Placówki medyczne

Wszelkiego rodzaju placówki medyczne — gabinety lekarskie, stomatologiczne, przychodnie czy gabinety rehabilitacji to miejsca szczególnie narażone na rozprzestrzenianie się wirusów i drobnoustrojów. Aby ograniczyć ryzyko dla przebywającego tam na co dzień personelu oraz pacjentów, konieczne jest dokładne i regularne sprzątanie placówek medycznych połączone z dezynfekcją. Jest to najlepszy sposób na redukcję groźnych drobnoustrojów, które mogą znajdować się na wszystkich przedmiotach czy powierzchniach takiej placówki. Dlatego w PURECO zadbaliśmy o dostępność profesjonalnych środków do sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Mop płaski z mikrofibry na rzep...

Mop płaski Rapido z mikrofibry, na rzep do dezynfekcji  rozmiar 41x10 cm. Oznakowanie HACCP - kolorowe spody (niebieski, czerwony, żółty, zielony) do różnych stref czyszczenia. 100% Wytłaczanej mikrofibry miks ( 80% poliester, 20% poliamid)

Cena 55,35 zł
wybierz wariant
  • niebieski 55,35 zł
  • czerwony 55,35 zł
  • żółty 55,35 zł
  • zielony 55,35 zł

Kolorowy mop płaski z mikrofibry...

Mop płaski Rapido z mikrofibry, na rzep do dezynfekcji  rozmiar 41x10 cm. Oznakowanie HACCP - występuje w różnych kolorach (niebieski, czerwony, żółty, zielony) do różnych stref czyszczenia. 100% Wytłaczanej mikrofibry miks ( 80% poliester, 20% poliamid)

Cena 60,27 zł
wybierz wariant
  • czerwony 60,27 zł
  • żółty 60,27 zł
  • zielony 60,27 zł
  • niebieski 60,27 zł

Jednorazowy mop płaski z...

Oryginalny mop jednorazowy Unilav - z mikrofazy. System Filmop. Cena dotyczy całego zestawu: 500 szt.Do stelaża  40 cm

Cena 1 458,78 zł

Extract A 58.3 DP Comac...

    Extract A 58.3 DP jest profesjonalnym odkurzaczem dwusilnikowym ( ekstraktorem ) przeznaczonym do pracy na sucho-mokro. Idealnie się sprawdzi w praniu dywanów, wykładzin i tapicerki.Cena dotyczy urządzenia kompletnego z akcesoriami ( podstawowe KIT Extract fi 37)

Cena 4 292,70 zł

Generator ozonu 9g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 9g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 180 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 4 305,00 zł

Generator ozonu 14g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 14g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji  pomieszczeń  (do 500 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 5 904,00 zł

Generator ozonu ELSEA OZONO3...

     Generator Ozonu Elsea 20g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 400 m3) i samochodów. Urządzenie posiada wbudowany cyfrowy programator.  Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 6 273,00 zł

Generator ozonu 32g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 32g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji dużych pomieszczeń  (od 500 m3) i samochodów ciężarowych. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 12 177,00 zł

LEO RAY autonomiczny robot...

Podana cena dotyczy miesięcznego testu robota. Zapytaj o szczegółową ofertę: biuro@pureco.pl

Cena 12 300,00 zł

Willmop 35B TSM pionowa szorowarka

Willmop 35B TSM to pionowy automatyczny mop do mycia posadzek, który z powodzeniem zastąpi standardowy mop ręczny. Charakteryzuje się dużą mocą, ponadprzeciętną wydajnością i imponującą zwinnością. To sprzęt, który nie tylko dokładnie umyje posadzkę, ale także pozwoli zaoszczędzić czas i...

Cena 20 651,70 zł

Willmop 50B TSM pionowa...

     Willmop 50B TSM jest pionową szorowarką zbierającą do podłóg. Wyposażona w dwie szczotki, płozę zbierającą i baterię litowo jonową. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z 2 szczotkami, baterią i prostownikiem.

Cena 23 614,77 zł

Willmop 50B TSM ECORAY pionowa...

    Willmop 50B TSM ECORAY jest połączeniem funkcjonalności standardowego Willmopa 50B z innowacyjnym systemem Ecoray. To jedyna na rynku pionowa szorowarka czyszcząca i dezynfekująca powierzchnie bez konieczności użycia środków chemicznych. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)....

Cena 33 087,00 zł

Sprzątanie placówek medycznych — więcej niż czystość

Czystość i porządek są ważne w każdym miejscu pracy, jednak w przypadku placówek medycznych zyskują one zupełnie innej wartości. To właśnie w pomieszczeniach, w których każdego dnia zjawiają się pacjenci z różnego rodzaju chorobami, przynoszący na swoich dłoniach, ubraniach czy obuwiu wirusy i drobnoustroje, tak istotne jest dbanie o dokładne i regularne czyszczenie wszystkich powierzchni. Powinno ono obejmować zarówno tradycyjne sprzątanie (mycie mebli, klamek, blatów, podłóg), ale także dezynfekcję pojedynczych przedmiotów i całych pomieszczeń. Naszym zadaniem jest zapewnienie Wam odpowiednich do tego narzędzi oraz środków czystości na najwyższym poziomie.

Dezynfekcja pomieszczeń medycznych

Dezynfekcja w placówkach medycznych powinna odbywać się przynajmniej na dwóch płaszczyznach. Chodzi bowiem nie tylko o dezynfekcję przedmiotów czy powierzchni, ale także mycie i dezynfekcję dłoni. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną ofertę preparatów do utrzymania czystości w ośrodkach medycznych. W ich skład wchodzą zarówno mydła oraz alkoholowe płyny do rąk, jak i gotowe płyny oraz koncentraty do dezynfekcji powierzchni i narzędzi. Ponieważ nie wymagają one spłukiwania, a zamknięte są w wygodnym pojemniku ze spryskiwaczem, dezynfekcja może być szybka i skuteczna. Preparaty te zabijają bakterie i grzyby w krótkim czasie, dlatego warto używać ich naprawdę często, aby zminimalizować ryzyko zakażenia.

Sprzątanie pomieszczeń medycznych

Choć to właśnie dezynfekcja pozwala zabijać grzyby i wirusy, to jednak sprzątanie w gabinecie stomatologicznym, przychodni czy innej placówce medycznej nie jest mniej istotne. Warto pamiętać, że poziom czystości w takich miejscach często regulują także przepisy sanitarne. Aby im sprostać, konieczne jest używanie wysokiej jakości środków czyszczących i sprzętu do sprzątania. W naszej ofercie znajdują się zarówno wózki do sprzątania, mopy, jak i maszyny do mycia podłóg, ale także skuteczne preparaty czyszczące znanej i cenionej marki SEPTA. Jeśli jednak chodzi o sprzątanie, szczególnie polecamy nasz antybakteryjny system do placówek medycznych. Jest to specjalistyczny system czyszczący, który ogranicza i spowalnia wzrost mikroorganizmów oraz bakterii, podnosząc standard bezpieczeństwa w różnego rodzaju placówkach medycznych.

Dezynfekcja placówek medycznych ozonem

Doskonałym sposobem na szybką i skuteczną dezynfekcję nieco większych powierzchni czy pomieszczeń może być ich ozonowanie. Działanie tego występującego w naturze, choć niezwykłego gazu, jakim jest ozon, może dawać nawet 50-krotnie lepsze rezultaty niż dezynfekcja popularnym chlorem. Gaz dociera także nawet w najmniejsze, trudno dostępne zakamarki pomieszczenia, dlatego zaleca się od czasu do czasu ozonować pomieszczenia medyczne, by pozbyć się grzybów czy drobnoustrojów w rzadziej czyszczonych miejscach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz generatory ozonu różnej wielkości, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.