Szpitale

Niewiele jest miejsc, w których utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości i higieny byłoby tak istotne, jak w przypadku różnego rodzaju placówek medycznych — a w szczególności szpitali. Bakterie, wirusy i niektóre zabrudzenia w tego typu miejscach mogą być wyjątkowo trudne do usunięcia, dlatego niezbędne są do tego profesjonalne środki czystości dla szpitali. Muszą one działać nie tylko niezwykle skutecznie, ale także wyjątkowo szybko, a na dodatek powinny być wydajne. Takie właśnie rozwiązania oferujemy dla szpitali w sklepie PURECO. Nasze preparaty czyszcząco-dezynfekujące są bezpieczne, ale skuteczne, a dostępne akcesoria znacznie ułatwiają i przyspieszają sprzątanie szpitala.

Aktywne filtry

Mop płaski z mikrofibry na rzep do dezynfekcji placówek medycznych i szpitali

Cena 56,58 zł
wybierz wariant
  • niebieski 56,58 zł
  • czerwony 56,58 zł
  • żółty 56,58 zł
  • zielony 56,58 zł

Kolorowy mop płaski z mikrofibry na rzep do dezynfekcji placówek medycznych i szpitali

Cena 61,50 zł
wybierz wariant
  • czerwony 61,50 zł
  • żółty 61,50 zł
  • zielony 61,50 zł
  • niebieski 61,50 zł

Na czym powinno opierać się sprzątanie w szpitalu?

Sprzątanie szpitala nieco różni się od czyszczenia innych placówek, biur czy domów i mieszkań. Ze względu na znacznie wyższe stężenie zarazków i wirusów na niewielkim obszarze, bardzo istotna jest dezynfekcja, ale także regularne mycie rąk i wszystkich innych powierzchni, na których mogą gromadzić się niebezpieczne drobnoustroje. Dlatego środki czystości dla szpitali muszą spełniać najwyższe standardy zarówno higieny, jak i bezpieczeństwa nie tylko dla pacjentów, ale także dla personelu.

Środki czystości stosowane w szpitalach

Jedną z podstawowych zasad obowiązujących personel medyczny jest częste i dokładne mycie rąk. To właśnie na dłoniach, którymi każdej godziny dotykamy wielu przedmiotów i powierzchni, gromadzą się i w łatwy sposób przenoszą bakterie i wirusy. Dlatego w ofercie sklepu PURECO znalazły się profesjonalne preparaty do mycia i dezynfekcji rąk, takie jak mydło w płynie, alkoholowy płyn do rąk czy płyn do dezynfekcji dłoni. Oferujemy także mydła w płynie i w pianie, które idealnie nadają się do ogólnodostępnych toalet dla pacjentów i gości.

Oprócz mycia rąk konieczna jest także dezynfekcja powierzchni. Bez niej sprzątanie szpitali w zasadzie nie miałoby sensu — przemycie powierzchni zwykłym płynem czyszczącym może nie usunąć wszystkich wirusów i bakterii, które stanowią poważne zagrożenie zarówno dla personelu, jak i dla pacjentów. W PURECO znajdziesz profesjonalne alkoholowe płyny i koncentraty do dezynfekcji powierzchni i narzędzi bez spłukiwania. Dzięki nim szybko i skutecznie można zdezynfekować gabinety lekarskie, sale chorych, narzędzia czy sale operacyjne, ale także klamki, blaty, toalety i wszelkie inne przedmioty.

Pozostałe środki czystości dla szpitali

Sprzątanie w szpitalu nie ogranicza się jednak wyłącznie do mycia rąk i dezynfekcji. Równie ważne jest regularne mycie podłóg, przeszkleń, sanitariatów czy mebli i wyposażenia. Aby zaoszczędzić czas i środki, warto robić to przy użyciu profesjonalnych środków czystości dla szpitali, które dają natychmiastową skuteczność. W naszym sklepie internetowym oferujemy gotowe preparaty, ale także koncentraty do sprzątania wszelkich takich powierzchni. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie doskonałego stosunku jakości do ceny — użycie płynów w skoncentrowanej formie jest bardziej ekonomiczne i pozwala na większą wydajność.

Funkcjonalne wyposażenie dla placówek medycznych

Oprócz skutecznych i niezawodnych środków czystości dla szpitali PURECO oferuje także gotowe systemy dozowników, dzięki którym pacjenci i personel mogą myć lub dezynfekować ręce bezdotykowo. Znacząco zwiększa to łatwość dbania o higienę i ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków. W naszej ofercie znajdują się także dozowniki do ręczników oraz papieru toaletowego i inne akcesoria pomocne przy sprzątaniu w szpitalu, takie jak wózki serwisowe, mopy antybakteryjne, a nawet gotowy antybakteryjny system dla placówek medycznych. Wszystko to pochodzi od znanych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu otrzymujesz doskonałą jakość w przystępnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem do sprzątania szpitali i nie tylko.