profesjonalne mydła i płyny do dezynfekcji rąk i ciała

Mycie i dezynfekcja rąk w gastronomii

Częste mycie i dezynfekcja rąk są bardzo ważne, szczególnie w miejscach użytku publicznego, w których roi się od niebezpiecznych bakterii i wirusów. PURECO oferuje szeroką gamę środków higienicznych, które zapewnią odpowiednią czystość i ochronią nas przed zakażeniami. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy potrzebują zaopatrzenia higienicznego do swoich budynków i przedsiębiorstw.

Aktywne filtry

Septa Sineo Foam E4 najwydajniejsze mydło w pianie

Cena 62,73 zł
wybierz wariant
 • 5 l 62,73 zł

Septa Sineo Eco E1 5L ekonomiczne mydło w płynie

Cena 43,05 zł
wybierz wariant
 • 5 l 43,05 zł

Jak powinno przebiegać higieniczne mycie i dezynfekcja rąk?

Skrupulatne mycie i dezynfekcja dłoni to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa. Nie wystarcza odpowiednio długo myć rak, należy jeszcze korzystać z najwyższej jakości środków, które znajdziemy w ofercie PURECO. Są to najwyższej jakości produkty o wysokiej skuteczności i efektywności działania. W połączeniu z krótką instrukcją poprawnego mycia dłoni dają rewelacyjne efekty:

 • odkręć kran i delikatnie opłucz dłonie pod bieżącą wodą
 • zaaplikuj porcje mydła
 • pocieraj o siebie dłonie wraz z przestrzeniami między palcami, tworząc pianę
 • dokładnie opłucz dłonie pod bieżącą wodą, zmywając mydło

Jak zatem dezynfekować ręce?

 • nałóż na dłonie środek do dezynfekcji i wcieraj go w skórę przez około 20 sekund.
 • poczekaj aż środek do dezynfekcji wyschnie

Należy pamiętać, że częste mycie rąk to podstawa higieny osobistej. Dezynfekcja jest jedynie jej uzupełnieniem lub rozwiązaniem w sytuacjach, w których nie mamy gdzie umyć rąk.

Artykuły do dezynfekcji rąk w ofercie PURECO — zalety

PURECO ma w swojej ofercie różnorodne produkty do higieny, m.in. mydła oraz środki do dezynfekcji. Produkty te są wysokiej jakości i posiadają następujące zalety:

 • Skuteczność — mydła i środki do dezynfekcji z oferty są przede wszystkim skuteczne i zapewniają efektywne działanie. Szybko radzą sobie z bakteriami i wirusami, również z wirusem SARS-CoV-2.
 • Praktyczność — mydła w płynie oraz środki do dezynfekcji są bardzo praktyczne i łatwe w użyciu. Są dostępne w formie pianki lub mydła w płynie, co pozwala na łatwą aplikację.
 • Bezpieczeństwo — artykuły PURECO są bezpieczne dla skóry, nie powodują podrażnień ani alergii. Wszystkie produkty spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa dla użytkowników.
 • Wsparcie — PURECO oferuje wsparcie dla swoich klientów, nasi doradcy odpowiadają na pytania dotyczące stosowania produktów oraz informują o aktualnych standardach dotyczących dezynfekcji.

Podsumowując, artykuły do dezynfekcji rąk w ofercie PURECO oferują skuteczne i praktyczne rozwiązania, które pozwalają zachować czystość i bezpieczeństwo rąk w każdej sytuacji.

Dlaczego warto skorzystać z oferty PURECO z artykułami do dezynfekcji i mycia rąk?

Warto skorzystać z oferty PURECO z artykułami do dezynfekcji i mycia rąk z kilku powodów. Pierwszym z nich jest bezpieczeństwo, które zapewnia nam częste mycie i dokładna dezynfekcja. Preparaty higieniczne świetnie radzą sobie z bakteriami i wirusami. Drugim atutem naszych produktów jest ich skuteczność, którą gwarantuje przebadany i dokładnie dobrany skład.

W zależności od potrzeb i preferencji nasi klienci mogą kupić mydła w płynie lub w piance i zaaplikować je w wygodnych dozownikach, które również mamy w naszej ofercie. Istotnym aspektem jest to, że produkty od PURECO są bezpieczne dla skóry, jednocześnie czyszczą i pielęgnują.

Do kogo skierowana jest oferta PURECO z produktami do mycia i dezynfekcji rąk?

Oferta PURECO z produktami do mycia i dezynfekcji rąk jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Klienci indywidualni z pewnością wybiorą dla siebie odpowiednie produkty higieniczne. Kolejną grupą docelową są dla nas klienci firmowi, którzy zaopatrują w środki higieny większe obiekty. Nasze mydła i środki do dezynfekcji mogą być stosowane w biurach, sklepach, restauracjach, salonach fryzjerskich, gabinetach lekarskich i innych miejscach, gdzie wymagana jest dezynfekcja rąk.

Z oferty PURECO korzystają również instytucje publiczne, takie jak szkoły, uczelnie, przedszkola, szpitale, przychodnie i inne, gdzie istnieje duże ryzyko zakażenia. Dezynfekcja rąk jest kluczowa w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Zapotrzebowanie na środki do zachowania higieny i mycia rąk wykazują również placówki użyteczności publicznej, np. siłownie, kluby fitness, kina, teatry, hotele i inne, gdzie jednorazowo uczęszcza wiele osób.