Autonomiczne roboty do czyszczenia podłóg

GOTOWI DO PRACY

Chcesz dowiedzieć się jak zmniejszyć koszty utrzymania czystości i zwiększyć efektywność pracy?

Skontaktuj się z nami, aby umówić prezentację w Twojej firmie i uzyskać więcej szczegółów. 

Zatrudnij swojego specjalistę - zwiększ wydajność pracy i zmniejsz koszty!

R3 VAC

Specjalista od odkurzania

R3 SCRUB PRO

Specjalista do intensywnego czyszczenia z wstępnym podmiataniem

R3 SCRUB

Specjalista w myciu i mopowaniu podłóg

LEOBOTY

Specjaliści od profesjonalnego utrzymania podłóg i wizerunku twojej firmy

R12 REX SCRUB

Specjalista w dziedzinie doczyszczania przestrzeni przemysłowych

R12 REX CS

Specjalista w dziedzinie doczyszczania przestrzeni przemysłowych ze wstępnym podmiataniem 

CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY LEPSI

Wysoka jakość sprzątania

Doskonała moc mycia podłóg oraz perfekcyjne zarządzanie energią i zużyciem wody.

Bardzo łatwy w użyciu

Komunikacja z robotem odbywa się przez LionsClean aplikację na telefon. Aplikacja ta została wielokrotnie nagrodzona za łatwość i prostotę użytkowania dla osób w każdym wieku.

Niezawodność każdego dnia

Odkryj rozwiązanie na którym możesz polegać. Roboty LionsBot zbudowane są z myślą o trwałości. Maszyny, które solidnie wykonują swoją pracę non stop.

TRZYETAPOWY PLAN SUKCESU LIONSBOTA

To jest początek Twojej Podróży z Lionsbotem, a my przeprowadzimy Cię przez nią. Dołącz do społeczności ludzi wybiegających w przyszłość. Lionsbot to miejsce spotkań myślicieli, marzycieli i twórców. Wszyscy razem pracują nad stworzeniem robotów, które zostaną zapamiętane, a każdy nagradzany sukces będzie bezpośrednio dzięki ich wkładowi.

NASZA OBIETNICA

Twój LionsBot będzie prostą w użyciu zrobotyzowaną maszyną do mycia podłóg, która czyści skutecznie i niezawodnie zgodnie z harmonogramem czyszczenia podłóg.

1. UMÓW SPOTKANIE

Skontaktuj się z nami za pomocą maila lub zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie. Nasz konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni model oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

2. DOSTOSUJ PLAN SPRZĄTANIA

Plan czyszczenia jest kluczem do uzyskania maksymalnych oszczędności i wydajności robota. Nasz konsultant LionsBot będzie ściśle z Tobą współpracował, aby dostosować plan sprzątania, ponieważ każdy budynek jest inny.

3. WYKONAMY PLAN RAZEM

Twój robot LionsBot zostanie następnie wdrożony zgodnie z Twoim planem sprzątania, a my będziemy ściśle z Tobą współpracować, aby upewnić się, że wdrożenie zakończy się sukcesem.

Aktywne filtry

Roboty czyszczące do podłóg

Sprzątanie podłóg na dużych powierzchniach tradycyjnymi metodami wymaga sporo czasu i wysiłku, a także zużywa o wiele więcej wody i środków czyszczących. Poznaj roboty czyszczące do podłóg dostępne w sklepie internetowym pureco.pl i zobacz, jak sprzątać duże powierzchnie szybko, efektywnie i ekonomicznie.

Autonomiczne roboty sprzątające LionsBot

Roboty do czyszczenia podłóg dostępne w naszej ofercie to urządzenia najwyższej jakości od renomowanego producenta - marki LionsBot. Cały sztab inżynierów pracował nad tym, aby te roboty odkurzające, szorujące i mopujące skonstruowane zostały z precyzją i dbałością na skalę światową. Oprócz doskonałej technologii sprzęty te skupiają się także na proekologicznym podejściu do sprzątania. Dzięki temu robot mopujący jest w stanie zużyć nawet 80 razy mniej wody niż przy metodach manualnego sprzątania.

Roboty do sprzątania podłóg LionsBot zostały także zaprojektowane w taki sposób, aby czyścić duże powierzchnie bez silnej chemii sprzątającej, ale przy pomocy lepszych mechanizmów czyszczących oraz ciśnienia. Co dodatkowo jest bardzo istotne, urządzenia te są wyjątkowo ciche jak na swoje gabaryty i przeznaczenie. Większość z nich nie przekracza bariery 55 dB, co zapewnia niezwykły komfort sprzątania i możliwość robienia tego nawet przy obecności przechodniów czy klientów. Roboty zbudowane są ze stali nierdzewnej oraz aluminium, przez co nie tylko są bardziej wytrzymałe i rzadziej wymagają napraw, ale także podlegają recyklingowi po zakończeniu swojej pracy.

Roboty czyszczące do odkurzania

Odkurzanie dużych powierzchni tradycyjnym odkurzaczem przemysłowym zajmuje wiele czasu, a przez to pobiera także naprawdę sporo prądu - nie mówiąc już o wysiłku, jaki trzeba włożyć w cały proces. Dlatego wszędzie tam, gdzie znajdują się powierzchnie wyłożone wykładzinami czy dywanami - na przykład w hotelach czy salach konferencyjnych - doskonale sprawdzi się LEO VAC - autonomiczny robot odkurzający. Dzięki temu, że urządzenie nie posiada turbiny ssącej, jego praca jest o wiele cichsza przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości i efektywności sprzątania. Zastosowany filtr HEPA pozwala także na oczyszczanie powietrza w tym samym czasie. LEO VAC to absolutnie innowacyjny robot sprzątający, który wyposażony został w zintegrowane czujniki ruchu, kamery i sonary, mające za zadanie lepsze unikanie przeszkód i minimalizowanie ryzyka kolizji. Co istotne, system zarządzania energią pozwala na ciągłą pracę robota nawet do 10 godzin, zapewniając bezobsługowe i efektywne czyszczenie nawet bardzo dużych powierzchni - także tych utwardzonych.

Roboty do mycia podłóg

LEO MOP - innowacyjny robot do czyszczenia podłóg w hotelach, biurach, szpitalach, salach konferencyjnych czy salach przyjęć okolicznościowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokładnego mycia podłóg na dużych powierzchniach, możesz zastosować to urządzenie o wysokiej wydajności i niezwykle cichej pracy. Dzięki temu może ono pracować nawet w ciągu dnia przy obecności przypadkowych osób - gdy napotka osoby przed sobą, grzecznie poprosi o zrobienie miejsca do sprzątania. Po zakończonym mopowianiu pozostawia za sobą suchą powierzchnię, co jest przejawem dbania o bezpieczeństwo i oszczędności czasu. LEO MOP charakteryzuje się także delikatną pracą bez użycia szkodliwych detergentów, dzięki czemu nadaje się nie tylko do czyszczenia paneli czy płytek, ale także podłóg drewnianych.

Do silniej zabrudzonych twardych oraz elastycznych powierzchni szczególnie polecamy robota szorującego LEO SCRUB wyposażonego w diamentowe pady. Doskonale radzi sobie nawet z mocnymi zabrudzeniami, zużywając do 70% mniej wody i pozostawiając czyszczone powierzchnie kompletnie suche. Wszystkie roboty czyszczące do podłóg dostępne w naszej ofercie sterowane są wygodnie z poziomu aplikacji, która może organizować pracę nawet kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu robotów jednocześnie.