MS 02 przenośny system dozowania do beczek 200L precycyjne rozcieńczanie koncentratów

MS 02 przenośny system dozowania do beczek 200L precyzyjne rozcieńczanie koncentratów

3 075,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

System MS-02 to przenośne urządzenie do szybkiego i precyzyjnego rozcieńczania koncentratów z beczek 200L

System ten pozwala w szybki sposób dozować płyn ze zbiornika 200 L (lub innych z odpowiednim gwintem), co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty.

Otrzymasz 92,25 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

baner systemy dozowania septa
profesjonalna przenośny system dozowania do beczek 200L


Przenośny system dozowania do beczek 200l

Wyposażony w rączkę pod szybko-złączkę lub zawór kulowy 3/4 cala i wąż spustowy 2mb. Standardowo zamontowany w dozowniku korek do beczki Ø 57 mm lub 2” pozwalający na szybkie jego zamontowanie bez konieczności montażu na ścianę.
Bez problemu można zmienić miejsce magazynowania chemii bo nie ma konieczności przenoszenia instalacji dozującej.
Idealny do napełniania maszyn szorująco-zbierających o pojemności zbiornika
do 80l lub wytwornic piany.Zalety systemu:

  • możliwość dostosowania do każdego rodzaju opakowania;
  • 12 poziomów rozcieńczenia chemii;
  • przepływ 14 l/min;
  • nie wymaga montażu na ścianie;
  • podłączenie na szybko-złączkę lub zawór kulowy;
  • sprawne napełnianie wiader, maszyn czyszczących, pianownic, opryskiwaczy;
  • obniżają ilość zużycia chemii;
  • możliwość stosowania przy temperaturze wody 5 - 65 °C;
  • poprawia bezpieczeństwo, znacznie ograniczając kontakt pracowników z koncentratami.Przenośne systemy dozowania montowane na butelki lub kanistry z detergentem nie
wymagają stałego montażu przez serwisanta w określonym miejscu, przez co znacznie
obniżają koszt instalacji w obiekcie.

Bez problemu możemy zabrać butelki z dozownikami na wózku serwisowym bądź na maszynie szorująco-zbierającej do miejsca wykonywania pracy.

Wystarczy aby w bliskiej odległości był dostęp do wody z sieci.

Ogromną zaletą systemu jest to, że pracownik nie musi wracać do pomieszczenia gospodarczego aby pobrać roztwór bo dozownik ma przy sobie, pobiera chemię w miarę potrzeb a nie na zapas co zmniejsza zużycie płynów myjących.

Ogranicza także czas szkolenia nowych pracowników ze stosowanej chemii tylko do obszarów stosowania a nie poziomów rozcieńczenia.
Dozowniki po wyjęciu z pudełka i nakręceniu na butelkę/kanister są gotowe do użycia, wystarczy tylko za pomocą standardowej szybko-złączki podłączyć źródło wody.
Stężenia robocze ustawiamy za pomocą włożenia odpowiedniej dyszy do kanału zasysającego środek chemiczny.

W zestawie dołączony jest listek 12 dysz, dzięki którym możemy uzyskać roztwory robocze o stężeniach od 0,15% do 10%.

Tak duży zakres regulacji umożliwia podłączanie do dozownika koncentratów jak i superkoncentratów oraz ustawienie stężenia środka chemicznego do czyszczenia bieżącego i gruntownego. Dysze dla konkretnego stężenia roztworu oznaczone są numerami.


Mycie podłogi w zależności od rodzaju obiektu

Małe pomieszczenia o średnim i dużym natężeniu ruchu np. Biura, hole, poczekalnie i inne pomieszczenia użyteczności publicznej.

W obiektach o dużym ruchu, należy dobrać odpowiednią technikę mycia. Trzeba zastosować sprzęt do mycia ręcznego (mop, wiadro) lub małą maszynę czyszcząca (VISPA 35 B). Istotnym jest również odpowiednie dobranie środków czystości. Przeważnie pożądany jest efekt szybkiego schnięcia i braku pozostawania śladów i smug na mytej podłodze (FLOOR F1, FLOOR MATIC).

Gdy podłodze brakuje połysku, można zastosować płyn do mycia ze zmywalnymi polimerami nabłyszczającymi (FLOOR F2). Jeżeli zaś w biurze potrzebne jest odświeżenie i polepszenie atmosfery, możemy zastosować środek do podłogi z tzw. „kurtyną zapachową”, który pozostawia przyjemny zapach na długi czas (FLOOR POMELO F3 lub FLOOR CITRO F3). Do podłóg drewnianych i paneli zalecane jest używanie profesjonalnego środka, który jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię i wydobyć naturalne piękno drewna (SEPTA DRE).


maszyna czyszcząca do marketu
Duże pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu i dużym zabrudzeniu np. hale produkcyjne i magazynowe, markety i hipermarkety.

Przy tak dużej powierzchni do mycia, tradycyjne techniki sprzątania przy użyciu mopa i wiadra nie spełniają już zadania.
Do czyszczenia podłóg zalecane są szorowarki i maszyny czyszczące do średnich i dużych powierzchni (COMAC SIMPLA, COMAC INNOVA).
Niezbędne jest użycie profesjonalnych i przemysłowych środków czystości.
Płyn do mycia podłóg w takich warunkach nie może się pienić i pozostawiać smug. Najważniejszą jednak cechą płynu do maszyn czyszczących jest natychmiastowy efekt czyszczenia (MARKETCLEANER 1, FLOOR MATIC).
Do silnych i starych zabrudzeń wymagane są specjalistyczne środki czyszczące o zdolności doczyszczania już przy jednokrotnym myciu (MARKETCLEANER 2, INTENSIVE V1).

maszyna czyszcząca do klubu fitnes
Inne powierzchnie np. przeznaczenia sportowego, kamień naturalny.


Podłoga sportowa wymaga specjalistycznego preparatu do pielęgnacji (SEPTA SPORT).
Płyn powinien niwelować w dużym stopniu ryzyko poślizgu i załamywać światło tak, aby nie powstawały refleksy świetlne. Pożądane jest także, aby szybko wysychał, nie pozostawiał smug i był nieszkodliwy dla mytej powierzchni.
Do mycia podłogi z kamienia naturalnego i płytek szkliwionych zalecane jest używanie środków neutralnych dla mytej powierzchni, ale zwiększające bezpieczeństwo użytkowanie przez zmniejszenie ryzyka poślizgu (SEPTA EFFECTIVE).


pureco.pl

Specyficzne kody

Nowy

MS 02 przenośny system...

3 075,00 zł

Produkty powiązane