Antybakteryjny system do placówek medycznych pełna sterylność

Antybakteryjny system do placówek medycznych

Utrzymanie wysokiego poziomu higieny i czystości w różnego rodzaju placówkach medycznych to kwestia niezwykle istotna zarówno dla pacjentów, jak i całego personelu oraz osób postronnych. W miejscach, w których zarazki i bakterie są na porządku dziennym, należy dołożyć szczególnych starań, by ograniczać i spowalniać wzrost niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Dlatego sklep PURECO oferuje antybakteryjne systemy do placówek medycznych, które to ułatwiają.

Aktywne filtry

Bezpieczny sprzęt do sprzątania w placówkach medycznych

Namnażanie bakterii i wirusów w szpitalach, przychodniach oraz innych placówkach medycznych to ogromny problem. Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest jednak niski poziom higieny i dezynfekcji sprzętu znajdującego się w takich miejscach. A do najczęściej używanych sprzętów zalicza się między innymi akcesoria sprzątające. Wózki serwisowe, mopy i wiadra z wodą są konieczne w takich miejscach. Aby jednak nie stały się miejscem rozmnażania groźnych drobnoustrojów, powinny być wykonane z bardzo dokładnie dobranych materiałów. Antybakteryjne systemy do placówek medycznych dostępne w sklepie PURECO wykonane są z takich właśnie tworzyw ze specjalnymi dodatkami (np. jonami srebra), które nadają im antybakteryjnych właściwości spełniających wysokie standardy ochrony oraz higieny środowiska.

Antybakteryjne wózki serwisowe dla placówek medycznych

W naszej ofercie znalazły się przede wszystkim wózki serwisowe do sprzątania w placówkach medycznych, które są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale także ograniczają i spowalniają wzrost bakterii i innych mikroorganizmów. W sklepie PURECO dostępne są różne modele tego typu wózków serwisowych:

  • klasyczny wózek serwisowy z zamykaną półką;
  • klasyczny wózek serwisowy z otwartą półką;
  • wózek serwisowy z zabudowanym workiem na zanieczyszczenia;
  • wózek serwisowy z pełnym zamknięciem.

Taki wybór pozwoli dobrać rozwiązanie idealne do konkretnych potrzeb, a dodatkowo wszystkie dostępne w naszej ofercie wózki serwisowe do sprzątania placówek medycznych oferują także system wstępnego namaczania mopów, który pozwala zwiększyć wydajność i ergonomię oraz zredukować koszty oraz ilość odpadów.

Mopy antybakteryjne do sprzątania w placówkach medycznych

W ofercie sklepu PURECO znalazły się także inne podstawowe akcesoria niezbędne do sprzątania w placówkach medycznych wykonane w technologii antybakteryjnej. Kije teleskopowe, stelaże oraz wkłady mopujące pozwalają na skompletowanie mopów do profesjonalnej dezynfekcji w szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych. W połączeniu z systemem wstępnego namaczania dostępnym w wózkach serwisowych AB-PLUS mopy takie pozwalają w prosty i efektywny sposób zadbać o higienę takich miejsc oraz blokować namnażanie się w nich bakterii i drobnoustrojów. Co istotne, dostępne w tej kategorii mopy antybakteryjne z mikrofibrą pozwalają na dokładne czyszczenie nawet bez użycia chemii, usuwając przy tym szerokie spektrum brudu.