Wynajem

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Wypożyczenie Extractor Topper...

  Extractor Topper 1/27 EXT jest profesjonalnym odkurzaczem (ekstraktorem) przeznaczonym do pracy na sucho-mokro. Idealnie się sprawdzi w praniu dywanów, wykładzin i tapicerki.Cena dotyczy urządzenia kompletnego z akcesoriami

Cena 50,00 zł

Wypożyczenie odkurzacza...

            TOPPER 3/78 W&D W - jest to profesjonalna odkurzacz trzysilnikowy (3/78) do pracy na mokro i na sucho. Dodatkowo posiada funkcję pracy na mokro i sucho bez konieczności przezbrajania.   Cena za urządzenie kompletne z akcesoriami.

Cena 100,00 zł

WYPOŻYCZENIE Topper 3/78 CYC...

              WYPOŻYCZENIE TOPPER 3/78 CYC - jest to przemysłowy odkurzacz trzysilnikowy (3/78) z funkcją cyklonu. Dzięki temu odkurzacz nie traci mocy ssania.   

Cena 90,00 zł

Wypożyczenie małej maszyny...

    Vispa 35 E - jest elektryczną maszyną czyszczącą do mycia podłóg, która jednocześnie myje i osusza podłogę.

Cena 150,00 zł

Wypożyczenie Numatic tt 3450 e...

        Numatic TT 3450 E - przeznaczony do gruntownego mycia i szorowania twardych posadzek, zabrudzonych przemysłowo. Maszyna do codziennej pielęgnacji i doczyszczania.

Cena 170,00 zł

Wypożyczenie Simpla Classic 45 B...

        Urządzenie Simpla 45 B Classic- to maszyna do czyszczenia płaskich posadzek na dużych powierzchniach. Simpla 45 B Classic jednocześnie myje i osusza nawierzchnie. Jest znakomita do zastosowań w ciężkich warunkach.

Cena 195,00 zł

Wypożyczenie szorowarki...

    Wypożyczenie szorowarki jednotarczowej (bez zbiornika). Maszyna posiada 3 funkcje: czyszczenie podłóg, dywanów i wolnoobrotowe doczyszczanie. Podana cena dotyczy jednego dnia wynajmu.

Cena 86,10 zł

wypożyczenie małej szorowarki do...

     WYPOŻYCZENIE WYNAJĘCIE Motorscrubber, profesjonalnej ręcznej szorowarki jednotarczowej zasilanej bateryjnie z uchwytem o długościach 112 cm. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach jak i schodów, gdzie nie ma możliwości czyszczenia tradycyjną szorowarką

Cena 98,40 zł

Wypożyczenie zamiatarki...

    Lion 500 M to lekka, kompaktowa zamiatarka, prowadzona ręcznie, szerokość zamiatania: do 700 mm.

Cena 100,00 zł

Wypożyczenie samojezdnej...

         Innova 85 B to najpopularniejsza maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 5100 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 85 cm. Łączy niską cenę i najwyższą jakość.

Cena 500,00 zł

wypożyczenie małej szorowarki...

     WYPOŻYCZENIE WYNAJĘCIE Motorscrubber  z systemem zbierającym + odkurzacz, profesjonalnej ręcznej szorowarki jednotarczowej zasilanej bateryjnie z uchwytem o długościach 112 cm. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach jak i schodów, gdzie nie ma możliwości...

Cena 159,90 zł

Wypożyczenie samojezdnej maszyny...

         Hako 750 B to maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 4800 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 75 cm. Niska cena wypożyczenia i najwyższa jakość czyszczenia.

Cena 500,00 zł

Wypożyczenie szorowarki...

     Wypożyczenie szorowarki oscylacyjnej TP 43 Orbital. Podana cena dotyczy jednej doby wynajmu, sprawdź cennik w opisie - przy większej ilości dni, niższa cena za dobę.

Cena 184,50 zł