Maty wejściowe i wycieraczki przemysłowe na wymiar

Maty i wycieraczki wejściowe do użytku przemysłowego oraz komercyjnego.

Pozwalają ograniczyć nieczystości wnoszone do pomieszczenia o ponad 80%. Posiadają skręcone włókna, skrobaki i fale do ściągania brudu, błota, smarów i kurzu z podeszwy butów. Najwyższej jakości profesjonalne maty wejściowe. Oczyszczają podeszwy obuwia z zabrudzeń stałych (wióry, trociny, kurz, tworzywa sztuczne) oraz dowolnych płynów. Pojemność wycieraczek wynosi 4kg/5l płynów na 1m2 wycieraczki.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Mata monocolor profesjonalna jednokolorowa mata wejściowa

    Mata monocolor - jest trwałą profesjonalną jednokolorową matą wejściową ze specjalnie skręconymi nylonowymi włóknami, które skutecznie oczyszczają podeszwę z zanieczyszczeń stałych jak i mokrych. W przypadku braku wybranej maty na magazynie, zamówienie jest skierowane na produkcję - 10 dni...

Cena 65,19 zł

Mata profesjonalna, wycieraczka z logo firmy

    Maty Logo to wycieraczki reklamowe, na których można nadrukować wybrane logo, napisy czy grafiki. Maty zostały wyprodukowane z włókien nylonowych typu 6.6, są trwałe i antypoślizgowe.

Cena 129,15 zł

Iron Horse profesjonalna mata wejściowa

    Iron Horse - jest trwałą profesjonalną matą wejściową ze specjalnie skręconymi nylonowymi włóknami, które skutecznie oczyszczają podeszwę z zanieczyszczeń stałych jak i mokrych. W przypadku braku wybranej maty na magazynie, zamówienie jest skierowane na produkcję - 10 dni roboczych.

Cena 215,25 zł

Super mata profesjonalna wycieraczka wejściowa

    Super Mata - jest trwałą profesjonalną matą wejściową ze specjalnie skręconymi nylonowymi włóknami i bardzo twardymi prostymi włóknami, które skutecznie oczyszczają podeszwę z zanieczyszczeń stałych jak i mokrych. Przeznaczona do pomieszczeń o szczególnie intensywnym ruchu. W przypadku braku...

Cena 274,29 zł

Czy wiesz, że można aż do 80% zniwelować zabrudzenia wnoszone do pomieszczeń? Wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalne maty wejściowe. Nie pozwól zanieczyszczeniom dostać się do wewnątrz, a unikniesz niepotrzebnego sprzątania. W PURECO znajdziesz maty wejściowe i wycieraczki przemysłowe. Niezależnie od tego czy dbasz o czystość w gabinecie, w hali, czy w domu, mata wejściowa z pewnością ułatwi Ci tę czynność.

Z jakimi zabrudzeniami poradzą sobie maty wejściowe?

Maty zbudowane są ze skręconych włókien, skrobaków i fal, dzięki którym łatwiej usuniesz spod podeszwy obuwia zabrudzenia z błota, wiórów, trocin, tworzyw sztucznych, smaru oraz kurzu. Szczególnie przydadzą się w miejscach, gdzie panuje duży ruch i wymagane jest nienaganne utrzymanie czystości – np. w szkołach, galeriach, przychodniach, gabinetach i w halach produkcyjnych. Ponadto, wyróżniają się chłonnością – sprawdzą się idealnie po jesiennych i zimowych spacerach.

Dlaczego warto korzystać z wycieraczek przemysłowych?

Maty i wycieraczki umożliwiają dokładne pozbycie się z obuwia zanieczyszczeń zarówno stałych, jak i mokrych. Dzięki nim powierzchnia dłużej pozostaje czysta, a podłogi nie wymagają częstych konserwacji i renowacji. Za ich sprawą możesz dłużej cieszyć się niezniszczoną posadzką, której wymiana wiąże się zwykle ze sporym kosztem. Zainwestuj w odpowiednie maty i wycieraczki wejściowe – ciesz się porządkiem i podłogą jak nową!

Dostosujemy się do Ciebie – mata wejściowa na wymiar

Maty wejściowe, np. do biur, muszą mieć odpowiednią wielkość, aby spełniać swoje zadanie, czyli powstrzymywać jak najwięcej zabrudzeń przed dostaniem się do środka budynku. Im większy obiekt, tym bardziej wzmożony ruch w jego obrębie, a co się z tym wiąże – wyższe ryzyko zanieczyszczeń. Mata powinna mieć odpowiednią długość i szerokość, dopasowaną do wymiarów wejścia. Pamiętaj, że wiele osób nie zatrzymuje się, by specjalnie wytrzeć obuwie przed przekroczeniem progu obiektu, dlatego warto zaopatrzyć się w maty wejściowe na wymiar. W naszym sklepie dysponujemy matami o różnej wielkości – od niewielkich 40 x 60 cm, po duże 150 x 360 cm. Wybierz rozmiar, dzięki któremu utrzymasz czystą przestrzeń.

Czy jedna mata wystarczy, by utrzymać czystość?

W niektórych sytuacjach tak – jeśli chodzi o obiekty o niskim natężeniu ruchu. W przypadku miejsc, gdzie jest on wzmożony, przydadzą się maty wejściowe i wewnętrzne, jako dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki nim zminimalizujesz zabrudzenia wnoszone do pomieszczeń. Z pewnością przyda Ci się mata wejściowa podgumowana, której główną zaletą jest stabilność. Bardzo dobrze przyczepia się do podłoża, dzięki czemu pozostaje w jednym miejscu i nie przesuwa się. Pamiętaj, że jeśli chcesz uchronić duży obiekt przed wnoszonymi do niego zanieczyszczeniami, warto zaopatrzyć się w kilka mat, które wspólnie wykażą większość skuteczność.

Mata wejściowa – jaka cena?

Ceny mat uzależnione są od modelu oraz rozmiaru. Ich koszt waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Może wydawać się, że to spory wydatek. Jednak jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że dzięki nim skrócisz czas sprzątania całego pomieszczenia oraz unikniesz szybkiego zużycia i zniszczenia posadzki – jest to rozwiązanie korzystne finansowo. Na naszej stronie, obok wybranego przez Ciebie modelu maty wejściowej, znajduje się cennik ­– wybierz interesujący Cię wymiar produktu, a wyświetli się jego cena.

Maty wejściowe do biura – czemu zawdzięczają skuteczność?

Profesjonalne maty wejściowe produkowane są z materiałów wysokiej jakości, co przekłada się na ich wytrzymałość. Wyposażone zostały w specjalnie skręcone, nylonowe włókna, dokładnie zbierające kurz, piasek, błoto oraz wodę spod obuwia. Cechują się bardzo dobrą chłonnością – aż do 4l na 1m². Ponadto, maty wyściełane są antypoślizgową gumą, dzięki czemu się nie przemieszczają.

Dlaczego warto kupować maty wejściowe w PURECO?

PURECO to sklep dysponujący sprzętem oraz przedmiotami, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości. Możesz liczyć na wysokiej jakości zakupy. Oferujemy specjalistyczny i niezawodny asortyment. Nasze maty wejściowe są atrakcyjne dla Klientów zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności. Oprócz standardowych sprzedajemy również maty personalizowane. Na życzenie wydrukujemy na nich logo Twojej firmy, napis lub grafikę. Wycieraczki z logo mogą pełnić również funkcję reklamową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PURECO.