Profesjonalne Wózki do sprzątania FILMOP do biura i firmy

Wózki do sprzątania

Wózki sprzątające to nieocenione udogodnienie podczas sprzątania. Korzystają z nich przede wszystkim firmy sprzątające, które dbają o czystość różnych obiektów: przychodni, placówek edukacyjnych, gabinetów, sklepów oraz wielu innych pomieszczeń. Profesjonalne wózki do sprzątania pozwalają sprawnie umyć różnego rodzaju powierzchnie bez straty czasu i energii. Możesz ułatwić pracę personelowi sprzątającemu, wyposażąjąc go w odpowiedni wózek sprzątający. Zanim jednak dokonasz zakupu, zastanów się, jakiego rodzaju sprzętu potrzebujesz. Poniżej postaramy się ułatwić Ci wybór.

Aktywne filtry

Master Lux Filmop wiadro jednokomorowe z wyciskarką

Cena 67,65 zł
wybierz wariant
  • czerwony 67,65 zł
  • niebieski 67,65 zł

Gemini Filmop wiadro dwukomorowe z wyciskarką i mopem

Cena 147,60 zł
wybierz wariant
  • niebieski 147,60 zł
  • czerwony 147,60 zł

Wózek dla sprzątaczki – czego możesz się spodziewać?

Osoby pracujące przy sprzątaniu potrzebują usprawnień, które uczynią ich zajęcie szybszym, dokładniejszym oraz bezpieczniejszym. Najlepiej, by wózki dla sprzątaczek posiadały dwie komory – jedną przeznaczoną na czystą wodę, drugą na wodę z detergentami. Wówczas częsta wymiana płynów nie będzie konieczna. Personel sprzątający może skupić się na pracy, a nie na ciągłym uzupełnianiu świeżej wody. Wózek do sprzątania posiada także inny ważny element, znacznie ułatwiający pracę, a są nim – wytrzymałe i odporne na wstrząsy kółka. Mobilny sprzęt to komfortowe rozwiązanie, które nie tylko przyspiesza przemieszczanie się, ale również zapobiega dźwiganiu ciężkiego wiadra z wodą. Zatroszcz się o zdrowie i komfort pracowników, kupując im odpowiedni wózek do sprzątania.

Wytrzymały i praktyczny – wózek na kółkach do sprzątania

Sprzęt do mycia podłóg, który znajdziesz w ofercie sklepu PURECO, wykonany został z trwałego, wytrzymałego na uderzenia, plastiku. Zamocowane rączki, umożliwiające pchanie lub ciągnięcie wózka, są stabilne i solidne, co sprawia, że wózek sprzątaczki bez obaw i nadmiernego wysiłku można przemieszczać po różnych, nawet nierównych powierzchniach, takich jak: progi windy i wykładziny podłogowe. Wiadra dwukomorowe, o dużej pojemności, posiadają podwójne uchwyty, dzięki którym woda nie wylewa się ze zbiornika. Wózek sprzątacza posiada również inne bardzo praktyczne rozwiązanie – mianowicie, by opróżnić pojemnik, nie trzeba go podnosić, wystarczy wyjąć – znajdujący się na spodzie – korek, i w ten sposób umożliwić wypłynięcie nieczystości.

Dla serwisów sprzątających i do użytku domowego

Profesjonalne wózki gospodarcze do sprzątania, adresowane do osób zajmujących się zawodowo myciem większych powierzchni, charakteryzują się m.in. dużą pojemnością – nawet do 50 l – oraz szeregiem usprawnień, gwarantujących skutecznie sprzątanie. Natomiast sprzęt przeznaczony do użytku domowego, oraz do małych przestrzeni, to zwykle jednokomorowe wiadro w kształcie ułatwiającym jego opróżnianie. Zostało wykonane z materiału odpornego na uderzenia i posiada prostą w obsłudze wyciskarkę. W przypadku niewielkich obiektów taki sprzęt w zupełności wystarczy. Co innego gdy masz do czynienia z rozległą powierzchnią marketu, sieci gabinetów czy szkoły – wówczas niezbędny jest zestaw do sprzątania z wózkiem, w którego skład wchodzą zwykle dwa wiadra lub wiadro dwukomorowe, mop i magiel do jego wyżymania. Zaawansowany wózek serwisowy do sprzątania może posiadać dodatkowo pojemnik na odpady oraz uchwyty na akcesoria, co przydaje się w przypadku czyszczenia dużych obiektów.

Wózek do sprzątania z mopem – a może wybrać zestaw?

Wiele modeli wózków jest sprzedawanych wraz z odpowiednimi mopami, które dostosowane są do kształtów wyciskarek. W zwykłych wiadrach sita do odciskania wody mają zazwyczaj kształt koła i znajdują się na jednym boku lub na środku pojemnika. W drugim przypadku istnieje mniejsze ryzyko, że zbiornik przewróci się w trakcie wyżymania. Do tego typu sprzętu dołączone mogą być mopy z bawełnianym końcem, sprawnie myjące i pochłaniające nadmiar wody. Wózek do sprzątania dwuwiadrowy wykorzystuje bardziej precyzyjny sposób wyżymania, a mianowicie korzysta z wyciskarki przeznaczonej do mopa płaskiego, która konstrukcją przypomina magiel. Kupując zestaw do sprzątania z wózkiem, masz pewność że wszystkie elementy są kompatybilne, a personel sprzątający podczas pracy ma cały asortyment pod ręką.

Wózek do sprzątania z mopem – jaka jest jego cena?

Dobrej jakości podstawowy zestaw do sprzątania kupisz już za kilkadziesiąt złotych. Jeśli sprzątasz małe powierzchnie, w zupełności wystarczy wiadro z sitem do wyciskania mopa. W przypadku gdy w grę wchodzi mycie średnich lub dużych pomieszczeń wygodniej będzie postawić na wózek wielofunkcyjny do sprzątania. Taki sprzęt to już koszt kilkuset złotych. Musisz wziąć jednak pod uwagę, że za tą cenę otrzymujesz mobilne urządzenie do czyszczenia z wiadrami o dużej pojemności, oraz usprawnieniami, które przyspieszą i ułatwią pracę personelowi sprzątającemu. Wózek do sprzątania i jego cena uzależnione są również od firmy, która go produkuje. Sprawdzone marki, wytwarzające towary z wytrzymałych materiałów, sięgające po praktyczne i ergonomiczne rozwiązania, oferują wysoką jakość w adekwatnej cenie.

Drobiazgi, które ułatwiają sprzątanie

Wózki dla firm sprzątających posiadają kilka pozornie nieznacznych usprawnień, które w rzeczywistości przyczyniają się do tego, że mycie podłóg staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Ergonomiczny kształt wiader umożliwia bezproblemowe przenoszenie ich oraz opróżnianie bez obawy o rozlanie nieczystości. Wózek dla sprzątaczki dostępny jest w intensywnych kolorach oraz z obu stron ma zamieszczoną grafikę przestrzegającą przed śliską podłogą. Wiadro może pełnić jednocześnie rolę znaku ostrzegawczego. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe szuflady i uchwyty, które pozwalają na utrzymanie porządku.

Błyskawiczne i skuteczne wyżymanie

Podczas mycia podłóg – bez znaczenia, czy używasz do tego wózek do sprzątania dwu-, czy jednowiaderkowy – istotne jest dokładne odsączenie mopa. Pozostawienie zbyt mokrej powierzchni może przyczynić się do wypadku lub po prostu wydłużyć czas sprzątania, czego chcesz uniknąć. Niektóre modele wózków posiadają prosty w obsłudze, niewymagający dużego nakładu siły, magiel, który błyskawicznie wyżyma mop z nadmiaru wody. To skuteczne i ułatwiające pracę rozwiązanie znajdziesz w zestawach do sprzątania z wózkiem, oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do skorzystania z oferty PURECO.