Myjki do kostki brukowej

Borykasz się z uciążliwym czyszczeniem kostki brukowej na swojej posesji? A może pracujesz w firmie sprzątającej chodniki? Jesteśmy przekonani, że w obydwu przypadkach zdecydowanie przydadzą Ci się nasze profesjonalne urządzenia do mycia kostki brukowej. Wśród szerokiego asortymentu naszego sklepu internetowego PURECO znajdziesz niezawodne myjki do kostki brukowej, które znacząco usprawnią Twoją pracę. Dzięki tym urządzeniem Twoja kostka brukowa będzie wyglądać jak nowa!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

G-Power C profesjonalna myjka ciśnieniowa do mycia samochodu

PG-power C PW-C25 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań domowych, np.; przy myciu samochodów oraz do zadań profesjonalnych, m.in.; przy myciu elewacji budynków czy kostka brukowa ( polbruk ). Świetnie nadaje się do...

Cena 6 961,80 zł

ARGON H4 - przemysłowa myjka ciśnieniowa

ARGON H-4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w motoryzacji, rolnictwie itp.

Cena 10 393,50 zł

Royal C przemysłowa myjka ciśnieniowa do mycia kostki brukowej

Royal-C PW-C50 jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 11 811,69 zł

GALAX H4 profesjonalna myjka wysokociśnieniowa

GALAX H4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie.

Cena 12 334,44 zł Cena podstawowa 13 407,00 zł
  • Promocja!
  • -8%
  • -8%

Skuteczne urządzenia do mycia kostki brukowej

Każda nasza myjka do kostki brukowej to niezawodne urządzenie, które ułatwi Ci żmudne czyszczenie tej powierzchni. Chropowata struktura kostki brukowej sprawia, że gromadzi się w niej trudny do wyczyszczenia brud. Ponadto, w przestrzeniach pomiędzy poszczególnymi kostkami często wyrastają drobne roślinki oraz gromadzi się ziemia. Jeżeli chcemy naprawdę szybko pozbyć się tych zanieczyszczeń, nie spędzając kilku godzin ze szczotką i nożykiem na klęczkach, warto skorzystać z naszej myjki ciśnieniowej do mycia kostki brukowej. Dzięki strumieniowi wody pod naprawdę wysokim ciśnieniem będziemy w stanie się skutecznie pozbyć niechcianych zabrudzeń. Ponadto, dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, nasze myjki mają wbudowany dodatkowo zbiornik na detergent czyszczący – w razie gdyby okazało się, że sama woda nie wystarczy do solidnego spłukania silnych zanieczyszczeń.

Maszyny do mycia kostki brukowej dla każdego

Nasze maszyny do mycia kostki brukowej zostały stworzone z myślą zarówno o małych, jak i dużych przedsiębiorstwach, a nawet i o klientach prywatnych, którzy potrzebują myjek wyłącznie do sporadycznych prac domowych. Chociaż myjka do bruku nadaje się do różnych zastosowań, to jednak najczęściej wykorzystywana jest do prac na zewnątrz. Do najpopularniejszych zastosowań urządzenia do mycia kostki brukowej należeć będą także czyszczenie elewacji budynków, mycie maszyn rolniczych czy mycie samochodów. Myjki znajdą zastosowanie również w zakresie zadań specjalnych w przemyśle ciężkim bądź budownictwie. Jak widać, myjki ciśnieniowe do kostki brukowej mają wiele zastosowań, które można wykorzystać w różnych branżach, niezależnie od natężenia eksploatacji tych urządzeń do mycia kostki. Ponadto, w naszej ofercie znajdą się zarówno myjka ciśnieniowa do mycia kostki brukowej gorącowodna, jak i myjka ciśnieniowa do kostki zimnowodna. Wszystko po to, żeby dostosować temperaturę do rodzaju wykonywanych prac. Warto zauważyć również, że nasze myjki mają silniki o różnych mocach oraz obrotach, dzięki czemu każdy model jest inny.

Zwrotna myjka do mycia kostki brukowej

Każda nasza myjka do mycia kostki brukowej jest wyjątkowo zwrotna i poręczna, co sprawia, że użytkowanie jej jest wygodną i łatwą czynnością. Wystarczy kierować myjką do kostki, trzymając urządzenie za specjalny uchwyt przy pistolecie, a strumień wody pod wysokim ciśnieniem usunie niechciany brud. Duże kółka ułatwią przemieszczanie myjki ciśnieniowej do bruku. Natomiast dzięki długim przewodom zasilającym oraz wytrzymałym wężom wysokociśnieniowym urządzenie to można przemieszczać niemalże bez ograniczeń, po naprawdę rozległych przestrzeniach. W dodatku maszyna ta jest niedużych rozmiarów oraz wagi, dzięki czemu jest niezwykle wygodna w transporcie.

Myjka ciśnieniowa do kostki w atrakcyjnej cenie

Myjka ciśnieniowa do kostki brukowejcena naszego sprzętu jest naprawdę konkurencyjna względem innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Ponadto, w zestawieniu z oferowaną jakością nasze produkty stanowią prawdziwą okazję cenową. Renomowani producenci oferowanych, profesjonalnych myjek do czyszczenia kostki brukowej dołożyli wszelkich starań, aby zadbać o ich trwałość. Dzięki pieczołowitemu wykonaniu poszczególnych części z najlepszych możliwych materiałów wiele modeli wyróżnia się niezawodną pompą tłokową z mosiężnymi głowicami oraz ceramicznymi tłokami, dzięki czemu maszyna wolniej się ściera i jest znacznie wydajniejsza niż podobne produkty na rynku. Takie połączenie tworzyw wysokiej jakości z niebywałą precyzją wykonania sprawia, że nasze myjki nie mają sobie równych.

Myjka ciśnieniowa – akcesoria dodatkowe

W zależności od poszczególnych modeli myjek ciśnieniowych można dodatkowo zaopatrzyć się w przydatne elementy, takie jak niestandardowe lance przeznaczone do zadań specjalnych, szczotki myjące, zestaw do piaskowania, przedłużony wąż spustowy, zestaw naprawczy bądź odkamieniacz i pozostałe tego rodzaju akcesoria. Dzięki nim maszyna czyszcząca pod ciśnieniem stanie się uniwersalnym urządzeniem do czyszczenia wszystkich możliwych powierzchni. Warto skorzystać z tych ponadprogramowych opcji, które jeszcze bardziej usprawnią i uprzyjemnią użytkowanie naszych niezawodnych myjek wysokociśnieniowych.

Myjka ciśnieniowa do mycia kostki – znajdź model idealny dla siebie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą myjek ciśnieniowych do kostki brukowej, które sprostają wszelkim oczekiwaniom. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne na stronie sklepu internetowego PURECO będą stanowiły odpowiedź na indywidualne potrzeby odwiedzających. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień i życzymy udanych zakupów oraz sprzątania.

Sprawdź myjki w innych kategoriach: