Profesjonalna Prowadzona Zamiatarka Odśnieżarka Remarc do chodników

Zamiatarko odśnieżarki

Utrzymanie czystości na chodnikach, placach czy parkingach przez cały rok to wymagające zadanie, które bez odpowiednich maszyn jest bardzo czasochłonne i energochłonne. Dlatego w sklepie PURECO oferujemy profesjonalne odśnieżarko zamiatarki, które pozwolą pozbyć się piasku, śmieci, liści czy śniegu o każdej porze roku. W swojej ofercie posiadamy zarówno zamiatarki spalinowe, jak i zamiatarki elektryczne, które można dostosować do swoich potrzeb pod względem mocy i rozmiarów. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszych maszyn czyszczących.

Aktywne filtry

NIMBUS 82V REMARC...

KM Nimbus 82V to maszyna do zadań specjalnych. Dzięki niewielkim rozmiarom i ergonomicznej kierownicy z możliwością składania i regulacji wysokości, idealnie sprawdzi się przy zamiataniu wąskich przestrzeni. Maszyna zasilana bateryjnie, do jej poprawnego działania niezbędna jest bateria i...

Cena 3 321,00 zł

DOMUS REMARC 2w1 najmniejsze...

Maszyny Domus od Remarc (dawniej Cramer) to najmniejsze zamiatarko-odśnieżarki szczotkowe. Łatwe i pewne w prowadzeniu, zapewniają komfort użytkowania, dzięki swoim ergonomicznym uchwytom z dwoma włącznikami napędu na koła i na szczotkę.

Cena 7 821,57 zł
wybierz wariant
  • DOMUS X - zasilana silnikiem Hondy 7 821,57 zł
  • DOMUS AKKU 82V - zasilana bateryjnie 7 844,94 zł

REMARC KM 70 G zamiatarka i...

Zamiatarko-odśnieżarka KM 70 G to doskonałe rozwiązanie do prywatnych gospodarstw jako całoroczna maszyna - wiosną, latem i jesienią do zamiatania, zimą do odśnieżania. Mocny silnik, ergonomiczna i zwrotna konstrukcja oraz szeroki wybór asortymentu pozwolą dostosować urządzenie do indywidualnych...

Cena 10 455,00 zł

2w1 zamiatarka odśnieżarka KM 80...

Zamiatarko-odśnieżarki KM 80 G, KM 80 H i KM 80 HVR o szerokości roboczej 80 cm z napędem stałym lub napędem regulowanym oraz umożliwiającym komfortową pracę przód-tył to doskonałe rozwiązanie dla poszukujących wielofunkcyjnych i wydajnych maszyn. 

Cena 11 316,00 zł
wybierz wariant
  • KM 80 G - zasilana spalinowo 11 316,00 zł
  • KM 80 H - z napędem hydrostatycznym 17 466,00 zł
  • KM HVR 80 - z napędem hydrostatycznym i biegiem wstecznym 20 418,00 zł

REMARC KM 100 maszyny do...

KM 100 to wielofunkcyjne i wydajne maszyny do zamiatania i odśnieżania 2w1 o szerokości roboczej 100 cm. Trzy linie maszyn - KM G, KM H i KM HVR umożliwiają wybór urządzenia idealnie dopasowanego do potrzeb operatora, a szeroki asortyment akcesoriów pozwoli na całoroczne użytkowanie zamiatarki. 

Cena 13 259,40 zł
wybierz wariant
  • KM 100 G - zasilana spalinowo 13 259,40 zł
  • KM 100 H - z napędem hydrostatycznym 18 437,70 zł
  • KM HVR 100 - z napędem hydrostatycznym i biegiem wstecznym 21 771,00 zł

Gdzie sprawdzi się zamiatarka odśnieżarka?

Wiosna i lato to czas dbania o trawniki, koszenia, sadzenia roślin i odchwaszczania. Kiedy jednak klimat staje się chłodniejszy i nadchodzi okres jesienno-zimowy, prace związane z utrzymaniem porządku na zewnątrz skupiają się głównie na usuwaniu liści, śniegu oraz innych zanieczyszczeń. Chodniki, drogi, ścieżki, parkingi czy place — wszystkie te miejsca, zarówno prywatne, jak i publiczne, wymagają regularnego sprzątania. Niestety, im większa powierzchnia, tym więcej czasu i energii kosztuje utrzymanie czystości. To od poziomu czystości jednak zależy bezpieczeństwo przechodniów czy pojazdów poruszających się w tych miejscach. Odśnieżarko - zamiatarka mechaniczna to urządzenie, które znacząco ułatwia i przyspiesza proces usuwania różnego rodzaju odpadów z asfaltu czy kostki brukowej.

Zamiatarka spalinowa czy elektryczna — którą lepiej wybrać?

W ofercie sklepu internetowego PURECO znajdują się zarówno zamiatarki elektryczne, jak i spalinowe. Oba rodzaje tych maszyn czyszczących mają swoje zalety, które z pewnością warto rozważyć, dokonując wyboru. Jedne lepiej sprawdzą się na mniejszych, a drugie na większych powierzchniach. Podpowiadamy, który rodzaj odśnieżarko zamiatarki sprawdzi się w konkretnych warunkach.

Zamiatarka spalinowa

Spalinowa zamiatarka do kostki brukowej to dobra propozycja w przypadku większych terenów, które wymagają regularnego oczyszczania z liści, śmieci, piachu czy śniegu. Zamiatarka spalinowa z reguły odznacza się większą mocą oraz wydajnością, dzięki czemu nawet najtrudniejsze wyzwania nie stanowią dla niej trudności. W naszym sklepie oferujemy zamiatarki spalinowe o różnych parametrach: od 3,3 kW do nawet 4,8 kW oraz różnych szerokościach roboczych. Najmocniejsze z naszych zamiatarek chodnikowych są dodatkowo wyposażone w płynną regulację prędkości, co sprawia, że praca przy ich użyciu jest znacznie łatwiejsza i sprawniejsza.

Zamiatarka elektryczna

Elektryczna odśnieżarko zamiatarka to urządzenie o bardziej kompaktowych wymiarach, które równie dobrze radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń na mniejszych powierzchniach. Ogromną zaletą tego typu maszyny czyszczącej jest brak spalin oraz hałasu charakterystycznego dla zamiatarek napędzanych paliwem. Urządzenia te są także bardzo wydajne, a przy tym lekkie i zwrotne. Dla operatora zamiatarki elektrycznej ważny jest także fakt, że jej obsługa jest prosta, a prowadzenie nie wymaga wielkiego wysiłku.

Solidne i sprawdzone odśnieżarko zamiatarki

W sklepie PURECO oferujemy wyłącznie urządzenia najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Dlatego wszystkie nasze odśnieżarko zamiatarki mechaniczne wiodącej na rynku marki Remarc stworzone zostały z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i użytkowników domowych. Szeroki wybór maszyn czyszczących oraz możliwość dokupienia akcesoriów dodatkowych, takich jak pojemnik na brud czy pług do śniegu, pozwala szczegółowo dopasować zamiatarko odśnieżarkę do swoich potrzeb. Wszystkie nasze produkty są funkcjonalne i wydajne, dzięki czemu pozwalają oszczędzać czas i energię osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szorowarek, myjek ciśnieniowych oraz innych urządzeń, które znacznie usprawniają prace porządkowe.