Sprzęt do mycia okien na wysokości

Mycie okien czy przeszkleń na wysokościach to niełatwe, a często także niebezpieczne zajęcie. Znamy jednak sposób, aby zrobić to skutecznie i bezpiecznie. Prezentujemy profesjonalny sprzęt do mycia okien na wysokości, który działa w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego i pozostawia idealny połysk bez smug czy zacieków. Oferowane przez nas urządzenia do mycia okien na wysokości to produkty najwyższej jakości, zadowalające nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktywne filtry

Mycie okien na wysokości — sprzęt zapewniający bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to kwestia absolutnie najważniejsza — również podczas mycia okien, a szczególnie tych znajdujących się wysoko. Dlatego nasza oferta sprzętu do mycia wysokich okien obejmuje urządzenia pozwalające na czyszczenie przeszkleń z poziomu gruntu. Dzięki teleskopowym prętom operator może dosięgnąć nawet punktów oddalonych od ziemi o kilka metrów, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo całej operacji. Zależnie od rodzaju czyszczonej powierzchni do mycia okien na wysokości można zastosować zarówno specjalnie przystosowaną szczotkę o miękkim włosiu, jak i wysokociśnieniową lancę, która dokładnie usunie także wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w szparach czy szczelinach okiennych.

Woda demineralizowana do mycia okien na wysokości

Ogromną zaletą naszych urządzeń do mycia okien na wysokości jest fakt, że do czyszczenia wykorzystują one wyłącznie ultra czystą wodę. To zasługa 4-stopniowego systemu filtracji, dzięki któremu mycie okien na wysokości odbywa się przy użyciu wody demineralizowanej. Jest ona pozbawiona zanieczyszczeń, które mogłyby tworzyć na szybach nieestetyczne osady, zacieki czy smugi. Co więcej, czyszczenie szyb i innych powierzchni przy użyciu naszego zestawu do mycia okien na wysokości jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska — nie wymaga użycia profesjonalnej chemii czyszczącej, a ścieki z systemu myjącego można bez obaw wykorzystać do podlania roślin lub po prostu wylać do kanalizacji miejskiej.

Wybierz najlepsze maszyny do mycia okien na wysokości!

Bezpieczeństwo i ekologia to zaledwie kilka zalet naszych maszyn do mycia okien na wysokości. Jako kolejne możemy wymienić oszczędność czasu oraz sił: umytych powierzchni nie trzeba dodatkowo spłukiwać czy wycierać do sucha, a szeroki wybór dostępnych akcesoriów pozwala dostosować sprzęt idealnie do potrzeb. Co więcej, dzięki zastosowanemu połączeniu Y rozdzielany jest przepływ wody, a to pozwala korzystać z urządzenia 2 operatorom jednocześnie. Nasze urządzenia do mycia okien na wysokości wodą demineralizowaną są zatem również ekonomiczne i bardzo wydajne. Nadają się także do mycia paneli fotowoltaicznych, gładkich elewacji czy innych nieporowatych powierzchni znajdujących się na wysokościach. Postaw na bezpieczeństwo oraz wysoką jakość czyszczenia dzięki IPC HIGH PURE system.

Sprawdź również