Dozownik do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899604

Dozownik do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899604

105,78 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do ręczników papierowych typu ZZ JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność jedna duża rolka.

899604
Otrzymasz 3,17 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Dbając o właściwe wyposażenie łazienki czy toalety nierzadko stajemy nie tylko przed wyborem odpowiednich urządzeń sanitarnych. Konieczne jest także wyposażenie pomieszczenia w specjalistyczne dozowniki i pojemniki - zarówno na mydło czy też płyn, jak i papier toaletowy lub ręczniki papierowe. W tym ostatnim przypadku mamy najczęściej do wyboru dwa rodzaje urządzeń – pojemniki na rolki z papierem oraz na ręczniki papierowe typu ZZ. Przyjrzyjmy się bliżej temu drugiemu rozwiązaniu.

Dozownik do ręczników papierowych typu ZZ – zastosowanie

Dostępny w naszej ofercie dozownik do ręcznika papierowego typu zz to wyprodukowany przez firmę JVD model 899604 z serii Cleanline. Urządzenie to, podobnie jak inne produkty tego producenta, swoim wyglądem w uniwersalny sposób komponuje się z pomieszczeniami sanitaryjnymi. Dozownik wyprodukowano w całości z tworzywa sztucznego ABS, czyli kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego w kolorze białym, ze stylowymi, szarymi wstawkami - choć dostępny jest także bliźniaczy model w kolorze szary metalik. Dodatkowo na korpusie dozownika znajduje się specjalny wizjer pojemnościowy, dzięki któremu można w prosty sposób sprawdzić, czy konieczne jest uzupełnienie jego zawartości. Wewnątrz pojemnika, zamykanego na klucz, zmieszczą się od 2 do 3 pakietów z ręcznikami papierowymi typu ZZ, co oznacza pojemność od 400 do nawet 600 listków ręczników papierowych.

Tego typu dozownik na papierowe ręczniki znajduje zastosowanie przede wszystkim w łazienkach i toaletach znajdujących się w budynkach, do których dostęp ma duże grono osób. Najczęściej dozowniki spotkać można w galeriach handlowych, kinach ,teatrach, muzeach, a także przychodniach, szpitalach, urzędach oraz innych obiektach pożytku publicznego. Dozowniki na ręczniki typu ZZ znajdują zastosowanie także w biurowcach lub zakładach pracy, zapewniając korzystającym z toalety bezpieczeństwo i higienę oraz łatwe dozowanie pojedynczego ręcznika, zamiast wysuwania całej rolki.

Biały dozownik do ręczników papierowych typu ZZ – specyfikacja produktu

Ten wyprodukowany przez firmę JVD dozownik do ręczników papierowych typu ZZ, podobnie jak inne dozowniki tego producenta spełnia standardy HACCP. Urządzenie objęte jest gwarancją na okres jednego roku. Niewątpliwą zaletą dozownika jest zamykanie na klucz, co zapewnia higieniczność przechowywanych wewnątrz ręczników, ograniczając dostęp osób niepowołanych do zawartości dozownika. Wymiary oferowanego przez nas mocowanego na ścianę pojemnika to 34,0 cm wysokości, 26,5 cm szerokości oraz 11,0 cm głębokości.


duży dozownik do ręczników papierowych typu zz


- pojemność: 2-3 paczek ( 400 do 600 listków ),

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki
- dostępny również w kolorze szary metalik


wymiary dozownika do ręcznika papierowego typu zz na listki
Wymiary:

- wysokość 340 mm,

- szerokość 265 mm,

- głębokość 110 mm


pureco.pl

899604

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały z szarymi wstawkami
System działania
manualny
Uzupełnianie
dwie do trzech paczek zz ( 400 do 600 listków )
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
34 x 26,5 x 11

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do ręcznika...

105,78 zł

Produkty powiązane