Zamiatarki spalinowe z pojemnikiem - Kup w dobrej cenie - Pureco

Zamiatarki spalinowe

Masz zamiar naprawdę zatroszczyć się o czystość na dużej powierzchni zewnętrznej bądź w garażu wielkopowierzchniowym? Zamiatarka spalinowa to rewelacyjna odpowiedź na Twoje potrzeby. Dzięki spalinowemu zasilaniu możesz bez obaw czyścić powierzchnie bez ograniczeń przestrzennych. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych zamiatarek spalinowych, dostępnych w sklepie PURECO. Znajdź model dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Aktywne filtry

CS 50 H/HT Comac zamiatarka bezpyłowa spalinowa

Cena 15 890,37 zł
wybierz wariant
  • z dodatkowym napędem na koła 18 039,18 zł
  • - 15 890,37 zł

Zamiatarki spalinowe do czyszczenia zewnętrznego

Nasze zamiatarki spalinowe zostały zaprojektowane z myślą o czyszczeniu powierzchni zewnętrznych oraz garaży wielkopowierzchniowych. Nie są przeznaczone do sprzątania wewnątrz budynków z uwagi na wydzielane spaliny. Wyjątkiem pozostaną modele wyposażone w hybrydowy system zasilania – spalinowo-bateryjny. Jednak za sprawą tego rodzaju zasilania zamiatarki spalinowe do kostki brukowej świetnie sprawdzają się na zewnątrz o każdej porze roku. Dzięki zaawansowanemu systemowi czyszczącemu, wyposażonemu w szczotki podmiatające, specjalne filtry oraz ssawki nasze maszyny usuną wszelkie zabrudzenia: od drobnego kurzu i pyłu, przez żwir i piasek, aż po liście bądź niewielkie śmieci. Zamiatarka spalinowa z pojemnikiem sprawia, że wszystkie te zanieczyszczenia trafiają do szczelnie zamkniętego kosza, który można bez problemu opróżnić po zakończonej pracy. Nasze maszyny można z powodzeniem wykorzystywać w dużych garażach, a także na parkingach, chodnikach i placach.

Zamiatarki spalinowe dostosowane do Twoich potrzeb

Zamiatarki spalinowe do kostki dostępne w naszej ofercie są różnej wielkości. Zdecydowanie większa będzie spalinowa zamiatarka samojezdna od mniejszej zamiatarki spalinowej prowadzonej. W pierwszej wystarczy zasiąść za kierownicą i prowadzić pojazd sprzątający, natomiast w przypadku drugiego urządzenia trzeba prowadzić zwrotną zamiatarkę przemysłową bezpyłową pieszo za pomocą wygodnego uchwytu. Jednak obydwa warianty są naprawdę komfortowe w użytkowaniu, a przy tym pozwalają na znacznie szybsze czyszczenie niż tradycyjne zamiatanie miotłą. Można dobrać u nas model dostosowany do indywidualnych potrzeb czyszczonych przestrzeni.

Zamiatarka spalinowa – cena adekwatna do jakości

Każda nasza zamiatarka do kostki brukowej spalinowa została wyprodukowana z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jest naprawdę niezawodna i wytrzymała. Atuty, jakimi wyróżnia się każda nasza zamiatarka spalinowa, to cena, jakość oraz wydajność pozwalająca zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlatego warto zainwestować w tego rodzaju profesjonalny sprzęt sprzątający.

Niezależnie od wielkości przestrzeni, jaka wymaga czyszczenia, nasza zamiatarka spalinowa z koszem będzie strzałem w dziesiątkę – dzięki niej zaoszczędzisz cenny czas potrzebny na utrzymanie porządku. Dlatego gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą szeroką ofertą zamiatarek spalinowych oraz składania zamówień na wybrane modele. Życzymy udanych zakupów!

Powiązane wpisy blogowe

Sprawdź również