Sprzęt do mycia wodą demineralizowaną

Czyszczenie powierzchni pionowych, trudno dostępnych lub wysoko umiejscowionych zawsze stanowi duże wyzwanie, a zrobienie tego w sposób perfekcyjny może się wydawać wyjątkowo trudne. Dlatego właśnie w ofercie sklepu PURECO znaleźć można profesjonalne urządzenia do mycia okien wodą demineralizowaną, które mają także kilka innych praktycznych zastosowań. Wykorzystanie ultraczystej wody bez konieczności używania chemicznych detergentów pozwala osiągnąć efekty zadowalające nawet największych perfekcjonistów. Ponadto zapewnia ono bezpieczeństwo osobie obsługującej maszynę oraz nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Gdzie sprawdzi się maszyna do mycia wodą zdemineralizowaną?

IPC HIGH PURE to system idealnie nadający się do czyszczenia okien oraz nieporowatych powierzchni zarówno poziomych, jak i pionowych. Dzięki temu sprawdzi się doskonale:

  • do mycia okien czy szyb wystawienniczych, także na wysokościach;
  • do czyszczenia paneli słonecznych i fotowoltaicznych;
  • do mycia paneli reklamowych;
  • do czyszczenia gładkich elewacji budynków;
  • do szkła, aluminium oraz innych nieporowatych powierzchni.

Dostępne systemy kijów teleskopowych oraz szczotek pozwalają na gruntowne czyszczenie powierzchni pionowych i poziomych podczas przebywania na ziemi, nawet gdy powierzchnia czyszczona znajduje się stosunkowo wysoko. Zapewnia to operatorowi sprzętu i osobom postronnym wysoki poziom bezpieczeństwa. Z kolei brak konieczności używania jakichkolwiek chemicznych produktów czyszczących pozwala ścieki z systemu wykorzystać do podlewania roślin lub wylać do kanalizacji.

Jakie zalety ma mycie wodą demineralizowaną?

Woda demineralizowana o wysokim stopniu czystości idealnie nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni, a szczególnie szyb, okien i innych przeszkleń, ponieważ nie zostawia ona smug ani zacieków. Co więcej, mycie okien wodą demineralizowaną nie wymaga użycia żadnej chemii czyszczącej, dzięki czemu jest to rozwiązanie o wiele bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Czyszczenie tym sposobem jest także szybsze i łatwiejsze – nie wymaga wycierania umytej powierzchni, a na dodatek zestaw kijów i szczotek przeznaczonych do systemu IPC HIGH PURE pozwala na mycie nawet wysoko umiejscowionych szyb lub powierzchni w bezpieczny sposób.

Profesjonalne urządzenia do wody demineralizowanej

Oferta mobilnych urządzeń do demineralizacji wody w sklepie PURECO obejmuje wyłącznie najwyższej jakości maszyny czyszczące od sprawdzonego producenta. Urządzenia te są genialne w swojej prostocie, a zarazem niezwykle skuteczne. Zastosowano w nich czterostopniowy system filtracji wody, dzięki czemu ta używana do czyszczenia pozbawiona jest wszelkich zanieczyszczeń, a to zapobiega powstawaniu osadów. Wysokoprzepływowa pompa gwarantuje wysoką wydajność, a rozdzielany przepływ wody pozwala na użytkowanie maszyny przez dwóch użytkowników jednocześnie. Dostępne akcesoria, takie jak kije, szczotki i przeguby, sprawiają, że można w szybki i prosty sposób stworzyć mop do mycia paneli fotowoltaicznych, szyb czy elewacji.