SM 5 przenośny system dozujący do precycyjnego rozcieńczania koncentratów z kanistrów

SM 5 przenośny system dozujący do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów z kanistrów

110,70 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

System przenośny SM 5 do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów

Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować płyny z kanistrów 5L i 10 L (lub innych z odpowiednim gwintem), co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 5 dedykowane jest do napełniania wiadra lub butelek takich jak np. spryskiwacze.

Otrzymasz 3,32 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

baner systemy dozowania septa
profesjonalny przenośny dozownik do rozcieńczania koncentratów z kanistrów 5 i 10 L
System dozowania SM 5
Profesjonalny przenośny moduł do rozcieńczania koncentratów z kanistrów 5L i 10 L lub innych o takim samym gwincie.

Dozowanie odbywa się poprzez zamontowaną dyszę (rozcieńczenia w przedziale od 0,3% do 14%).

Dzięki małym rozmiarom, dozownik można mieć zawsze przy sobie i podłączyć do każdego ujęcia wody gdzie jest szybkozłączka.

Mycie podłogi w zależności od rodzaju obiektu

Małe pomieszczenia o średnim i dużym natężeniu ruchu np. Biura, hole, poczekalnie i inne pomieszczenia użyteczności publicznej.

W obiektach o dużym ruchu, należy dobrać odpowiednią technikę mycia. Trzeba zastosować sprzęt do mycia ręcznego (mop, wiadro) lub małą maszynę czyszcząca (VISPA 35 B). Istotnym jest również odpowiednie dobranie środków czystości. Przeważnie pożądany jest efekt szybkiego schnięcia i braku pozostawania śladów i smug na mytej podłodze (FLOOR F1, FLOOR MATIC).

Gdy podłodze brakuje połysku, można zastosować płyn do mycia ze zmywalnymi polimerami nabłyszczającymi (FLOOR F2). Jeżeli zaś w biurze potrzebne jest odświeżenie i polepszenie atmosfery, możemy zastosować środek do podłogi z tzw. „kurtyną zapachową”, który pozostawia przyjemny zapach na długi czas (FLOOR POMELO F3 lub FLOOR CITRO F3). Do podłóg drewnianych i paneli zalecane jest używanie profesjonalnego środka, który jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię i wydobyć naturalne piękno drewna (SEPTA DRE).


maszyna czyszcząca do marketu
Duże pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu i dużym zabrudzeniu np. hale produkcyjne i magazynowe, markety i hipermarkety.

Przy tak dużej powierzchni do mycia, tradycyjne techniki sprzątania przy użyciu mopa i wiadra nie spełniają już zadania.
Do czyszczenia podłóg zalecane są szorowarki i maszyny czyszczące do średnich i dużych powierzchni (COMAC SIMPLA, COMAC INNOVA).
Niezbędne jest użycie profesjonalnych i przemysłowych środków czystości.
Płyn do mycia podłóg w takich warunkach nie może się pienić i pozostawiać smug. Najważniejszą jednak cechą płynu do maszyn czyszczących jest natychmiastowy efekt czyszczenia (MARKETCLEANER 1, FLOOR MATIC).
Do silnych i starych zabrudzeń wymagane są specjalistyczne środki czyszczące o zdolności doczyszczania już przy jednokrotnym myciu (MARKETCLEANER 2, INTENSIVE V1).

maszyna czyszcząca do klubu fitnes
Inne powierzchnie np. przeznaczenia sportowego, kamień naturalny.


Podłoga sportowa wymaga specjalistycznego preparatu do pielęgnacji (SEPTA SPORT).
Płyn powinien niwelować w dużym stopniu ryzyko poślizgu i załamywać światło tak, aby nie powstawały refleksy świetlne. Pożądane jest także, aby szybko wysychał, nie pozostawiał smug i był nieszkodliwy dla mytej powierzchni.
Do mycia podłogi z kamienia naturalnego i płytek szkliwionych zalecane jest używanie środków neutralnych dla mytej powierzchni, ale zwiększające bezpieczeństwo użytkowanie przez zmniejszenie ryzyka poślizgu (SEPTA EFFECTIVE).


pureco.pl

Specyficzne kody

Nowy

SM 5 przenośny system...

110,70 zł

Produkty powiązane