Profesjonalne Przemysłowe i piorące odkurzacze Comac

Odkurzacze

Wydajne i mocne odkurzacze to urządzenia, które są niezbędne przy dokładnym sprzątaniu wielu powierzchni. W przypadku specyficznych lub dużych powierzchni do czyszczenia, konieczny jest wybór odpowiedniego sprzętu, który będzie przystosowany do konkretnego zadania. Dlatego w ofercie PURECO znalazły się różne rodzaje odkurzaczy przemysłowych, profesjonalnych czy piorących — szeroki wybór, dzięki któremu z łatwością dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę!

Aktywne filtry

Dobre odkurzacze do użytku profesjonalnego

W naszej ofercie znalazły się między innymi odkurzacze profesjonalne, które sprawdzą się do sprzątania między innymi takich miejsc jak biura, hotele, piekarnie czy placówki medyczne. W naszym sklepie znalazły się także wytrzymałe i wydajne odkurzacze budowlane do skutecznego usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Oferujemy szeroki przekrój rozwiązań nawet do wyjątkowo wymagających zadań: sprzęt do odkurzania na sucho i na mokro, do suszenia dywanów i wykładzin, plecakowe czy z turbo szczotkami. Wszystkie nasze odkurzacze to produkty od sprawdzonych i cenionych producentów.

Solidne i wytrzymałe odkurzacze przemysłowe

Dla bardziej wymagających przestrzeni przemysłowych przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi, niecodziennymi zabrudzeniami: pyłem, gruzem, wiórami, cieczami, olejami czy odpryskami metalu. Wiele z nich może zbierać nawet zabrudzenia o temperaturze do 200°C. Tego typu sprzęt sprawdzi się na przykład do pracy w branży spożywczej, motoryzacyjnej, chemicznej, a także w przestrzeniach zagrożonych wybuchem: młynach, stolarce czy przemyśle lakierniczym. W takich sytuacjach warto zadbać o jak najbardziej profesjonalny sprzęt, który zapewni nie tylko wydajność sprzątania, ale także bezpieczeństwo.

Multifunkcyjne odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące oraz z filtrem wodnym to rozwiązanie doskonałe dla alergików — ograniczają rozprzestrzenianie roztoczy, sierści i kurzu, a pojemnik na wodę pełni funkcję swoistego filtra powietrza. Takim odkurzaczem można nie tylko usunąć zabrudzenia na sucho, ale także w razie potrzeby wyprać tapicerkę, dywan, wykładzinę czy wnętrze samochodu. Sprawdzi się także przy usuwaniu rozlanych cieczy czy innych mokrych zanieczyszczeń. Bez przeszkód można zatem stwierdzić, że dostępne w naszej ofercie odkurzacze piorące to urządzenia wielofunkcyjne, które sprawdzą się w wielu sytuacjach zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Ponadto oferujemy także profesjonalne dmuchawy do osuszania dywanów czy wykładzin, a nawet ścian czy sufitów po zalaniach. Szeroki wybór dodatkowych szczotek i akcesoriów pozwala precyzyjnie dobrać rozwiązanie odpowiednie do specyficznego zadania.

Wygodne i tanie odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe, choć zrewolucjonizowały rynek sprzętów domowych swoją lekką formą, równie dobrze sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze pionowe to sprzęty do użytku profesjonalnego, które pozwalają na łatwiejsze operowanie urządzeniem i sięganie nawet pod meble czy w inne trudno dostępne miejsca. Opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia jest szybkie i proste, a sam odkurzacz zajmuje o wiele mniej miejsca niż jego tradycyjna wersja. Nasze odkurzacze pionowe wcale nie są słabsze od ich klasycznych odpowiedników. Posiadamy także modele z turbo szczotką do dywanów i wykładzin, które świetnie sprawdzą się między innymi w hotelach.

Wszystkie nasze odkurzacze, czy to do użytku profesjonalnego, przemysłowego, piorące czy pionowe, to sprawdzony sprzęt od czołowych producentów, którzy bazują na materiałach i rozwiązaniach najwyższej jakości. Jednocześnie oferujemy urządzenia w niewygórowanych cenach, które bez trudu dostosujesz do swoich specyficznych potrzeb. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą innych maszyn czyszczących, myjek ciśnieniowych czy szorowarek i polerek.

Powiązane wpisy blogowe