Środki do mycia podłóg - Profesjonalne środki do czyszczenia

Środki do mycia podłóg SEPTA

Płyny do codziennego mycia i pielęgnowania podłóg

Aktywne filtry

Najwyższej jakości butelki...

Butelki serwisowe Profesjonalne butelki serwisowe dla personelu sprzątającego. Najwyższa jakość materiałów. Bardzo wytrzymała pompka. Kolorystyczne oznaczenie butelki. Przy zakupie 12 sztuk, rabat

Cena 8,00 zł
wybierz wariant
 • Sanitariaty 8,00 zł
 • Szkło i lustra 8,00 zł
 • Nadposadzki / meble 8,00 zł
 • Podłogi 8,00 zł

Septa Floor Basic BC1...

Septa Floor BC1 to profesjonalny środek czystości o właściwościach myjąco-pielęgnujących. Służy do bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni wodoodpornych. Idealne do mycia posadzek gresowych, z kamienia naturalnego i sztucznego, a także podłóg z tworzyw sztucznych i laminowanych....

Cena 12,18 zł Cena podstawowa 17,91 zł
wybierz wariant
 • 1 l 12,18 zł 17,91 zł -32%
 • 5 l 43,21 zł 63,54 zł -32%
 • 10 l 78,34 zł 115,20 zł -32%
 • 1 l SD 12,18 zł 17,91 zł -32%
 • Promocja!
 • -32%
 • -32%

Septa Floor Matic F6...

Septa Floor Matic F6 to profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji podłóg technologią maszynową. Przeznaczony do mycia wszystkich posadzek wodoodpornych np. płytek, paneli, pcv i innych. Posiada oryginalną nutę zapachową, nie odkłada się i jest bezsmugowy.

Cena 15,99 zł
wybierz wariant
 • 5 l 76,88 zł
 • 10 l 145,14 zł
 • 1 l 15,99 zł

Septa Market Cleaner 1 F5...

Septa Market Cleaner 1 F5 to profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych. Przeznaczony do mycia ręcznego i w automatach. Szybko wysycha, nie pozostawia smug, nadaje przyjemny zapach i jest antypoślizgowy. Posiada zdolność spontanicznego...

Cena 15,99 zł
wybierz wariant
 • 5 l 76,26 zł
 • 10 l 138,99 zł
 • 1 l 15,99 zł

Septa Floor F3 Fresh Citro...

Septa Floor F3 Fresh Citro to profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji o przyjemnym cytrynowym zapachu tworzącym kurtynę zapachową. Przeznaczony do posadzek wodoodpornych np. płytek, paneli, PCV itp.

Cena 15,99 zł
wybierz wariant
 • 5 l 73,19 zł
 • 10 l 129,15 zł
 • 1 l 15,99 zł

Septa Floor F1 profesjonalny...

Septa Floor F1 to profesjonalny preparat do mycia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg. Szybko wysycha i nie pozostawia smug.

Cena 15,99 zł
wybierz wariant
 • 5 l 73,19 zł
 • 10 l 134,07 zł
 • 1 l 15,99 zł

Septa Floor F3 Fresh Pomelo...

Septa Floor F3 Fresh Pomelo to profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji podłóg, w tym wodoodpornych, np. płytki, panele, PCV i inne. Preparat posiada oryginalną nutę zapachową oraz tworzy kurtynę zapachową.

Cena 15,99 zł
wybierz wariant
 • 5 l 73,19 zł
 • 10 l 129,15 zł
 • 1 l 15,99 zł

Septa Dre F7 profesjonalny płyn...

Septa Dre F7 to profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji podłóg drewnianych i paneli. Posiada oryginalną nutę zapachową, nie odkłada się i jest bezsmugowy.

Cena 17,22 zł
wybierz wariant
 • 5 l 83,03 zł
 • 10 l 157,44 zł
 • 1 l 17,22 zł
 • 1 l SD 17,22 zł

Septa Floor Sport F4...

Septa Floor Sport F4 to profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji podłóg. Zabezpiecza je bardzo silną powłoką antypoślizgową. Posiada oryginalną nutę zapachową, nie odkłada się i jest bezsmugowy. Idealny do wszystkich posadzek wodoodpornych np. płytek, paneli, pcv i innych.

Cena 18,45 zł
wybierz wariant
 • 5 l 86,10 zł
 • 10 l 131,61 zł
 • 1 l 18,45 zł

Septa Effective F8 profesjonalny...

Septa Effective F8 to neutralny i skuteczny profesjonalny antypoślizgowy preparat do mycia i pielęgnacji podłóg. Idealny do utrzymania czystości posadzek z PVC, laminatów, powierzchni szkliwionych, gresów oraz kamienia naturalnego. Posiada oryginalną nutę zapachową. Nie odkłada się, nie...

Cena 20,30 zł
wybierz wariant
 • 5 l 97,17 zł
 • 10 l 184,50 zł
 • 1 l 20,30 zł

Septa Floor F2 profesjonalny...

Septa Floor F2 to profesjonalny środek myjący i nabłyszczający do pielęgnacji wszelkich posadzek wodoodpornych. Preparat na bazie polimerów rozpuszczalnych w wodzie. Zapobiega osadzaniu się brudu i wnikaniu zanieczyszczeń w pory. Idealny do mycia posadzek zabezpieczonych polimerami lub akrylami....

Cena 28,29 zł
wybierz wariant
 • 5 l 107,01 zł
 • 10 l 207,87 zł
 • 1 l 28,29 zł

SM 5 przenośny system dozujący...

System przenośny SM 5 do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować płyny z kanistrów 5L i 10 L (lub innych z odpowiednim gwintem), co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 5 dedykowane jest do napełniania wiadra lub...

Cena 110,70 zł

SM 4 przenośny system dozujący...

System przenośny SM 4 do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować płyny z butelek 1L (lub innych z małym gwintem), co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 4 dedykowane jest do napełniania małych butelek tak jak...

Cena 110,70 zł

System SecureMax szafka...

System SecureMax System ten pozwala na zamknięcie kanistra 5L chemii (koncentratu) i wyprowadzenie rurki do dozowania bezpośredniego.

Cena 293,97 zł

SM 1 system dozujący do...

System SM 1 do dozowania koncentratów Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować jeden środek chemiczny, co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty.

Cena 528,90 zł

SM 3 stacjonarny system dozujący...

System SM 3 do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować płyny, co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 3 dedykowane jest do napełniania małych butelek tak jak np. spryskiwacze. Posiada możliwość za jednym razem...

Cena 774,90 zł

SM 2 system dozujący do...

System SM 2 do dozowania koncentratów Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować płyny, co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 2 posiada możliwość za jednym razem podłączyć cztery różne płyny i zamontować cztery różne dysze do rozcieńczania.

Cena 774,90 zł

MS 02 przenośny system dozowania...

System MS-02 to przenośne urządzenie do szybkiego i precyzyjnego rozcieńczania koncentratów z beczek 200L System te pozwala w szybki sposób dozować płyn ze zbiornika 200 L (lub innych z odpowiednim gwintem), co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty.

Cena 3 075,00 zł

SM 6 duża stacja dozująca do...

System SM 6 to stacja do szybkiego i precyzyjnego rozcieńczania koncentratów Stacja ta pozwala w szybki sposób dozować płyn ze zbiornika 200 L (lub innych z odpowiednim gwintem), co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 6 dedykowane jest do napełniania dużych...

Cena 3 075,00 zł

Profesjonalny środek do mycia podłóg gwarantuje higieniczną czystość w dowolnym pomieszczeniu, nawet jeżeli każdego dnia przewijają się przez nie spore grupy ludzi. Jeżeli szukasz sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, jesteś w odpowiednim miejscu. Oferowane w sklepie PURECO środki do mycia podłóg są odpowiedzią na potrzeby klientów XXI wieku. Koniecznie sprawdź nasz asortyment, wybierz interesujące Cię środki czyszczące z kategorii chemia do podłóg i złóż zamówienie. Zapewniamy, że będzie to doskonała inwestycja!

Najlepszy środek do czyszczenia podłóg w zasięgu ręki!

Skuteczność, niezawodność, wydajność czy przyjemny zapach to tylko niektóre cechy, jakie cenią sobie klienci, jeżeli chodzi o profesjonalne płyny do mycia podłóg. Naprzeciw tym oraz wielu innym oczekiwaniom od lat skutecznie wychodzi marka Septa oraz jej produkty. W bogatym asortymencie znalazły się doskonałe środki do pielęgnacji podłóg drewnianych, z laminatów, kamienia, powierzchni szkliwionych itp. Środki te są bardzo uniwersalne i można je stosować (zgodnie z zaleceniami producenta!) do wszystkich rodzajów podłóg, w każdym przypadku osiągając doskonałe efekty. Określenie najlepsze środki czyszczące do podłóg, w przypadku tej marki nie jest tylko pustym hasłem reklamowym!

Efektywne działanie przy niewielkim nakładzie pracy

To, co wyróżnia każdy płyn do czyszczenia podłóg z naszej oferty to jego duża skuteczność oraz wydajność. Preparaty szybko schną, nie odkładają się i pozostawiają w pomieszczeniu bardzo przyjemny zapach. Dzięki nim nie trzeba będzie poświęcać długich godzin na doczyszczenie podłogi, wystarczy tylko regularnie je stosować. Profesjonalne środki do mycia podłóg zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie radzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. To także między innymi dlatego są one tak lubiane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy także Ciebie do osobistego ich przetestowania i wyrobienia sobie o nich opinii.

Chemia profesjonalna do podłóg

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczególnie ta druga grupa docenia doskonałe właściwości, jakie ma profesjonalna chemia do podłóg zebrana w naszej ofercie. Składy produktów Septa Unicare zostały specjalnie opracowane tak, aby spełniać wszelkie wymagania firm sprzątających. Z ich pomocą szybko i bez najmniejszych problemów można wyczyścić podłogi w domach, szpitalach, przychodniach, sklepach, salonach fryzjerskich oraz wielu innych miejscach. Nadają się one zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego, w zależności od potrzeb oraz upodobań.

Różne pojemności, zapachy i przeznaczenia

W sklepie online PURECO profesjonalne środki do mycia podłóg dostępne są nie tylko w różnych pojemnościach. Aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom klientów, do wyboru są różne, oryginalne zapachy, dzięki czemu każdy dobierze taki, który odpowiada jego gustom. W asortymencie znalazła się chemia do podłóg dedykowana różnym ich rodzajom - panelom, płytkom itp. Wszystkie produkty z naszej oferty można stosować do codziennego czyszczenia i pielęgnacji pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych środków oraz do składania zamówień!

Kup profesjonalne środki do mycia podłóg u nas

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu online. Oprócz środków do czyszczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych oraz pozostałych mamy także wiele innych, fantastycznych propozycji profesjonalnych środków czyszczących, odkurzaczy, myjek parowych, maszyn itp. Gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości, wydajnych produktów w atrakcyjnych cenach. Ponadto zapewniamy także fachową obsługę każdego klienta! Skorzystaj z naszej oferty i złóż zamówienie, a my zrealizujemy ja tak szybko, jak to tylko możliwe.

Sprawdź też inne środki