Odkurzacze do biura - Profesjonalne odkurzacze biurowe - Pureco

Odkurzacze biurowe

Czystość w biurze ma ogromne znaczenie. Jest wizytówką firmy, gdy wchodzą do niej klienci, ale także sprzyja dobrej atmosferze pracy i zwiększa jej efektywność. Niestety nawet w stosunkowo czystej pracy biurowej mogą się zdarzyć zabrudzenia i zanieczyszczenia: wnoszony na obuwiu piasek czy zaschnięte błoto, a także kurz, okruchy, papierki czy inne odpady. Dlatego do sprzątania w biurze niezbędny będzie wydajny, zwrotny i poręczny odkurzacz biurowy. Znajdziesz go w naszej ofercie.

Aktywne filtry

Piccolo TMB profesjonalny odkurzacz do odkurzania biura comac

Cena 662,97 zł Cena podstawowa 1 035,89 zł
wybierz wariant
  • Piccolo PRO 662,97 zł 1 035,89 zł -36%
  • Piccolo SILENZIO 1 494,25 zł 2 334,77 zł -36%
  • Promocja!
  • -36%
  • -36%

Szeroka oferta odkurzaczy do biura

W ofercie sklepu internetowego PURECO znalazły się modele odkurzaczy biurowych o różnych parametrach, dzięki czemu można z łatwością dostosować sprzęt do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno bardzo małe i lekkie odkurzacze do biura do czyszczenia na sucho, jak i profesjonalne duże urządzenia do odkurzania na sucho i mokro. W naszym asortymencie znalazły się także wyjątkowo komfortowe odkurzacze plecakowe, a także odkurzacze pionowe, które zmieszczą się nawet w ciasnych przestrzeniach pomiędzy biurkami. Do dużych biur, sal konferencyjnych czy hal wystawienniczych proponujemy także nasz model szerokiego odkurzacza do czyszczenia dużych powierzchni.

Jaki odkurzacz biurowy wybrać?

Sprzątanie przestrzeni biurowej różni się od sprzątania w domu, dlatego w tym przypadku warto postawić na zakup profesjonalnego odkurzacza o większej mocy i wysokiej jakości wykonania. Ważnym parametrem z pewnością będzie ilość emitowanego hałasu. Odkurzanie nie powinno zakłócać pracy w biurze, dlatego dostępne w naszej ofercie odkurzacze biurowe odznaczają się cichą pracą przy zachowaniu dużej mocy ssania. W przypadku biur, w których przejścia pomiędzy biurkami nie są zbyt szerokie, warto zwrócić także uwagę na wielkość odkurzacza oraz jego zwrotność. Niewielkie odkurzacze na obracających się we wszystkie strony kółkach mogą okazać się dobrym rozwiązaniem, jednak czasem konieczny może być wybór odkurzacza plecakowego. Dobrą propozycją są też dostępne w naszym asortymencie odkurzacze pionowe. Manewrowanie tego typu sprzętem jest znacząco ułatwione, dzięki czemu sprzątanie może być szybsze i wydajniejsze.

Odkurzacze biurowe do zadań specjalnych

W ofercie sklepu PURECO znalazły się także odkurzacze do biura o wyjątkowych możliwościach, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Na przykład w przypadku biur, sal konferencyjnych czy recepcji, do których wchodzi się wprost z ulicy w obuwiu, konieczny może być wybór odkurzacza z turbo szczotką, który charakteryzuje niezwykle wysoka moc ssania. Oferujemy sprzęty, które nie tylko dokładnie i szybko wyczyszczą biurowy dywan lub wykładzinę z najdrobniejszych okruchów, ale także przy pomocy filtrów HEPA pozostawią powietrze wolne od drobinek kurzu czy pyłu. To istotne także w kwestii dbania o zdrowie klientów oraz pracowników. Dzięki temu nasze odkurzacze biurowe doskonale sprawdzą się także w hospicjach, domach spokojnej starości, pensjonatach czy hotelach.

Wysoka jakość i przystępna cena

Odkurzacze biurowe dostępne w ofercie naszego sklepu to urządzenia najwyższej jakości od sprawdzonych i cenionych producentów. Dzięki temu, że sprzedajemy wyłącznie wytrzymałe, wydajne i dobrze wyposażone sprzęty, nasi klienci mogą być pewni doskonałego stosunku jakości do ceny. Dzięki nam wyposażysz swoje biuro czy inną przestrzeń zawodową w profesjonalny odkurzacz, który będzie zawsze gotowy do użycia. Dodatkowe akcesoria, takie jak końcówki i przyssawki, worki czy filtry pozwalają precyzyjnie dobrać sprzęt do swoich potrzeb. Oprócz odkurzaczy oferujemy także inne akcesoria do sprzątania przestrzeni biurowej: profesjonalną chemię czyszczącą, dozowniki na mydło i papier, sprzęt do mycia okien czy mopowania na sucho, mokro i wilgotno. Sprawdź całą naszą ofertę już dziś.

Powiązane wpisy blogowe