Ekologiczne papiery toaletowe, ręczniki zz w roli jumbo mała rolka

Ekologiczne papiery toaletowe

Badania wykazały, że tylko w Stanach Zjednoczonych zużywa się około 36,5 miliarda rolek papieru toaletowego rocznie. Oznacza to, że trzeba ściąć około 15 milionów drzew, by je wyprodukować. Makulatura podlega jednak recyklingowi - a co z papierem toaletowym? W naszym sklepie internetowym oferujemy ekologiczny papier toaletowy wykonany z selekcjonowanej makulatury. Do jego produkcji nie zostało ścięte ani jedno drzewo, zatem można używać go z czystym sumieniem, dbając równocześnie o środowisko.

Aktywne filtry

Papier toaletowy duża rolka...

Papier toaletowy duża rolka Jumbo szary  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, rolka 9,5 cm x  ∅ 18,5 cm, długość 125 mb, opakowanie  12 sztuk. 

Cena 67,65 zł
  • Obecnie brak na stanie

Papier toaletowy duża rolka...

Papier toaletowy duża rolka Jumbo biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, 80-85 % białości, rolka 9,5 cm x  ∅ 18,5 cm, długość 125 mb, opakowanie  12 sztuk. 

Cena 67,65 zł
  • Obecnie brak na stanie

Ręcznik ZZ Zielony 4000 Eco...

Ręcznik listkowy ZZ Zielony 4000 szt. Składany jest w pakiety po 200 szt. o wymiarach listka 23 cm x 25 cm i o najwyższej gramaturze 45g /m2. Produkt został stworzony w oparciu o zasadę osiągnięcia najwyższej jakości przy jak najmniejszej ingerencji negatywnej w środowisko.

Cena 67,65 zł
  • Obecnie brak na stanie

Papier toaletowy mała rolka...

Papier toaletowy mała rolka szary  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, jedna warstwa,300 listków, opakowanie  64 sztuk. 

Cena 73,80 zł
  • Obecnie brak na stanie

Ręcznik ZZ Biały 4000 Eco...

Ręcznik listkowy ZZ Biały 4000 szt. Składany jest w pakiety po 200 szt. o wymiarach listka 23 cm x 25 cm i o najwyższej gramaturze 45g /m2. Produkt został stworzony w oparciu o zasadę osiągnięcia najwyższej jakości przy jak najmniejszej ingerencji negatywnej w środowisko.

Cena 79,95 zł
  • Obecnie brak na stanie

Ręcznik w roli Mini biały...

Ręcznik w roli Mini biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 40-45 g/m2, gofrowany, 80-85 % białości, rolka szerokość 19 cm , długość 42 mb, opakowanie  12 sztuk. 

Cena 86,10 zł
  • Obecnie brak na stanie

Papier toaletowy mała rolka...

Papier toaletowy mała rolka biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, jedna warstwa, 300 listków, opakowanie  64 sztuk. 

Cena 86,10 zł
  • Obecnie brak na stanie

Ręcznik w roli Midi biały...

Ręcznik w roli Midi biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 40-45 g/m2, gofrowany, 80-85 % białości, rolka 19 cm x  ∅ 19 cm, długość 125 mb, opakowanie  6 sztuk. 

Cena 160,52 zł
  • Obecnie brak na stanie

Papiery toaletowe z makulatury w różnych formatach

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko standardowe małe rolki ekologicznego papieru toaletowego, ale także duże rolki Jumbo w kolorze szarym oraz białym, ręcznik listkowy typu ZZ w kolorze białym bądź zielonym do uzupełniania w dozownikach  oraz ręcznik w roli. Wszystkie to papiery toaletowe z makulatury, stworzone w oparciu o zasadę osiągnięcia najwyższej jakości przy jak najmniejszej ingerencji negatywnej w środowisko. To istotne, ponieważ żyjemy w czasach, gdy lasy deszczowe wycinane są hektarami każdego dnia, a dbanie o ekologię i recykling jest dziś ważniejsze, niż kiedykolwiek. Produkty z tej kategorii możesz więc zastosować nie tylko we własnym domu, ale także na większą skalę - w swojej restauracji, biurze, szkole czy szpitalu bądź przychodni.

Biodegradowalny eko papier toaletowy

W jaki sposób powstają nasze ekologiczne papiery toaletowe? Przede wszystkim, nie używa się do ich produkcji detergentów wybielających i zmiękczających celulozę. Toksyczne związki chloru, jakie zwykle są wykorzystywane w tym celu, trafiają następnie do ścieków, zatem przynoszą negatywne skutki dla środowiska wodnego. Celuloza pochodzi z kolei całkowicie z odpadów makulatury, dzięki czemu jest także biodegradowalny. Wszystko to maksymalnie pozwala ograniczyć szkodliwy wpływ na środowisko i pozwala Ci osobiście mieć swój wkład w kształtowanie nawyków promujących ekologię i zdrowe podejście do życia na naszej planecie.

Więcej opakowań - to się opłaca!

Polityka naszego sklepu internetowego dba nie tylko o ekologię, ale także ekonomiczne walory robienia zakupów w pureco.pl. Dlatego kupując większe ilości naszych ekologicznych papierów toaletowych, oferujemy możliwość zakupienia dozowników do nich nawet za symboliczną złotówkę! Dozowniki takie dodatkowo wspomagają dbanie o higienę i czystość zarówno w domu, jak i miejscach publicznych - a może przede wszystkim tam, gdzie każdego dnia korzysta z toalety wiele osób. Większe zamówienia to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne - wysyłamy je w jednym kartonie, oszczędzając w ten sposób makulaturę i ślad węglowy. Zmień swój sposób myślenia na zielony i razem z nami zadbaj o ekologię, aby zmienić świat na lepszy. Możesz zacząć od niewielkich zmian - ekologicznego papieru toaletowego z makulatury.