Generatory ozonu

Niepowtarzalny zapach powietrza po burzy to zasługa ozonu - gazu o wyjątkowych właściwościach. Składa się on z trzech atomów tlenu i powstaje naturalnie w atmosferze naszej planety. Jego najważniejszą zaletą jest jednak wchodzenie w reakcje z wirusami, bakteriami, pleśnią czy grzybami oraz niszczenie ich. Urządzenia do ozonowania umożliwiają dziś dezynfekowanie i utlenianie różnego rodzaju pomieszczeń i powierzchni.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

E-spray comac elektrostatyczny oprysk do pełnej dezynfekcji powierzchni

        Comac E-Spray - jest maszyną zasilaną bateryjnie, która służy do oprysku elektrostatycznie naładowanego. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta np. dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 3 198,00 zł Cena podstawowa 5 513,79 zł
  • -42%
  • -42%

Eco Statics VP200ES VP300ES elektrostatyczny oprysk do pełnej dezynfekcji powierzchni

      Eco Statics VP200ES / VP300ES - jest maszyną zasilaną beteryjnie, która służy do oprysku elektrostatycznie naładowanego. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta np. dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.Cena za maszynę kompletną...

Cena 6 642,00 zł

Aquaflow Sanzonate generator wodnego ozonu NAO

      Generator wody nasyconej ozonem Aquaflow marki Sanzonate. Powstały roztwór czyszczący, składający się wyłącznie z wody i rozpuszczonego ozonu, działa wirusobójczo, bakteriobójczo i drożdżobójczo. Roztwór można zastosować do wszystkich metod czyszczenia ( w myciu ręcznym i maszynowym )+...

Cena 22 140,00 zł

ADI Idrobase brama kurtyna do dezynfekcji dla ludzi

   ADI Idrobase - brama do dezynfekcji ludzi - kompletny profesjonalny system do tworzenia kurtyny dezynfekującej dla ludzi.Cena za kompletny system (gotowa do pracy) Produkt na zamówienie - CZAS REALIZACJI 2 - 3 tygodnie

Cena 22 459,80 zł

Maszyny do ozonowania - higiena i bezpieczeństwo

W czasach, gdy dbanie o zdrowie i higienę jest na najwyższym poziomie w historii, ozonowanie pomieszczeń czy wnętrz pojazdów jest doskonałym sposobem ich dezynfekcji. Maszyny do ozonowania pomieszczeń sprawdzają się zarówno w sektorze gastronomii (kuchnie, magazyny, chłodnie) czy hotelarstwa, jak i służby zdrowia oraz gabinetów weterynaryjnych. Przychodnie, szpitale czy domy opieki to miejsca, w których szczególnie istotne jest pozbywanie się zarazków, dlatego profesjonalny sprzęt do ozonowania pomieszczeń jest w nich konieczny.

Zabieg ozonowania powinien być także regularnie wykonywany w pojazdach - zarówno w samochodach osobowych (szczególnie tych, w których działa klimatyzacja), jak i transporcie publicznym. Urządzenia do ozonowania samochodu nie muszą być wielkie. Wystarczy maszyna ozonująca 9g/h lub 10g/h, aby skutecznie i szybko pozbyć się z wnętrza pojazdu nieprzyjemnie pachnących i groźnych dla zdrowia grzybów czy pleśni. Tego typu generator do ozonowania sprawdzi się także w niewielkich pomieszczeniach. Do większych powierzchni (od 500 m3) oraz samochodów ciężarowych doskonałym wyborem będzie urządzenie do ozonowania powietrza 32g/h.

Oprysk elektrostatyczny - nowy wymiar dezynfekcji

Skuteczna dezynfekcja wymaga dokładności - powierzchnie odkażane muszą bowiem zostać dokładnie i w całości pokryte środkiem dezynfekującym. Przy powierzchniach trójwymiarowych i pomieszczeniach, w których znajduje się wiele przedmiotów o różnych kształtach, skuteczna dezynfekcja może jednak stanowić wyzwanie. W takich miejscach warto zastosować technologię oprysku elektrostatycznego, który pozwala szybko i równomiernie zdezynfekować każdą powierzchnię.

Na czym polega ta technologia elektrostatyczna? Podobnie jak w przypadku ozonu, również elektrostatyka to proces zachodzący w naturze. Polega on na dodawaniu ładunku elektrycznego do kropelek cieczy. Krople, które dzięki temu stają się elektrycznie silniejsze niż otaczające je przedmioty, są do nich przyciągane i przyczepiają się, skutecznie pokrywając nawet ich najgłębsze zakamarki. Nawet najbardziej skomplikowane powierzchnie mogą zostać poddane dezynfekcji dzięki tej metodzie. Nasze profesjonalne urządzenia spryskujące Comac E-spray oraz Eco Statics pozwalają wykonać zabieg dezynfekcji bez użycia wielometrowych kabli czy wielkich, nieporęcznych maszyn. Są to sprzęty poręczne, zasilane na baterie, które idealnie sprawdzą się między innymi na siłowniach, w pojazdach komunikacji miejskiej, samolotach czy szpitalach i przychodniach.