Antybakteryjny system do placówek medycznych pełna sterylność

Antybakteryjny system do placówek medycznych

Utrzymanie wysokiego poziomu higieny i czystości w różnego rodzaju placówkach medycznych to kwestia niezwykle istotna zarówno dla pacjentów, jak i całego personelu oraz osób postronnych. W miejscach, w których zarazki i bakterie są na porządku dziennym, należy dołożyć szczególnych starań, by ograniczać i spowalniać wzrost niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Dlatego sklep PURECO oferuje antybakteryjne systemy do placówek medycznych, które to ułatwiają.

Aktywne filtry

Ab Plus UNIKO mop wkład...

Profesjonalny mop antybakteryjny wkład AB Plus Alpha do sprzątania placówek medycznych i szpitali.Produkt dostępny na zamówienie.

Cena 91,02 zł

Ab Plus UNIKO aluminiowy kij...

Profesjonalny kij teleskopowy 97 - 184 cm AB Plus Alpha do sprzątania placówek medycznych i szpitali. (stelaż UNIKO do dezynfekcji sprzedawany oddzielnie)Produkt dostępny na zamówienie.

Cena 104,55 zł

Ab Plus UNIKO stelaż...

Profesjonalny stelaż AB Plus Alpha do sprzątania placówek medycznych i szpitali. (kij teleskopowy sprzedawany oddzielnie )Produkt dostępny na zamówienie.

Cena 175,89 zł

Ab Plus system Alpha wózek...

Profesjonalny wózek serwisowy AB Plus Alpha do sprzątania placówek medycznych i szpitali. Wózek do szpitala.Produkt dostępny na zamówienie.

Cena 3 468,60 zł

Bezpieczny sprzęt do sprzątania w placówkach medycznych

Namnażanie bakterii i wirusów w szpitalach, przychodniach oraz innych placówkach medycznych to ogromny problem. Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest jednak niski poziom higieny i dezynfekcji sprzętu znajdującego się w takich miejscach. A do najczęściej używanych sprzętów zalicza się między innymi akcesoria sprzątające. Wózki serwisowe, mopy i wiadra z wodą są konieczne w takich miejscach. Aby jednak nie stały się miejscem rozmnażania groźnych drobnoustrojów, powinny być wykonane z bardzo dokładnie dobranych materiałów. Antybakteryjne systemy do placówek medycznych dostępne w sklepie PURECO wykonane są z takich właśnie tworzyw ze specjalnymi dodatkami (np. jonami srebra), które nadają im antybakteryjnych właściwości spełniających wysokie standardy ochrony oraz higieny środowiska.

Antybakteryjne wózki serwisowe dla placówek medycznych

W naszej ofercie znalazły się przede wszystkim wózki serwisowe do sprzątania w placówkach medycznych, które są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale także ograniczają i spowalniają wzrost bakterii i innych mikroorganizmów. W sklepie PURECO dostępne są różne modele tego typu wózków serwisowych:

  • klasyczny wózek serwisowy z zamykaną półką;
  • klasyczny wózek serwisowy z otwartą półką;
  • wózek serwisowy z zabudowanym workiem na zanieczyszczenia;
  • wózek serwisowy z pełnym zamknięciem.

Taki wybór pozwoli dobrać rozwiązanie idealne do konkretnych potrzeb, a dodatkowo wszystkie dostępne w naszej ofercie wózki serwisowe do sprzątania placówek medycznych oferują także system wstępnego namaczania mopów, który pozwala zwiększyć wydajność i ergonomię oraz zredukować koszty oraz ilość odpadów.

Mopy antybakteryjne do sprzątania w placówkach medycznych

W ofercie sklepu PURECO znalazły się także inne podstawowe akcesoria niezbędne do sprzątania w placówkach medycznych wykonane w technologii antybakteryjnej. Kije teleskopowe, stelaże oraz wkłady mopujące pozwalają na skompletowanie mopów do profesjonalnej dezynfekcji w szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych. W połączeniu z systemem wstępnego namaczania dostępnym w wózkach serwisowych AB-PLUS mopy takie pozwalają w prosty i efektywny sposób zadbać o higienę takich miejsc oraz blokować namnażanie się w nich bakterii i drobnoustrojów. Co istotne, dostępne w tej kategorii mopy antybakteryjne z mikrofibrą pozwalają na dokładne czyszczenie nawet bez użycia chemii, usuwając przy tym szerokie spektrum brudu.