Wynajem

Wynajem maszyn czyszczących to propozycja zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców czy właścicieli nieruchomości. Nasze urządzenia są dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, które gwarantują nam zaufanie klientów.

Aktywne filtry

Wypożyczenie Extractor Topper...

  Extractor Topper 1/27 EXT jest profesjonalnym odkurzaczem (ekstraktorem) przeznaczonym do pracy na sucho-mokro. Idealnie się sprawdzi w praniu dywanów, wykładzin i tapicerki.Cena dotyczy urządzenia kompletnego z akcesoriami

Cena 50,00 zł

Wypożyczenie odkurzacza...

            TOPPER 3/78 W&D W - jest to profesjonalna odkurzacz trzysilnikowy (3/78) do pracy na mokro i na sucho. Dodatkowo posiada funkcję pracy na mokro i sucho bez konieczności przezbrajania.   Cena za urządzenie kompletne z akcesoriami.

Cena 100,00 zł

WYPOŻYCZENIE Topper 3/78 CYC...

              WYPOŻYCZENIE TOPPER 3/78 CYC - jest to przemysłowy odkurzacz trzysilnikowy (3/78) z funkcją cyklonu. Dzięki temu odkurzacz nie traci mocy ssania.   

Cena 90,00 zł

Wypożyczenie Numatic tt 3450 e...

        Numatic TT 3450 E - przeznaczony do gruntownego mycia i szorowania twardych posadzek, zabrudzonych przemysłowo. Maszyna do codziennej pielęgnacji i doczyszczania.

Cena 170,00 zł

Wypożyczenie Simpla Classic 45 B...

        Urządzenie Simpla 45 B Classic- to maszyna do czyszczenia płaskich posadzek na dużych powierzchniach. Simpla 45 B Classic jednocześnie myje i osusza nawierzchnie. Jest znakomita do zastosowań w ciężkich warunkach.

Cena 195,00 zł

Wypożyczenie szorowarki...

    Wypożyczenie szorowarki jednotarczowej (bez zbiornika). Maszyna posiada 3 funkcje: czyszczenie podłóg, dywanów i wolnoobrotowe doczyszczanie. Podana cena dotyczy jednego dnia wynajmu.

Cena 86,10 zł

wypożyczenie małej szorowarki do...

     WYPOŻYCZENIE WYNAJĘCIE Motorscrubber, profesjonalnej ręcznej szorowarki jednotarczowej zasilanej bateryjnie z uchwytem o długościach 112 cm. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach jak i schodów, gdzie nie ma możliwości czyszczenia tradycyjną szorowarką

Cena 98,40 zł

Wypożyczenie zamiatarki...

    Lion 500 M to lekka, kompaktowa zamiatarka, prowadzona ręcznie, szerokość zamiatania: do 700 mm.

Cena 100,00 zł

Wypożyczenie samojezdnej...

         Innova 85 B to najpopularniejsza maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 5100 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 85 cm. Łączy niską cenę i najwyższą jakość.

Cena 500,00 zł

Wypożyczenie małej maszyny...

    Vispa 35 E - jest elektryczną maszyną czyszczącą do mycia podłóg, która jednocześnie myje i osusza podłogę.

Cena 307,50 zł

wypożyczenie małej szorowarki...

     WYPOŻYCZENIE WYNAJĘCIE Motorscrubber  z systemem zbierającym + odkurzacz, profesjonalnej ręcznej szorowarki jednotarczowej zasilanej bateryjnie z uchwytem o długościach 112 cm. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach jak i schodów, gdzie nie ma możliwości...

Cena 159,90 zł

Wypożyczenie samojezdnej maszyny...

         Hako 750 B to maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 4800 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 75 cm. Niska cena wypożyczenia i najwyższa jakość czyszczenia.

Cena 500,00 zł

Wypożyczenie szorowarki...

     Wypożyczenie szorowarki oscylacyjnej TP 43 Orbital. Podana cena dotyczy jednej doby wynajmu, sprawdź cennik w opisie - przy większej ilości dni, niższa cena za dobę.

Cena 184,50 zł

Dla kogo powstała usługa wypożyczalni maszyn czyszczących PURECO?

Maszyny czyszczące do wynajęcia zostały wprowadzone do oferty PURECO z myślą o różnych grupach odbiorców:

  • Firmy sprzątające — dzięki wypożyczalni maszyn czyszczących firmy sprzątające mogę dodać do swoich ofert nowe usługi. W przypadku dużego zainteresowania usługami czyszczenia PURECO umożliwia wypożyczenie dodatkowego sprzętu, który generuje zyski dla firmy sprzątającej.
  • Właściciele nieruchomości — hotele, biurowce czy centra handlowe, często potrzebują specjalistycznych maszyn czyszczących do utrzymania wysokiego standardu czystości. Teraz mogą również skorzystać z oferty PURECO, która umożliwia wypożyczenie maszyn.
  • Przedsiębiorcy prowadzący usługi czyszczenia, takie jak na przykład pranie wykładzin czy mycie okien, mogą potrzebować maszyn czyszczących do wykonywania swoich usług. W większości posiadają oni maszyny czyszczące na własność, jednak w szczycie sezonu nasza wypożyczalnia może okazać się dobrym rozwiązaniem.
  • Prywatne gospodarstwa domowe — usługa wypożyczalni maszyn czyszczących może być również przydatna dla osób prywatnych, które chcą przeprowadzić dokładne sprzątanie swojego domu czy mieszkania, a nie chcą inwestować w zakup własnej maszyny.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu maszyn czyszczących?

Za skorzystanie z oferty wypożyczenia maszyn czyszczących przemawia wiele argumentów. Jednym z nich są koszty i potencjalna oszczędność dla firmy lub osoby prywatnej. Koszt wypożyczenia jest dużo niższy niż cena nowej maszyny. Wynajem będzie rozsądnym wyborem w przypadku, gdy potrzebujemy takiego urządzenia na krótki okres. Dobrze jest również skorzystać z tej opcji, jeśli zależy nam na przetestowaniu maszyny, którą chcielibyśmy wdrożyć na stałe do swojej firmy. Dodatkowym atutem wypożyczenia jest fakt, że nie musimy martwić się o dodatkowe koszty napraw czy konserwacji urządzeń.

Dostępne w ofercie PURECO urządzenia czyszczące są bardzo efektywne i wydajne, szczególnie przy zastosowaniu profesjonalnej chemii gospodarczej, która również jest dostępna na naszej stronie internetowej. Nasze maszyny umożliwiają szybkie i satysfakcjonujące sprzątanie. Maszyny czyszczące na wynajem to profesjonalne urządzenia, które radzą sobie zarówno z małymi, jak i dużymi powierzchniami. Oferta pozwala na wynajęcie potrzebnego sprzętu, takiego jak szorowarki, odkurzacze piorące, czy też odkurzacze przemysłowe. Użytkowanie naszych urządzeń jest w pełni bezpieczne dla klientów.

Czym wyróżnia się oferta wynajmu maszyn sprzątających PURECO?

W ofercie wynajmu maszyn PURECO znajdują się różnego rodzaju urządzenia, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Oferujemy wypożyczenie szorowarek, odkurzaczy przemysłowych czy odkurzaczy piorących. Sprzęt, który oferujemy, jest najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia wysoką efektywność i wydajność. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom maksimum bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych urządzeń. Regularne przeglądy, serwisy i konserwacje są dowodem na użyteczność i dobry stan naszych maszyn czyszczących do wynajęcia.

W przypadku szczególnych wymagań naszych klientów staramy się indywidualnie dopasować ofertę do potrzeb. Urządzenia można sprawnie i szybko wynająć przez stronę internetową, a my dostarczymy je w wyznaczone miejsce. Ceny naszych rozwiązań są konkurencyjne i adekwatne do jakości proponowanych rozwiązań.

Jakie maszyny czyszczące na wynajem są dostępne w ofercie PURECO?

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia, takie jak:

  • odkurzacze przemysłowe
  • odkurzacze piorące
  • szorowarki
  • zamiatarki
  • myjki ciśnieniowe
  • maszyny czyszczące i polerujące

Szeroki wybór różnego rodzaju maszyn pozwala na kompleksowe sprzątanie, które pozwoli utrzymać świeżość i porządek na długi czas. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru spersonalizujemy ofertę i podpowiemy, które rozwiązania będą najlepiej pasować do potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy satysfakcję i wysoką jakość wykonanej pracy, a dodatkowo oszczędność czasu i pieniędzy.