Ozonatory - generatory ozony do dezynfekcji pomieszczeń

Generatory ozonu

Ozon wyczuwalny jest w powietrzu w postaci niepowtarzalnego zapachu. W warunkach naturalnych najczęściej występuje po burzach, oczyszczając powietrze. Gaz ten ma wyjątkowe właściwości, które stosowane są w branży firm sprzątających. Dzięki uruchomieniu ozonatora możemy cieszyć się czystym i odświeżonym powietrzem wolnym od bakterii i uczulających pyłów. Pod wpływem ozony gina wszelkiego rodzaju drobnoustroje w postaci grzybów, bakterii, wirusów i pleśni, które mogłyby stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Maszyny do ozonowania pełnią dzisiaj rolę urządzeń do dezynfekcji całych pomieszczeń.

Aktywne filtry

Generator ozonu ELSEA OZONO3...

     Generator Ozonu Elsea 10g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 200 m3) i samochodów. Urządzenie posiada wbudowany cyfrowy programator.  Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 2 283,00 zł Cena podstawowa 3 308,70 zł
  • -31%
  • -31%

E-spray comac elektrostatyczny...

        Comac E-Spray - jest maszyną zasilaną bateryjnie, która służy do oprysku elektrostatycznie naładowanego. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta np. dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 3 198,00 zł Cena podstawowa 5 513,79 zł
  • -42%
  • -42%

Generator ozonu 9g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 9g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 180 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 4 305,00 zł

Generator ozonu ELSEA OZONO3...

     Generator Ozonu Elsea 20g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 400 m3) i samochodów. Urządzenie posiada wbudowany cyfrowy programator.  Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 4 907,70 zł Cena podstawowa 6 273,00 zł
  • Promocja!
  • -1 365,30 zł

Generator ozonu 14g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 14g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji  pomieszczeń  (do 500 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 5 904,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Eco Statics VP200ES VP300ES...

      Eco Statics VP200ES / VP300ES - jest maszyną zasilaną beteryjnie, która służy do oprysku elektrostatycznie naładowanego. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta np. dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.Cena za maszynę kompletną...

Cena 6 642,00 zł
wybierz wariant
  • spryskiwacz ręczny VP200ES 6 642,00 zł Wyprzedane
  • spryskiwacz plecakowy VP300ES 15 252,00 zł Wyprzedane
  • Obecnie brak na stanie

Generator ozonu 32g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 32g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji dużych pomieszczeń  (od 500 m3) i samochodów ciężarowych. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 12 177,00 zł

Aquaflow Sanzonate generator...

      Generator wody nasyconej ozonem Aquaflow marki Sanzonate. Powstały roztwór czyszczący, składający się wyłącznie z wody i rozpuszczonego ozonu, działa wirusobójczo, bakteriobójczo i drożdżobójczo. Roztwór można zastosować do wszystkich metod czyszczenia ( w myciu ręcznym i maszynowym )+...

Cena 22 140,00 zł

ADI Idrobase brama kurtyna do...

   ADI Idrobase - brama do dezynfekcji ludzi - kompletny profesjonalny system do tworzenia kurtyny dezynfekującej dla ludzi.Cena za kompletny system (gotowa do pracy) Produkt na zamówienie - CZAS REALIZACJI 2 - 3 tygodnie

Cena 22 459,80 zł

Maszyny do ozonowania zapewniają bezpieczeństwo i odpowiedni poziom higieny

Ozonowanie pomieszczeń zyskało na popularności szczególnie w czasach pandemii. Nie wszyscy mogli sobie pozwolić na pracę z domu, dlatego należało zadbać o bezpieczeństwo w pomieszczeniach biurowych czy gospodarczych. Walka z drobnoustrojami często bywa wyzwaniem, jednak profesjonalny ozonator o odpowiednio dobranej mocy działania potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Miejscami, w których doskonale sprawdzą się ozonatory z naszej oferty, są hotele oraz obiekty gastronomiczne, które wymagają regularnego odświeżania i dezynfekcji powierzchni.

Maszyny do ozonowania spotkamy najczęściej w placówkach medycznych, między innymi w szpitalach. Tam szczególnie ważne jest oczyszczone powietrze, wolne od zarazków chorobotwórczych. Osoby przebywające w szpitalach mają najczęściej obniżoną odporność, jednak dobrze dobrany ozonator potrafi oczyścić powietrze ze wszystkich zagrożeń.

Zabiegi ozonowania pomieszczeń powinno się wykonywać regularnie, aby były skuteczne i dawały oczekiwany efekt. Oprócz powierzchni wewnętrznych możemy przeprowadzić także ozonowanie samochodowe, do którego służą specjalnie dostosowane ozonatory samochodowe. Mówimy tu nie tylko o prywatnych pojazdach, które każdy może ozonować według własnego uznania, ale również o komunikacji miejskiej, z której dziennie korzystają tysiące ludzi. Pozwoli to uniknąć nagromadzenia zarazków, które mogłyby prowadzić do ciężkich konsekwencji.

Ozonatory samochodowe to dużo mniejsze urządzenia niż te, które stosuje się w pomieszczeniach. Sam proces powinien trwać kilka godzin, aby skutecznie pozbyć się wszystkich grzybów i pleśni, które są najczęściej występującymi drobnoustrojami w pojazdach. Oprócz samych bakterii pozbywamy się również nieprzyjemnych zapachów, które towarzyszą nam w podróży. Jest to kolejny atut, dla którego warto posiadać maszynę do ozonowania powietrza.

Czym jest oprysk elektrostatyczny i jaki ma związek z dezynfekcją?

To, co wiąże się ściśle z procesem dezynfekcji to przede wszystkim dokładność. Musimy zadbać o to, aby cała powierzchnia została odpowiednio oczyszczona, ponieważ wszystkie bakterie, które zostaną w powietrzu, będą nadal się namnażać. Wyzwanie pojawia się w momencie, gdy musimy oczyścić przestrzenie o nieregularnych kształtach z wypukłościami i zakamarkami. Właśnie w takich sytuacjach doskonale sprawdzi się oprysk elektrostatyczny, który dezynfekuje równomiernie i dokładnie.

Technologia elektrostatyczna również jest inspirowana natura, ponieważ zjawisko elektrostatyczne występuje w przyrodzie. Do skroplonej cieczy dodaje się ładunek elektryczny, który dodaje im mocy przyciągania. Dzięki temu wszelkie zanieczyszczenia zwyczajnie przyklejają się do kropel i są razem z nimi usuwane. W ten sposób możemy wyczyścić nawet najbardziej trudno dostępne miejsca.

Produkty i środki do czyszczenia zawarte w naszej ofercie gwarantuję nie tylko skuteczność, ale również wygodę korzystania. Są poręczne, a dodatkowo zasilane na baterie, dzięki czemu nie posiadają plączących się kabli. Dzięki temu są również mobilne i łatwo zastosować je na kilku różnych powierzchniach. W przypadku wątpliwości dotyczących odpowiedniego urządzenia do czyszczenia powietrza zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania naszych klientów.