Dozownik Auto Cut do ręczników w roli JVD 899845 biały

Dozownik Auto Cut do ręczników w roli JVD 899845 biały

544,89 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli JVD Auto Cut Cleanline - biały, automatyczny, do rolki max średnica 21,6 cm. Nie wymaga zasilania!

899845
Otrzymasz 16,35 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Wybór właściwego dozownika do papierowych ręczników jednorazowych do najłatwiejszych zadań nie należy. W zależności od tego, czy decydujemy się na uzupełnianie ręczników w formie rolek, czy też pakietów ze składanymi ręcznikami typu ZZ, konieczny jest dobór innego dozownika, który spełni pokładane w nim oczekiwania. Jednym z produktów, na jakie warto zwrócić uwagę, jest dozownik Auto Cut do ręczników w roli JVD 899845 w kolorze białym. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się ten model.

Dozownik z automatycznym odcinaniem listków – zastosowanie

Dostępny w naszym sklepie internetowym pureco.pl dozownik z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli Auto Cut Cleanline to produkt firmy JVD, wchodzący w skład jej sztandarowej serii dozowników. Model ten, w całości wykonany z tworzywa ABS (czyli kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego), dostępny jest w kolorze białym, z delikatnymi, stylowymi, szarymi wstawkami. Dzięki takiej tonacji barw urządzenie doskonale komponuje się z niemal każdym wystrojem wnętrza, nie zwracając na siebie niepotrzebnie uwagi.

Niekwestionowaną zaletą dozownika jest fakt, że nie wymaga on zasilania, a mimo to oferuje automatyczne odcinanie listków ręcznika papierowego. Dodatkowym atutem jest fakt, że na korpusie dozownika umieszczono przezroczyste okienko - wizjer kontroli pojemności, pozwalający na podejrzenie, czy konieczna jest już wymiana rolki na nową. Pojemność oferowanego przez nas dozownika JVD Cleanline Auto Cut 899845 to jedna rolka ręczników o maksymalnej średnicy aż 21,6 centymetra. Maksymalna wysokość rolki to od 190 do 210 centymetrów, a średnica gilzy rolki wynosi od 38 do 51 milimetrów. Oznacza to, że do dozownika pasują zarówno ręczniki systemowe, jak i standardowe ręczniki MINI.

Automatyczny dozownik do ręczników w roli – specyfikacja produktu

Dozownik Auto Cut do ręczników w roli JVD w kolorze białym wyprodukowany został zgodnie ze standardem przemysłu spożywczego HACCP i posiada pojemnik zamykany na klucz. Rozwiązanie to zapewnia komfort użytkownikom łazienki czy toalety, ponieważ mają pewność, że osoby niepowołane nie mają dostępu do zawartości dozownika, co pozytywnie wpływa na higieniczność znajdujących się w środku ręczników papierowych. Ponieważ dozownik należy do linii produktów z serii Cleanline, bez trudu można do niego dopasować także dozownik do mydła lub papieru toaletowego, wyposażając w jednolite urządzenia całe pomieszczenie sanitarne.

Dozownik objęty jest roczną gwarancją producenta, a wymiary urządzenia to 39,8 cm wysokości, 30,9 cm szerokości oraz 25,2 cm głębokości. To przeznaczone do montażu naściennego urządzenie sprawdzi się na niemal każdym podłożu - bez względu na to, czy montujemy je na płytkach ceramicznych, pomalowanej farbą ścianie, czy też tapecie lub fototapecie w łazience, automatyczny dozownik do ręczników w prosty sposób można zamocować do powierzchni, bez obaw o jej uszkodzenie. Brak zasilania urządzenia stanowi dodatkowy atut, pozwalający na umieszczenie go w dowolnym miejscu łazienki, bez potrzeby podłączania do źródła prądu.


automatyczny dozownik do ręcznika w roli


- pojemność: jedna rolka ręcznika ( max 216 mm ! ),
- automatyczne odcinanie AUTO CUT ( nie wymaga zasilania )

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- szare stylowe wykończenia
- gwarancja 1 rok

automatyczny dozownik do ręczników w roli o róznych rozmiarach- do rolek o różnych wymiarach
- pasują ręczniki systemowe, oraz standardowe ręczniki MINI
- maksymalna średnica rolki 216 mm
- maksymalna wysokość rolki 210 mm
- średnica gilzy od 38-51 mm

wymiary dozownika na rolkę ręcznika z automatycznym odcinaniem
Wymiary:

- wysokość 398 mm,

- szerokość 309 mm,

- głębokość 252 mm


pureco.pl

899845

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały z szarymi wstawkami
System działania
automatyczny ( nie wymaga zasilania )
Uzupełnianie
jedna rolka ręcznika max 21,6 cm Ĺ›rednicy / max 21 cm wysokoĹ›ci / Ĺ›rednica gilzy od 3,8 do 5,1 cm
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
39,8 x 30,9 x 25,2

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik Auto Cut do...

544,89 zł

Produkty powiązane