Profesjonalne Przemysłowe i piorące odkurzacze Comac

Odkurzacze

Wydajne i mocne odkurzacze to urządzenia, które są niezbędne przy dokładnym sprzątaniu wielu powierzchni. W przypadku specyficznych lub dużych powierzchni do czyszczenia, konieczny jest wybór odpowiedniego sprzętu, który będzie przystosowany do konkretnego zadania. Dlatego w ofercie PURECO znalazły się różne rodzaje odkurzaczy przemysłowych, profesjonalnych czy piorących — szeroki wybór, dzięki któremu z łatwością dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę!

Aktywne filtry

Klipsy do mocowania przewodu...

4 klamerki do mocowania przewodu podającego detergent w odkurzaczu ekstrakcyjnym Portotecnica Topper 1/27 EXT. Cena dotyczy 4 sztuk. 

Cena 3,69 zł

SPPV02590 SSAWA SZCZELINOWA FI...

Saawa szczelinowa do sprzątania ciasnych przestrzeni. Odpowiednia do odkurzaczy Portotecnica Kleen. Szerokość 36 mm.

Cena 4,31 zł

Worek Hepa do odkurzacza...

Worek na zanieczyszczenia Hepa Eco. Akcesorium do odkurzacza profesjonalnego Portotecnica Dry YP 1/6 ECO B. Cena dotyczy 1 sztuki

Cena 5,17 zł

Zacisk do węży odkurzaczy...

Zacisk spinający węże w profesjonalnych odkurzaczach ekstrakcyjnych Carpet Comac, Extract A 58.3 DP Comac TMB.Cena dotyczy 1 sztuki

Cena 5,54 zł

Zestaw ssawek...

Zestaw małych ssawek: szczotka i ssawa szczelinowa. Przeznaczony do odkurzaczy profesjonalnych Portotecnica Dry YP 1/6 ECO B i YP 1/20.

Cena 6,15 zł

IPC MPVR11542 PRZYSTAWKA DO...

Specjalna przyssawka, która umożliwia odkurzanie pyłu podczas wiercenie. Posiada otwór na wiertło. 

Cena 12,30 zł
  • Nowy

Przednia końcówka do węża...

Końcówka przednia do węża odkurzaczy piorących Carpet Comac, Extract A 58.3 DP Comac TMB.Cena dotyczy 1 sztuki

Cena 14,76 zł

Tylna końcówka do węża...

Końcówka tylna do węża odkurzaczy piorących Carpet Comac, Extract A 58.3 DP Comac TMB.Cena dotyczy 1 sztuki

Cena 14,76 zł

Wężyk ekstrakcyjny do odkurzaczy...

Wężyk przewodzący aktywną pianę. Przeznaczony do profesjonalnych odkurzaczy ekstrakcyjnych Carpet Comac, Extract A 58.3 DP Comac TMB.Cena dotyczy 1 sztuki

Cena 15,99 zł

Reduktor 38 mm

Adapter do odkurzaczy Portotecnica Topper 2/78 W&D oraz Topper 3/78 W&D DFS.

Cena 15,99 zł

Szczotka okrągła 36 mm

Okrągła ssawa z włosiem do odkurzaczy ekstrakcyjnych Portotecnica Topper 1/27 EXT. Cena dotyczy 1 sztuki

Cena 20,91 zł

Ssawa 38 mm do odkurzania szczelin

Ssawa szczelinowa dopasowana do odkurzaczy Portotecnica Topper 2/78 W&D, Topper 3/78 W&D DFS i Topper 3/78 CYC  Cena dotyczy 1 sztuki. 

Cena 20,91 zł
  • Promocja!

Dobre odkurzacze do użytku profesjonalnego

W naszej ofercie znalazły się między innymi odkurzacze profesjonalne, które sprawdzą się do sprzątania między innymi takich miejsc jak biura, hotele, piekarnie czy placówki medyczne. W naszym sklepie znalazły się także wytrzymałe i wydajne odkurzacze budowlane do skutecznego usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Oferujemy szeroki przekrój rozwiązań nawet do wyjątkowo wymagających zadań: sprzęt do odkurzania na sucho i na mokro, do suszenia dywanów i wykładzin, plecakowe czy z turbo szczotkami. Wszystkie nasze odkurzacze to produkty od sprawdzonych i cenionych producentów.

Solidne i wytrzymałe odkurzacze przemysłowe

Dla bardziej wymagających przestrzeni przemysłowych przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi, niecodziennymi zabrudzeniami: pyłem, gruzem, wiórami, cieczami, olejami czy odpryskami metalu. Wiele z nich może zbierać nawet zabrudzenia o temperaturze do 200°C. Tego typu sprzęt sprawdzi się na przykład do pracy w branży spożywczej, motoryzacyjnej, chemicznej, a także w przestrzeniach zagrożonych wybuchem: młynach, stolarce czy przemyśle lakierniczym. W takich sytuacjach warto zadbać o jak najbardziej profesjonalny sprzęt, który zapewni nie tylko wydajność sprzątania, ale także bezpieczeństwo.

Multifunkcyjne odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące oraz z filtrem wodnym to rozwiązanie doskonałe dla alergików — ograniczają rozprzestrzenianie roztoczy, sierści i kurzu, a pojemnik na wodę pełni funkcję swoistego filtra powietrza. Takim odkurzaczem można nie tylko usunąć zabrudzenia na sucho, ale także w razie potrzeby wyprać tapicerkę, dywan, wykładzinę czy wnętrze samochodu. Sprawdzi się także przy usuwaniu rozlanych cieczy czy innych mokrych zanieczyszczeń. Bez przeszkód można zatem stwierdzić, że dostępne w naszej ofercie odkurzacze piorące to urządzenia wielofunkcyjne, które sprawdzą się w wielu sytuacjach zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Ponadto oferujemy także profesjonalne dmuchawy do osuszania dywanów czy wykładzin, a nawet ścian czy sufitów po zalaniach. Szeroki wybór dodatkowych szczotek i akcesoriów pozwala precyzyjnie dobrać rozwiązanie odpowiednie do specyficznego zadania.

Wygodne i tanie odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe, choć zrewolucjonizowały rynek sprzętów domowych swoją lekką formą, równie dobrze sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze pionowe to sprzęty do użytku profesjonalnego, które pozwalają na łatwiejsze operowanie urządzeniem i sięganie nawet pod meble czy w inne trudno dostępne miejsca. Opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia jest szybkie i proste, a sam odkurzacz zajmuje o wiele mniej miejsca niż jego tradycyjna wersja. Nasze odkurzacze pionowe wcale nie są słabsze od ich klasycznych odpowiedników. Posiadamy także modele z turbo szczotką do dywanów i wykładzin, które świetnie sprawdzą się między innymi w hotelach.

Wszystkie nasze odkurzacze, czy to do użytku profesjonalnego, przemysłowego, piorące czy pionowe, to sprawdzony sprzęt od czołowych producentów, którzy bazują na materiałach i rozwiązaniach najwyższej jakości. Jednocześnie oferujemy urządzenia w niewygórowanych cenach, które bez trudu dostosujesz do swoich specyficznych potrzeb. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą innych maszyn czyszczących, myjek ciśnieniowych czy szorowarek i polerek.