profesjonalne mydła i płyny do dezynfekcji rąk i ciała

Mycie i dezynfekcja rąk

Częste mycie i dezynfekcja rąk są bardzo ważne, szczególnie w miejscach użytku publicznego, w których roi się od niebezpiecznych bakterii i wirusów. PURECO oferuje szeroką gamę środków higienicznych, które zapewnią odpowiednią czystość i ochronią nas przed zakażeniami. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy potrzebują zaopatrzenia higienicznego do swoich budynków i przedsiębiorstw.

Aktywne filtry

Septa Sineo Neutro E2...

Septa Sineo Neutro E2 to profesjonalne, neutralne mydło w płynie. Posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysokiej jakości składniki pielęgnujące. Utrzymuje optymalną wilgotność naskórka. Nie zawiera barwników. Bezzapachowe. Dedykowane do przemysłu spożywczego, gastronomii oraz służby zdrowia.

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 5 l 35,67 zł

Septa Sineo Eco E1 5L...

Septa Sineo Cid E5 to ekonomiczne mydło w płynie o delikatnym zapachu. Delikatne dla skóry, zawiera związki pielęgnujące naskórek. Dostępna pojemność: 5 l

Cena 86,10 zł
wybierz wariant
 • 5 l 86,10 zł

Septa Sineo Foam E4...

Septa Sineo Foam E4 to delikatne mydło do rąk w postaci piany. Posiada bardzo dobre właściwości myjące i pielęgnujące. Wyjątkowo wydajne i ekonomiczne (1 l to 10 000 dawek). Zaawansowana formuła i przyjemny zapach.

Cena 62,73 zł
wybierz wariant
 • 5 l 62,73 zł

Septa Sineo Pro E3 5L...

Septa Sineo Pro E3 to wysokiej jakości delikatne kremowe mydło w płynie. Znakomite właściwości myjące. Zawiera kompleks składników pielęgnacyjnych. Utrzymuje optymalną wilgotność naskórka. Dedykowane wymagającym użytkownikom. Dostępna pojemność: 5 litrów

Cena 82,41 zł

Jak powinno przebiegać higieniczne mycie i dezynfekcja rąk?

Skrupulatne mycie i dezynfekcja dłoni to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa. Nie wystarcza odpowiednio długo myć rak, należy jeszcze korzystać z najwyższej jakości środków, które znajdziemy w ofercie PURECO. Są to najwyższej jakości produkty o wysokiej skuteczności i efektywności działania. W połączeniu z krótką instrukcją poprawnego mycia dłoni dają rewelacyjne efekty:

 • odkręć kran i delikatnie opłucz dłonie pod bieżącą wodą
 • zaaplikuj porcje mydła
 • pocieraj o siebie dłonie wraz z przestrzeniami między palcami, tworząc pianę
 • dokładnie opłucz dłonie pod bieżącą wodą, zmywając mydło

Jak zatem dezynfekować ręce?

 • nałóż na dłonie środek do dezynfekcji i wcieraj go w skórę przez około 20 sekund.
 • poczekaj aż środek do dezynfekcji wyschnie

Należy pamiętać, że częste mycie rąk to podstawa higieny osobistej. Dezynfekcja jest jedynie jej uzupełnieniem lub rozwiązaniem w sytuacjach, w których nie mamy gdzie umyć rąk.

Artykuły do dezynfekcji rąk w ofercie PURECO — zalety

PURECO ma w swojej ofercie różnorodne produkty do higieny, m.in. mydła oraz środki do dezynfekcji. Produkty te są wysokiej jakości i posiadają następujące zalety:

 • Skuteczność — mydła i środki do dezynfekcji z oferty są przede wszystkim skuteczne i zapewniają efektywne działanie. Szybko radzą sobie z bakteriami i wirusami, również z wirusem SARS-CoV-2.
 • Praktyczność — mydła w płynie oraz środki do dezynfekcji są bardzo praktyczne i łatwe w użyciu. Są dostępne w formie pianki lub mydła w płynie, co pozwala na łatwą aplikację.
 • Bezpieczeństwo — artykuły PURECO są bezpieczne dla skóry, nie powodują podrażnień ani alergii. Wszystkie produkty spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa dla użytkowników.
 • Wsparcie — PURECO oferuje wsparcie dla swoich klientów, nasi doradcy odpowiadają na pytania dotyczące stosowania produktów oraz informują o aktualnych standardach dotyczących dezynfekcji.

Podsumowując, artykuły do dezynfekcji rąk w ofercie PURECO oferują skuteczne i praktyczne rozwiązania, które pozwalają zachować czystość i bezpieczeństwo rąk w każdej sytuacji.

Dlaczego warto skorzystać z oferty PURECO z artykułami do dezynfekcji i mycia rąk?

Warto skorzystać z oferty PURECO z artykułami do dezynfekcji i mycia rąk z kilku powodów. Pierwszym z nich jest bezpieczeństwo, które zapewnia nam częste mycie i dokładna dezynfekcja. Preparaty higieniczne świetnie radzą sobie z bakteriami i wirusami. Drugim atutem naszych produktów jest ich skuteczność, którą gwarantuje przebadany i dokładnie dobrany skład.

W zależności od potrzeb i preferencji nasi klienci mogą kupić mydła w płynie lub w piance i zaaplikować je w wygodnych dozownikach, które również mamy w naszej ofercie. Istotnym aspektem jest to, że produkty od PURECO są bezpieczne dla skóry, jednocześnie czyszczą i pielęgnują.

Do kogo skierowana jest oferta PURECO z produktami do mycia i dezynfekcji rąk?

Oferta PURECO z produktami do mycia i dezynfekcji rąk jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Klienci indywidualni z pewnością wybiorą dla siebie odpowiednie produkty higieniczne. Kolejną grupą docelową są dla nas klienci firmowi, którzy zaopatrują w środki higieny większe obiekty. Nasze mydła i środki do dezynfekcji mogą być stosowane w biurach, sklepach, restauracjach, salonach fryzjerskich, gabinetach lekarskich i innych miejscach, gdzie wymagana jest dezynfekcja rąk.

Z oferty PURECO korzystają również instytucje publiczne, takie jak szkoły, uczelnie, przedszkola, szpitale, przychodnie i inne, gdzie istnieje duże ryzyko zakażenia. Dezynfekcja rąk jest kluczowa w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Zapotrzebowanie na środki do zachowania higieny i mycia rąk wykazują również placówki użyteczności publicznej, np. siłownie, kluby fitness, kina, teatry, hotele i inne, gdzie jednorazowo uczęszcza wiele osób.