CZY JESTEŚ GOTÓW NA PRAWDZIWE EKOLOGICZNE CZYSZCENIE?

Czyszczenie powierzchni pionowych, trudno dostępnych lub wysoko umiejscowionych zawsze stanowi duże wyzwanie, a zrobienie tego w sposób perfekcyjny może się wydawać wyjątkowo trudne. Dlatego właśnie w ofercie sklepu PURECO znaleźć można profesjonalne urządzenia do mycia okien wodą demineralizowaną, które mają także kilka innych praktycznych zastosowań. Wykorzystanie ultraczystej wody bez konieczności używania chemicznych detergentów pozwala osiągnąć efekty zadowalające nawet największych perfekcjonistów. Ponadto zapewnia ono bezpieczeństwo osobie obsługującej maszynę oraz nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

HIGHPURE dostępne w trzech systemach zasilania.

HPE - System oczyszczania wody zasilany elektrycznie

W pełni profesjonalny generator do wody demineralizowanej z poczwórnym systemem oczyszczania, zasilany na prąd. Umożliwia praktycznie nie przerwaną pracę. Może pobierać wodę ze zbiornika.

HPB - System oczyszczania wody zasilany bateryjnie

W pełni profesjonalny generator do wody demineralizowanej z poczwórnym systemem oczyszczania, zasilany na baterię. Umożliwia większą mobilność. Wodę może pobierać ze zbiornika. 

HPG - System oczyszczania wody zasilany benzynowo

W pełni profesjonalny generator do wody demineralizowanej z poczwórnym systemem oczyszczania, zasilany na baterię. Umożliwia większą mobilność i praktycznie nie przerwaną pracę. Wodę może pobierać ze zbiornika. 

CZTEROETAPOWY SYSTEM OCZYSZCZANIA WODY

Obecnie system IPC HighPure jest najbardziej wydajnym systemem oczyszczania wody poprzez 4 etapowy proces filtrowania. Osmotyczna woda dejonizowana powstająca w wyniku tego procesu jest w 100% czysta i niezwykle skuteczna w czyszczeniu różnych powierzchni takich jak przeszklenia i panele fotowoltaiczne.

Filtr wstępny sedymentacyjny

Usuwa z wody cząstki większe niż 5 mikronów.

Filtr wstępny z węglem aktywnym

Usuwa z wody wszelkie pozostałości chloru, które mogłyby uszkodzić membranę odwróconej osmozy.

Filtr z żywicy dejonizującej

Usuwa z wody pozostałe 2% soli, zmniejszając stężenie soli do 0 ppm

Membrana odwróconej osmozy

Usuwa z wody 98% zanieczyszczeń

EKOLOGICZNE CZYSZCZENIE PRZESZKLEŃ

W oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii oczyszczania wody, skuteczność system IPC HighPure opiera się na dwóch kluczowych elementach: możliwość dotarcia do powierzchni na znacznych wysokościach bez drabiny lub zwyżki i doskonałość w czyszczeniu bez użycia detergentów.

Powierzchnie są idealnie czyste, nie pozostawiając żadnych śladów i pozostałości środków chemicznych lub soli kuchennej. Poprzez mniejsze zużycie wody i niestosowanie środków chemicznych, które mogą pozostawać na powierzchni, czyszczenie szkła jest perfekcyjne i przyjazne dla środowiska.

HIGHPUREco

Wysoka
Wydajność

Zintegrowany z tyczkami teleskopowymi lub modułowymi, system IPC HighPure umożliwia użytkownikowi łatwe czyszczenie szklanych fasad i powierzchni pionowych na wysokości do 15 metrów od podłoża.

Tyczki wykonane są z włókna szklanego lub włókna węglowego: dzięki temu są lekkie, łatwe w użyciu i wytrzymałe.

System sprzęgania słupów modułowych jest najszybszym i najbardziej praktycznym obecnie na rynku.

WYDAJNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ

System HighPure skraca czas czyszczenia

nawet o 75% w porównaniu do metod tradycyjnych.

Umożliwia operatorowi oczyszczenie powierzchni do 200

metrów kwadratowych w ciągu zaledwie jednej godziny,

co pozwala na ogromne oszczędności w kosztach pracy.

Generator wody demineralizowanej pozwala skutecznie wyczyścić okna, przeszklenia  i nie tylko

ogólnie mówiąc, nieporowate powierzchnie

(np. metalu), pozostawiając je nieskazitelne i

przedłużając żywotność materiałów.

Niektóre modele pozwalają na jednoczesne użycie

dwóch systemów czyszczących, podwajając w ten sposób wydajność.

Użytkowanie generatora do wody demineralizowanej

Sprzęt do mycia wodą demineralizowaną

Czyszczenie powierzchni pionowych, trudno dostępnych lub wysoko umiejscowionych zawsze stanowi duże wyzwanie, a zrobienie tego w sposób perfekcyjny może się wydawać wyjątkowo trudne. Dlatego właśnie w ofercie sklepu PURECO znaleźć można profesjonalne urządzenia do mycia okien wodą demineralizowaną, które mają także kilka innych praktycznych zastosowań. Wykorzystanie ultraczystej wody bez konieczności używania chemicznych detergentów pozwala osiągnąć efekty zadowalające nawet największych perfekcjonistów. Ponadto zapewnia ono bezpieczeństwo osobie obsługującej maszynę oraz nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Gdzie sprawdzi się maszyna do mycia wodą zdemineralizowaną?

IPC HIGH PURE to system idealnie nadający się do czyszczenia okien oraz nieporowatych powierzchni zarówno poziomych, jak i pionowych. Dzięki temu sprawdzi się doskonale:

  • do mycia okien czy szyb wystawienniczych, także na wysokościach;
  • do czyszczenia paneli słonecznych i fotowoltaicznych;
  • do mycia paneli reklamowych;
  • do czyszczenia gładkich elewacji budynków;
  • do szkła, aluminium oraz innych nieporowatych powierzchni.

Dostępne systemy kijów teleskopowych oraz szczotek pozwalają na gruntowne czyszczenie powierzchni pionowych i poziomych podczas przebywania na ziemi, nawet gdy powierzchnia czyszczona znajduje się stosunkowo wysoko. Zapewnia to operatorowi sprzętu i osobom postronnym wysoki poziom bezpieczeństwa. Z kolei brak konieczności używania jakichkolwiek chemicznych produktów czyszczących pozwala ścieki z systemu wykorzystać do podlewania roślin lub wylać do kanalizacji.

Jakie zalety ma mycie wodą demineralizowaną?

Woda demineralizowana o wysokim stopniu czystości idealnie nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni, a szczególnie szyb, okien i innych przeszkleń, ponieważ nie zostawia ona smug ani zacieków. Co więcej, mycie okien wodą demineralizowaną nie wymaga użycia żadnej chemii czyszczącej, dzięki czemu jest to rozwiązanie o wiele bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Czyszczenie tym sposobem jest także szybsze i łatwiejsze – nie wymaga wycierania umytej powierzchni, a na dodatek zestaw kijów i szczotek przeznaczonych do systemu IPC HIGH PURE pozwala na mycie nawet wysoko umiejscowionych szyb lub powierzchni w bezpieczny sposób.

Profesjonalne urządzenia do wody demineralizowanej

Oferta mobilnych urządzeń do demineralizacji wody w sklepie PURECO obejmuje wyłącznie najwyższej jakości maszyny czyszczące od sprawdzonego producenta. Urządzenia te są genialne w swojej prostocie, a zarazem niezwykle skuteczne. Zastosowano w nich czterostopniowy system filtracji wody, dzięki czemu ta używana do czyszczenia pozbawiona jest wszelkich zanieczyszczeń, a to zapobiega powstawaniu osadów. Wysokoprzepływowa pompa gwarantuje wysoką wydajność, a rozdzielany przepływ wody pozwala na użytkowanie maszyny przez dwóch użytkowników jednocześnie. Dostępne akcesoria, takie jak kije, szczotki i przeguby, sprawiają, że można w szybki i prosty sposób stworzyć mop do mycia paneli fotowoltaicznych, szyb czy elewacji.