Szpitale

Niewiele jest miejsc, w których utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości i higieny byłoby tak istotne, jak w przypadku różnego rodzaju placówek medycznych — a w szczególności szpitali. Bakterie, wirusy i niektóre zabrudzenia w tego typu miejscach mogą być wyjątkowo trudne do usunięcia, dlatego niezbędne są do tego profesjonalne środki czystości dla szpitali. Muszą one działać nie tylko niezwykle skutecznie, ale także wyjątkowo szybko, a na dodatek powinny być wydajne. Takie właśnie rozwiązania oferujemy dla szpitali w sklepie PURECO. Nasze preparaty czyszcząco-dezynfekujące są bezpieczne, ale skuteczne, a dostępne akcesoria znacznie ułatwiają i przyspieszają sprzątanie szpitala.

Aktywne filtry

Mop płaski z mikrofibry na rzep...

Mop płaski Rapido z mikrofibry, na rzep do dezynfekcji  rozmiar 41x10 cm. Oznakowanie HACCP - kolorowe spody (niebieski, czerwony, żółty, zielony) do różnych stref czyszczenia. 100% Wytłaczanej mikrofibry miks ( 80% poliester, 20% poliamid)

Cena 55,35 zł
wybierz wariant
 • niebieski 55,35 zł
 • czerwony 55,35 zł
 • żółty 55,35 zł
 • zielony 55,35 zł

Kolorowy mop płaski z mikrofibry...

Mop płaski Rapido z mikrofibry, na rzep do dezynfekcji  rozmiar 41x10 cm. Oznakowanie HACCP - występuje w różnych kolorach (niebieski, czerwony, żółty, zielony) do różnych stref czyszczenia. 100% Wytłaczanej mikrofibry miks ( 80% poliester, 20% poliamid)

Cena 60,27 zł
wybierz wariant
 • czerwony 60,27 zł
 • żółty 60,27 zł
 • zielony 60,27 zł
 • niebieski 60,27 zł

Generator ozonu 9g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 9g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 180 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 4 305,00 zł

Generator ozonu ELSEA OZONO3...

     Generator Ozonu Elsea 20g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 400 m3) i samochodów. Urządzenie posiada wbudowany cyfrowy programator.  Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 4 907,70 zł Cena podstawowa 6 273,00 zł
 • Promocja!
 • -1 365,30 zł

Generator ozonu 14g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 14g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji  pomieszczeń  (do 500 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 5 904,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

Generator ozonu 32g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 32g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji dużych pomieszczeń  (od 500 m3) i samochodów ciężarowych. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 12 177,00 zł

LEO RAY autonomiczny robot...

Podana cena dotyczy miesięcznego testu robota. Zapytaj o szczegółową ofertę: biuro@pureco.pl

Cena 12 300,00 zł

Willmop 35B TSM pionowa szorowarka

Willmop 35B TSM to pionowy automatyczny mop do mycia posadzek, który z powodzeniem zastąpi standardowy mop ręczny. Charakteryzuje się dużą mocą, ponadprzeciętną wydajnością i imponującą zwinnością. To sprzęt, który nie tylko dokładnie umyje posadzkę, ale także pozwoli zaoszczędzić czas i...

Cena 20 651,70 zł

Willmop 50B TSM pionowa...

Willmop 50B to najnowocześniejsza pionowa szorowarka od TSM, która zbiera brud i mopuje w jednym. Wyposażona w dwie szczotki, płozę zbierającą i baterię litowo jonową. Wygodna do pracy i lekka do transportu.  Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z 2 szczotkami, baterią i prostownikiem.

Cena 23 614,77 zł

Willmop 50B TSM ECORAY pionowa...

    Willmop 50B TSM ECORAY jest połączeniem funkcjonalności standardowego Willmopa 50B z innowacyjnym systemem Ecoray. To jedyna na rynku pionowa szorowarka czyszcząca i dezynfekująca powierzchnie bez konieczności użycia środków chemicznych. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)....

Cena 33 087,00 zł

Na czym powinno opierać się sprzątanie w szpitalu?

Sprzątanie szpitala nieco różni się od czyszczenia innych placówek, biur czy domów i mieszkań. Ze względu na znacznie wyższe stężenie zarazków i wirusów na niewielkim obszarze, bardzo istotna jest dezynfekcja, ale także regularne mycie rąk i wszystkich innych powierzchni, na których mogą gromadzić się niebezpieczne drobnoustroje. Dlatego środki czystości dla szpitali muszą spełniać najwyższe standardy zarówno higieny, jak i bezpieczeństwa nie tylko dla pacjentów, ale także dla personelu.

Środki czystości stosowane w szpitalach

Jedną z podstawowych zasad obowiązujących personel medyczny jest częste i dokładne mycie rąk. To właśnie na dłoniach, którymi każdej godziny dotykamy wielu przedmiotów i powierzchni, gromadzą się i w łatwy sposób przenoszą bakterie i wirusy. Dlatego w ofercie sklepu PURECO znalazły się profesjonalne preparaty do mycia i dezynfekcji rąk, takie jak mydło w płynie, alkoholowy płyn do rąk czy płyn do dezynfekcji dłoni. Oferujemy także mydła w płynie i w pianie, które idealnie nadają się do ogólnodostępnych toalet dla pacjentów i gości.

Oprócz mycia rąk konieczna jest także dezynfekcja powierzchni. Bez niej sprzątanie szpitali w zasadzie nie miałoby sensu — przemycie powierzchni zwykłym płynem czyszczącym może nie usunąć wszystkich wirusów i bakterii, które stanowią poważne zagrożenie zarówno dla personelu, jak i dla pacjentów. W PURECO znajdziesz profesjonalne alkoholowe płyny i koncentraty do dezynfekcji powierzchni i narzędzi bez spłukiwania. Dzięki nim szybko i skutecznie można zdezynfekować gabinety lekarskie, sale chorych, narzędzia czy sale operacyjne, ale także klamki, blaty, toalety i wszelkie inne przedmioty.

Pozostałe środki czystości dla szpitali

Sprzątanie w szpitalu nie ogranicza się jednak wyłącznie do mycia rąk i dezynfekcji. Równie ważne jest regularne mycie podłóg, przeszkleń, sanitariatów czy mebli i wyposażenia. Aby zaoszczędzić czas i środki, warto robić to przy użyciu profesjonalnych środków czystości dla szpitali, które dają natychmiastową skuteczność. W naszym sklepie internetowym oferujemy gotowe preparaty, ale także koncentraty do sprzątania wszelkich takich powierzchni. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie doskonałego stosunku jakości do ceny — użycie płynów w skoncentrowanej formie jest bardziej ekonomiczne i pozwala na większą wydajność.

Funkcjonalne wyposażenie dla placówek medycznych

Oprócz skutecznych i niezawodnych środków czystości dla szpitali PURECO oferuje także gotowe systemy dozowników, dzięki którym pacjenci i personel mogą myć lub dezynfekować ręce bezdotykowo. Znacząco zwiększa to łatwość dbania o higienę i ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków. W naszej ofercie znajdują się także dozowniki do ręczników oraz papieru toaletowego i inne akcesoria pomocne przy sprzątaniu w szpitalu, takie jak wózki serwisowe, mopy antybakteryjne, a nawet gotowy antybakteryjny system dla placówek medycznych. Wszystko to pochodzi od znanych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu otrzymujesz doskonałą jakość w przystępnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem do sprzątania szpitali i nie tylko.