Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899734 szary metalik
Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899734 szary metalik
Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899734 szary metalik

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899734 szary metalik

138,99 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline - szary metalik, manualny, pojemność jedna duża rolka.

899734
Otrzymasz 4,17 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Poszukując odpowiedniego dozownika do papieru toaletowego zazwyczaj zwracamy uwagę na pojemność pojemnika na rolkę. Warto jednak przyjrzeć się bliżej także samemu designowi podajnika, ponieważ wbrew pozorom producenci oferują nie tylko białe dozowniki. Tak właśnie jest w przypadku dozownika do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline 899734 w kolorze szary metalik, będącego bliźniaczą wersją białego modelu JVD Cleanline 899602. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się ten duży dozownik manualny do papieru toaletowego.

Pojemnik na dużą rolkę papieru toaletowego – zastosowanie

Dostępny w ofercie naszego sklepu dozownik do papieru toaletowego jumbo w kolorze szary metalik wyprodukowany został przez firmę JVD i należy do jej serii Cleanline, dzięki czemu z powodzeniem może być montowany razem z innymi dozownikami, np. do mydła czy ręczników papierowych. Podobnie jak inne produkty tej firmy, ten manualny dozownik do papieru wyprodukowany został w całości ze sztucznego tworzywa ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy. Choć bazowym kolorem dozownika jest szary metalik, bez trudu dostrzec można stylowe, szare wstawki, podobne do tych, jakie znajdują się w białych modelach dozowników tego producenta. Także i w tym przypadku na korpusie znajdziemy wbudowany wizjer pojemności, pozwalający na szybkie skontrolowanie sytuacji i przekonanie się, czy konieczna jest już wymiana umieszczonej w środku rolki na nową. Wewnątrz dozownika znajduje się miejsce na jedną dużą rolkę papieru toaletowego (jumbo) o maksymalnej średnicy 20 centymetrów, podczas gdy średnica uchwytu na rolkę papieru wynosi Ø 45 mm.

Tak, jak inne dozowniki z serii Cleanline, ten mocowany na ścianie duży dozownik na papier toaletowy przede wszystkim znajduje zastosowanie w sanitariatach obiektów pożytku publicznego, urzędów, galerii handlowych, kin, restauracji, teatrów i muzeów, a takżę wszystkich tych miejsc, w których z łazienki czy toalety korzysta duża liczba osób. Dzięki swojej budowie zapewnia bowiem higieniczne korzystanie z papieru toaletowego, co wpływa na komfort użytkowników, zapewniając równocześnie ich bezpieczeństwo.

Szary duży dozownik do papieru toaletowego – specyfikacja produktu

Podobnie jak inne dozowniki firmy JVD, takżę pojemnik JVD Cleanline 899734 w kolorze szary metalik zamykany jest na klucz. Rozwiązanie to gwarantuje użytkownikom sanitariatu komfort i bezpieczeństwo, ponieważ nie ma obaw o higieniczność umieszczonego wewnątrz korpusu papieru. Użytkownik ma dostęp jedynie do dozowanego mu listka papieru, a nie do całej rolki. Nie dziwi także fakt, że dozownik wyprodukowany został zgodnie ze standardem HACCP. Wymiary urządzenia to 27,5 cm wysokości, 24,5 cm szerokości oraz 12,0 cm głębokości. Podobnie jak pozostałe urządzenia tego producenta, model ten objęty jest rocznym okresem gwarancyjnym.


duży dozownik do papieru toaletowego jumbo


- pojemność: jedna duża rolka papieru toaletowego ( max 20 cm średnicy ),

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki
- średnica uchwytu na rolkę - Ø 45 mm
- dostępny również w kolorze białym

wymiary dozownika do papieru toaletowego typu jumbo
Wymiary:

- wysokość 275 mm,

- szerokość 245 mm,

- głębokość 140 mm


pureco.pl

899734

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
szary metalik
System działania
manualny
Uzupełnianie
jedna duża rolka Jumbo max 20 cm Ĺ›rednicy; Ĺ›rednica 4,5 cm
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
27,5 x 24,5 x 12

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do papieru...

138,99 zł

Produkty powiązane