Myjki do kostki brukowej - Maszyny i urządzenia do czyszczenia

Myjki do kostki brukowej

Kostka brukowa otacza nas już niemal wszędzie. Chętnie stosuje się ją na chodnikach, podjazdach, podwórkach prywatnych oraz dużych placach czy parkingach. Aby jednak zawsze była piękna i prezentowała się estetycznie, musi być przede wszystkim czysta. Aby zaoszczędzić Ci czasu i wysiłku włożonego w jej ręczne szorowanie, przedstawiamy nasze profesjonalne myjki do kostki brukowej. Szeroka gama dostępnych rozwiązań z pewnością pozwoli Ci wybrać urządzenie idealne do swoich potrzeb.

Aktywne filtry

G-Power C profesjonalna myjka ciśnieniowa do mycia samochodu

Cena 9 092,16 zł
wybierz wariant
 • PI 130 Bar 9 092,16 zł
 • PI 150 Bar 4 303,77 zł
 • PI 180 Bar 8 929,80 zł
 • Promocja!

Royal C przemysłowa myjka ciśnieniowa do mycia kostki brukowej

Cena 11 811,69 zł
wybierz wariant
 • IDAF40376 11 811,69 zł Wyprzedane
 • IDAF40446 12 587,82 zł Wyprzedane
 • Obecnie brak na stanie

ARGON H4 - przemysłowa myjka ciśnieniowa

Cena 15 744,00 zł
wybierz wariant
 • 130 bar 15 744,00 zł
 • 170 bar 18 154,80 zł

GALAX H4 profesjonalna myjka wysokociśnieniowa

Cena 21 525,00 zł
wybierz wariant
 • 180 bar 21 525,00 zł
 • 200 bar 25 707,00 zł

Skuteczne maszyny do czyszczenia kostki brukowej

Regularne sprzątanie każdej powierzchni pozwala utrzymać ją w dobrym stanie przez dłuższy czas. Podobnie jest z kostką brukową. Zbierający się w jej chropowatej strukturze brud, porastający ją mech czy pozostałości po olejach czy smarach samochodowych nie tylko odbierają kostce brukowej piękny wygląd, ale mogą także stanowić niebezpieczeństwo dla przechodniów. Dlatego tak istotne jest, aby systematycznie wykonywać czyszczenie takiej powierzchni przy pomocy myjki do mycia kostki brukowej. Taki sprzęt pozwoli zrobić to szybko i skutecznie bez nadmiernego wysiłku czy godzin spędzonych na szorowaniu ręcznym. Wszystkie urządzenia do czyszczenia kostki brukowej dostępne w naszej ofercie przystosowane zostały do tego zadania w najlepszy możliwy sposób.

Myjka ciśnieniowa do kostki brukowej — szybki sposób na pozbycie się brudu

Jeżeli chodzi o sprzęt do czyszczenia kostki brukowej na użytek prywatny, warto wybrać klasyczną wysokociśnieniową myjkę zimnowodną, którą umyjesz także samochód czy wyczyścisz elewację. Takie multifunkcyjne urządzenie jest wręcz niezbędne w każdym domu, warsztacie czy działce — idealnie sprawdzi się do różnych prac na zewnątrz, a dzięki wysokiemu ciśnieniu wody bez trudu usunie nawet zaschnięte czy trudne do wyczyszczenia zabrudzenia. Jeżeli jednak poszukujesz bardziej profesjonalnej maszyny do czyszczenia kostki brukowej, dobrą propozycją będzie przemysłowa myjka ciśnieniowa gorącowodna lub zimnowodna. Tego typu sprzęt oprócz mycia kostki brukowej nada się także do cięższych prac czyszczących, na przykład w rolnictwie, przemyśle ciężkim czy budownictwie.

Jak wybrać odpowiednie urządzenie do czyszczenia kostki brukowej?

Wybierając maszynę do czyszczenia kostki brukowej, warto zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych parametrów, które będą miały wpływ na późniejszy komfort oraz efektywność pracy. Najistotniejszym z nich będzie z pewnością ciśnienie wody. Ciśnienie dobrej myjki do mycia kostki brukowej powinno wynosić minimum 130 bar. Jest to wartość wystarczająco wysoka, aby bez trudu usuwać nawet trudniejsze zabrudzenia, takie jak porosty czy mchy, ale również nie na tyle silna, by wypłukiwać piasek spomiędzy pojedynczych kostek lub uszkodzić ich strukturę. Oczywiście im wyższe ciśnienie wody, tym lepsze efekty czyszczenia — w przypadku mycia kostki brukowej warto jednak korzystać z niego rozważnie. Kolejną istotną kwestią jest wbudowany zbiornik na preparaty czyszczące. W przypadku, gdyby sama woda nie poradziła sobie na przykład z tłustymi plamami po oleju samochodowym, można wówczas użyć profesjonalnej chemii czyszczącej, by łatwiej i szybciej pozbyć się zabrudzeń. Ważne jest również to, aby maszyna do mycia kostki była zwrotna i poręczna. Wszystkie nasze urządzenia czyszczące, nawet myjki przemysłowe, wyposażone zostały w duże i zwrotne kółka, dzięki którym manewrowanie maszyną czy przetransportowanie jej w inne miejsce nie będzie stanowić problemu.

Maszyna do czyszczenia kostki brukowej — wynajem

Jeśli nie chcesz od razu wydawać pieniędzy na profesjonalną maszynę do czyszczenia kostki brukowej, ponieważ potrzebujesz jej używać bardzo sporadycznie lub chcesz przetestować konkretne urządzenie przed dokonaniem zakupu, mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie! W PURECO oferujemy wynajem maszyn czyszczących, także myjek ciśnieniowych do kostki brukowej. Dzięki takiej możliwości za dosłownie ułamek ceny profesjonalnego urządzenia możesz korzystać z niego przez określony czas i cieszyć się jego możliwościami krótko- lub długoterminowo. Najwyższa jakość za niewielkie pieniądze — wynajem maszyny do czyszczenia kostki brukowej się po prostu opłaca! Sprawdź nasz cennik i skontaktuj się z nami telefonicznie w celu dokładnej wyceny takiej usługi, a potem ciesz się czystością na najwyższym poziomie dzięki maszynom czyszczącym od PURECO.

Sprawdź myjki w innych kategoriach:

Powiązane wpisy blogowe