Profesjonalna Samojezdna odśnieżarka zamiatarka kosiarka. traktorek

Samojezdna odśnieżarka zamiatarka

Utrzymanie czystej i uporządkowanej przestrzeni na zewnątrz potrafi być nie lada wyzwaniem - szczególnie wtedy, gdy przestrzeń ta jest dosyć rozległa. Nawet na niewielkim przydomowym podwórku regularne koszenie trawy, odśnieżanie czy zamiatanie chodników i podjazdów wymaga sporo czasu i wysiłku. Dlatego przy dużych posesjach, prywatnych czy też należących do firm czy przedsiębiorstw, przyda się profesjonalna pomoc. Specjalistyczna odśnieżarka samojezdna z funkcją koszenia, zamiatania, odśnieżania i posypywania to rewelacyjne urządzenie, dzięki któremu szybko i bez wysiłku uporządkujesz przestrzeń zewnętrzną.

Aktywne filtry

Jeden traktorek do wielu zadań

W ofercie sklepu internetowego pureco.pl znajdziesz traktorki będące odśnieżarko-zamiatarkami spalinowymi, które sprawią, że utrzymanie porządku na zewnątrz stanie się przyjemnością. Wystarczy jedno takie urządzenie, aby dbać o czystość o każdej porze roku. Dzięki wielu funkcjom i rewelacyjnie opracowanej technologii praca z naszymi traktorkami jest dziecinnie prosta, a równocześnie wysoce efektywna.

Kosiarka do trawy samojezdna

Koszenie trawy to zabieg, który wykonywany regularnie pozwala utrzymać trawnik w dobrej kondycji i sprawić, że prezentuje się on rewelacyjnie. Jednak w przypadku dużych połaci trawy, wykonywanie tej czynności co kilka dni może być bardzo uciążliwe. Z pomocą przychodzi nasza kosiarka samojezdna - traktorek wyposażony w mechanizm kosząco-rozdrabniający. Dzięki niemu trawa nie tylko jest starannie przycinana na odpowiednią długość, ale także od razu nawożona. Cięta trawa po rozdrobnieniu wpada pomiędzy źdźbła rosnącej trawy, gdzie poddawana jest naturalnemu procesowi rozkładu, stając się tym samym ekologicznym i wartościowym nawozem. Nie tylko nie musisz więc wyrzucać odpadu ściętej trawy, ale także nie musisz martwić się o odżywianie trawnika dodatkowymi nawozami.

Odśnieżarka spalinowa samojezdna

W sezonie, gdy nie trzeba już przycinać trawnika, często zaczyna się inny przykry obowiązek - odśnieżanie. Zalegający na chodnikach, ścieżkach, podjazdach czy parkingach śnieg, a także niebezpieczny lód, nie stanowią jednak wyzwania dla odśnieżarki samojezdnej. Mocny silnik i napęd na 4 koła to doskonałe atuty pozwalające naszemu traktorkowi na jazdę nawet po węższych chodnikach czy ścieżkach - wszędzie tam, gdzie wcześniej potrzebna była praca fizyczna wykonywana przez człowieka. Urządzenie jest wyposażone nie tylko w narzędzia do odśnieżania, ale także posypywania solą i piaskiem, dzięki czemu sprawdzi się także na ulicach i parkingach, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierowcom, jak i przechodniom.

Zamiatarka uliczna samojezdna

Oprócz pielęgnacji zieleni, odśnieżania i posypywania oblodzonych powierzchni, traktorki dostępne w naszej ofercie mają także funkcję zamiatania. Nie jest to jednak tylko zamiatanie zabrudzeń w jedno miejsce, ale także zasysanie ich do specjalnego zbiornika, który następnie łatwo można opróżnić. Do trudno dostępnych miejsc dostępny jest także dodatkowy wąż do zasysania, a nawet wąż z myjką wysokociśnieniową. Dzięki tak profesjonalnym akcesoriom zamiatarka spalinowa samojezdna poradzi sobie z utrzymaniem czystości wszędzie tam, gdzie inne narzędzia mogą nie dać sobie rady.

Odśnieżarko-zamiatarka z funkcją transportu

Traktorek komunalny może nie tylko kosić trawę i nawozić ją, odśnieżać, posypywać powierzchnię piaskiem i solą oraz zamiatać, ale także nadaje się idealnie do transportu. Dokupując do niego przyczepę wywrotkę oraz łopatę przechylną, operator może łatwo załadować towar i przetransportować go w dowolne miejsce, a następnie w prosty i szybki sposób wysypać z przyczepy.

Dedykowane akcesoria dla jeszcze większej skuteczności

Do każdego traktorka dostępnego w ofercie sklepu pureco.pl przygotowano dedykowane przystawki pozwalające na wykonywanie szerokiej gamy prac czyszczących i konserwacyjnych na zewnątrz. Wśród nich znajduje się między innymi zestaw do mulczowania trawy, zbiornik do jej zbierania, wąż do zbierania liści, wertykulator, mechanizm ze szczotką do chwastów oraz dysza ssąca do niego. Odśnieżarko zamiatarka spalinowa może więc wykonywać wiele różnych zadań, które maksymalnie zaoszczędzą Twój czas i wysiłek w pielęgnację oraz uporządkowanie przestrzeni zewnętrznej. Wszystkie przyssawki i akcesoria zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, aby zapewnić Ci najlepszą jakość pracy.

Łatwy w obsłudze traktorek spalinowy

Nasza odśnieżarko zamiatarka z funkcją koszenia i transportu to urządzenie kompaktowych rozmiarów i niezwykle łatwe oraz przyjemne w obsłudze. Dzięki przekładni automatycznej jest dziecinnie prosta w prowadzeniu, a napęd na 4 koła zapewnia niezwykłą przyczepność nawet w trudnych warunkach i zwrotność, pozwalającą na łatwy dostęp nawet do wąskich obszarów i bezproblemowe manewrowanie urządzeniem. Co więcej, zmiana osprzętu zajmuje mniej niż cztery minuty i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności czy narzędzi. Wszystko to sprawia, że traktorki spalinowe do zadań specjalnych dostępne w naszej ofercie to bezkompromisowa propozycja wszędzie tam, gdzie dbanie o porządek na zewnątrz stawiane jest na pierwszym miejscu.