem, który odkurza na sucho. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 848,70 zł

Top P 12 WD comac profesjonalny...

         COMAC TOP P12 WD - jest odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Seria Top charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i dużą mocą ssania. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 1 076,25 zł

Top P11 WD Comac profesjonalny...

         COMAC TOP P11 WD - jest odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Seria Top charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i dużą mocą ssania. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 1 216,47 zł Cena podstawowa 1 737,81 zł
 • Promocja!
 • -30%
 • -30%

Quick P12 comac profesjonalny...

         COMAC TMB  Quick P12 - jest odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Seria Quick została wyposażona w system czyszczenia filtra bez konieczności otwierania odkurzacza. Dodatkową cechą jest cicha i wydajna praca. Cena za...

Cena 1 217,70 zł

Quick P25 comac tmb...

         COMAC TMB  Quick P25 - jest odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Seria Quick została wyposażona w system czyszczenia filtra bez konieczności otwierania odkurzacza. Dodatkową cechą jest cicha i wydajna praca. Cena za...

Cena 1 303,80 zł

Top P25 WD Comac profesjonalny...

         COMAC TOP P25 WD - jest odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Model posiada wytrzymała silnik Ametek. Seria Top charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i dużą mocą ssania. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 1 426,80 zł

ODKURZACZ PROFESJONALNY...

Nowość!Poręczny odkurzacz bateryjny Portotecnica Isy Li-ion to najnowsza seria bezworkowych odkurzaczy ładowanych za pomocą baterii.Niewielki gabaryt, lekkość i zwinność oraz dodatkowe końców pozwolą wysprzątać trudno dostępne miejsca. Produkt wyposażony jest w przycisk dzięki, któremu bez...

Cena 1 463,70 zł

HB 3400 Truvox dmuchawa...

    HB 3400 Truvox - profesjonalna dmuchawa hybrydowa. Posiada kompaktową, lekką konstrukcję. Urządzenie to jest bardzo wydajne i znacznie skróci czas suszenia dywanów, ścian i sufitów.

Cena 1 463,70 zł Cena podstawowa 2 217,73 zł
 • Promocja!
 • -34%
 • -34%

Quick P35 comac tmb...

         COMAC TMB  Quick P35 - jest dużym odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Seria Quick została wyposażona w system czyszczenia filtra bez konieczności otwierania odkurzacza. Dodatkową cechą jest cicha i wydajna praca. Cena za...

Cena 1 500,60 zł

Back Pack II Truvox...

       Back Pack II Truvox - jest to profesjonalny odkurzacz plecakowy do odkurzania na sucho. Wysokie 4 stopniowe filtrowanie. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 1 758,90 zł

Odkurzacz pionowy Truvox z turbo...

         Valet odkurzacz pionowy Truvox - jest odkurzaczem pionowym, który odkurza na sucho. Posiada szczotkę trzepiącą, która dogłębnie oczyści i postawi włosie dywanu. Dodatkową cechą jest szereg zastosowanych udogodnień, co umożliwia szybką i wygodną pracę. Wyposażony w jeden silnik i...

Cena 1 783,50 zł
 • Obecnie brak na stanie

Extractor Topper 1/27 ext...

  Extractor Topper 1/27 EXT jest profesjonalnym odkurzaczem (ekstraktorem) przeznaczonym do pracy na sucho-mokro. Idealnie się sprawdzi w praniu dywanów, wykładzin i tapicerki.Cena dotyczy urządzenia kompletnego z akcesoriami

Cena 1 832,70 zł

Ecospital Topper 1/27 hepa iso5...

  Ecospital Topper 1/27 Hepa ISO5 to profesjonalny odkurzacz medyczny wykonany z materiału antybakteryjnego, przeznaczony do pracy na sucho. Idealnie się sprawdzi w placówkach medycznych i szpitalach.Cena dotyczy urządzenia kompletnego z akcesoriami

Cena 1 869,60 zł

Dobre odkurzacze do użytku profesjonalnego

W naszej ofercie znalazły się między innymi odkurzacze profesjonalne, które sprawdzą się do sprzątania między innymi takich miejsc jak biura, hotele, piekarnie czy placówki medyczne. W naszym sklepie znalazły się także wytrzymałe i wydajne odkurzacze budowlane do skutecznego usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Oferujemy szeroki przekrój rozwiązań nawet do wyjątkowo wymagających zadań: sprzęt do odkurzania na sucho i na mokro, do suszenia dywanów i wykładzin, plecakowe czy z turbo szczotkami. Wszystkie nasze odkurzacze to produkty od sprawdzonych i cenionych producentów.

Solidne i wytrzymałe odkurzacze przemysłowe

Dla bardziej wymagających przestrzeni przemysłowych przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi, niecodziennymi zabrudzeniami: pyłem, gruzem, wiórami, cieczami, olejami czy odpryskami metalu. Wiele z nich może zbierać nawet zabrudzenia o temperaturze do 200°C. Tego typu sprzęt sprawdzi się na przykład do pracy w branży spożywczej, motoryzacyjnej, chemicznej, a także w przestrzeniach zagrożonych wybuchem: młynach, stolarce czy przemyśle lakierniczym. W takich sytuacjach warto zadbać o jak najbardziej profesjonalny sprzęt, który zapewni nie tylko wydajność sprzątania, ale także bezpieczeństwo.

Multifunkcyjne odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące oraz z filtrem wodnym to rozwiązanie doskonałe dla alergików — ograniczają rozprzestrzenianie roztoczy, sierści i kurzu, a pojemnik na wodę pełni funkcję swoistego filtra powietrza. Takim odkurzaczem można nie tylko usunąć zabrudzenia na sucho, ale także w razie potrzeby wyprać tapicerkę, dywan, wykładzinę czy wnętrze samochodu. Sprawdzi się także przy usuwaniu rozlanych cieczy czy innych mokrych zanieczyszczeń. Bez przeszkód można zatem stwierdzić, że dostępne w naszej ofercie odkurzacze piorące to urządzenia wielofunkcyjne, które sprawdzą się w wielu sytuacjach zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Ponadto oferujemy także profesjonalne dmuchawy do osuszania dywanów czy wykładzin, a nawet ścian czy sufitów po zalaniach. Szeroki wybór dodatkowych szczotek i akcesoriów pozwala precyzyjnie dobrać rozwiązanie odpowiednie do specyficznego zadania.

Wygodne i tanie odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe, choć zrewolucjonizowały rynek sprzętów domowych swoją lekką formą, równie dobrze sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze pionowe to sprzęty do użytku profesjonalnego, które pozwalają na łatwiejsze operowanie urządzeniem i sięganie nawet pod meble czy w inne trudno dostępne miejsca. Opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia jest szybkie i proste, a sam odkurzacz zajmuje o wiele mniej miejsca niż jego tradycyjna wersja. Nasze odkurzacze pionowe wcale nie są słabsze od ich klasycznych odpowiedników. Posiadamy także modele z turbo szczotką do dywanów i wykładzin, które świetnie sprawdzą się między innymi w hotelach.

Wszystkie nasze odkurzacze, czy to do użytku profesjonalnego, przemysłowego, piorące czy pionowe, to sprawdzony sprzęt od czołowych producentów, którzy bazują na materiałach i rozwiązaniach najwyższej jakości. Jednocześnie oferujemy urządzenia w niewygórowanych cenach, które bez trudu dostosujesz do swoich specyficznych potrzeb. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą innych maszyn czyszczących, myjek ciśnieniowych czy szorowarek i polerek.