Części do myjek ciśnieniowych

Myjki wysokociśnieniowe to urządzenia, bez których wielu Polaków obecnie nie wyobraża sobie już pracy na podwórku czy przy samochodzie. Mają wiele zastosowań i niekwestionowanych zalet, a dokupując dodatkowe akcesoria do myjek wysokociśnieniowych, możesz wyczyścić przy ich użyciu jeszcze więcej zabrudzonych powierzchni. Jeśli potrzebujesz części zamiennych, złączek lub dodatkowych lancy do tego typu urządzeń, znajdziesz je w naszej szerokiej ofercie.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Worek 25 kg z piaskiem do...

Worek 25 kg z piaskiem służącym do piaskowania za pomocą myjek wysokociśnieniowych Portotecnica

Cena 93,48 zł

Złącze węży M22-M22

Złącze Portotecnica pozwalające przedłużyć wąż wysokociśnieniowy i połączyć go z drugim wężem. 

Cena 125,46 zł

Lanca P70+M22

Lanca P70 M22 dopasowana do pistoletu G 6000 i myjek wysokociśnieniowych Portotecnica.

Cena 183,27 zł

Odkamieniacz M421

Odkamieniacz M421 dostępny w dwóch opcjach: w kartonie 6 x 1 kg lub w opakowaniu 10 kg. Na zdjęciu odkamieniacz 6 x 1 kg.

Cena 311,19 zł
wybierz wariant
  • 6 x 1 kg 311,19 zł
  • 10 kg 434,19 zł

Lanca turbo

Turbo lanca TTR-20M22 1,5 do myjki wysokociśnieniowej Portotecnica Atomax-C.

Cena 314,88 zł

Lanca z przeznaczeniem do...

Wytwornica Piany M22 o pojemności 1L do pistoletu G 6000 myjek wysokociśnieniowych Portotecnica

Cena 377,61 zł

Pistolet G600 + Lanca P330 + M22

Wysokociśnieniowy pistolet G600 zaprojektowany w sposób gwarantujący wydajność w każdych warunkach pracy.

Cena 442,80 zł

Zestaw naprawczy 500H - model...

Zestaw naprawczy 500H do myjki wysokociśnieniowej Royal C model 1718 lub 1622.

Cena 463,71 zł
wybierz wariant
  • 1718 463,71 zł
  • 1622 1 008,60 zł

Pistolet z lancą do myjek...

Ergonomiczny i wyjątkowo wygodny pistolet G 6000 przeznaczony do myjek wysokociśnieniowych Portotecnica. Do pistoletu dołączona jest lanca P330+M22. 

Cena 489,54 zł

Zestaw naprawczy 500H model1309...

Zestaw naprawczy 500H do myjki wysokociśnieniowej Argon H4 model 1309 lub 1713.

Cena 516,60 zł
wybierz wariant
  • 1309 516,60 zł
  • 1713 584,25 zł

Części zamienne do myjek ciśnieniowych

W ofercie sklepu internetowego pureco.pl znajdziesz nie tylko akcesoria dodatkowe, ale także części do myjek ciśnieniowych, które mogą wymagać wymiany. Oferujemy między innymi dysze, złącza węży, zestawy do spustu wody, a także zestawy naprawcze do różnych modeli myjek ciśnieniowych. Wybierając odpowiednie elementy, możesz szybko przywrócić swoją myjkę do stanu świetności lub ulepszyć ją, dodając nowe opcje. Różnego rodzaju złączki do myjek ciśnieniowych pozwolą Ci podłączyć do myjki dodatkowy osprzęt i tym samym poszerzyć zakres jej działań.

Jakie akcesoria do myjek ciśnieniowych warto wybrać?

W podstawowej wersji myjki wysokociśnieniowe zwykle sprzedawane są w komplecie z zaledwie jedną lancą, pistoletem oraz wężem. W naszym sklepie znajdziesz jednak wiele dodatkowych akcesoriów, dzięki którym możesz dostosować myjkę do swoich potrzeb i przygotować ją na nowe wyzwania. Na przykład dokupując lancę z zagiętą końcówką, bez trudu umyjesz podwozie swojego samochodu, ale także różnego rodzaju inne trudno dostępne miejsca. Lanca z obrotową szczotką doskonale czyści zabrudzone powierzchnie, na przykład lakier samochodu, pozostawiając je lśniące i bez smug. Z kolei lanca z prostokątną szczotką idealnie nada się do mycia elewacji, kostki brukowej czy innych miejsc wymagających porządnego szorowania. W naszej ofercie akcesoriów do myjki ciśnieniowej znajdziesz także lancę parową lub lancę do piaskowania. Dzięki tak szerokiej ofercie możesz bez trudu dokupić do swojej myjki tyle akcesoriów, że ze zwykłego urządzenia na użytek domowy stworzysz z niej profesjonalne narzędzie pracy.

Akcesoria ułatwiające pracę z myjką

Choć myjki wysokociśnieniowe to często urządzenia kompaktowe, wygodne zarówno do użytku stacjonarnego, jak i do transportu, to jednak dokupując do nich dodatkowe akcesoria, można jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę i obsługę tych narzędzi. Jednym z najważniejszych dodatków do takiej myjki będzie z pewnością specjalny odkamieniacz. Gdy do myjki wysokociśnieniowej podłączysz wodę bezpośrednio ze studni lub z kranu, na jej spiralach i innych elementach może szybko zacząć osadzać się kamień, który z czasem mógłby wpłynąć negatywnie na jakość działania urządzenia. Kolejnym bardzo przydatnym dodatkiem będzie zwijacz na wąż do myjki ciśnieniowej, dzięki któremu nie będziesz musiał zwijać go ręcznie, a na podwórku zachowasz porządek i estetykę oraz najwyższą funkcjonalność działania samej myjki.

Części do myjek ciśnieniowych ze sprawdzonego źródła

Dlaczego to tak istotne, aby wybierać akcesoria i części zamienne dostosowane do rodzaju i modelu myjki wysokociśnieniowej? Ponieważ różnego rodzaju tańsze zamienniki mogą nie tylko nie być odpowiednio dopasowane rozmiarem czy kształtem, ale nawet doprowadzić do pogorszenia działania czy nawet całkowitego zepsucia urządzenia. Dlatego wszystkie części i akcesoria do myjek wysokociśnieniowych dostępne w ofercie sklepu pureco.pl to produkty od renomowanych producentów, takich jak między innymi Portotecnica. Jest to włoska marka produkująca zarówno same myjki, jak i szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań oraz dodatków do nich. Co więcej, wszelkie produkty znajdujące się w tej kategorii charakteryzuje znakomita relacja jakości do ceny. Postaw na sprawdzone akcesoria i części zamienne do profesjonalnych myjek ciśnieniowych i ciesz się ich działaniem przez długi czas.