SM 3 stacjonarny system dozujący do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów środków myjących
rurka napełniająca do systemu dozowania SM3
rurki do podłączenia koncentratów do systemów dozowania
uchwyty do mocowania rurek w dozowniku system SM
Zestaw dyszy i obciążników do systemu dozowania SM
rurka napełniająca do systemu dozowania SM3
rurki do podłączenia koncentratów do systemów dozowania
uchwyty do mocowania rurek w dozowniku system SM
Zestaw dyszy i obciążników do systemu dozowania SM

SM 3 stacjonarny system dozujący do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów środków myjących

990,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

System SM 3 do precyzyjnego rozcieńczania koncentratów

Urządzenie to pozwala w szybki sposób dozować płyny, co czyni pracę bardziej ekologiczną i w odczuwalny sposób zmniejsza koszty. SM 3 dedykowane jest do napełniania małych butelek tak jak np. spryskiwacze. Posiada możliwość podłączenia za jednym razem czterech różnych płynów i zamontowania czterech różnych dysz do rozcieńczania.

Otrzymasz 29,70 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

baner systemy dozowania septa
profesjonalny dozownik do rozcieńczania koncentratów płynów do podłóg
System dozowania SM 3
Profesjonalny moduł stacjonarny do rozcieńczania koncentratów.

Dozowanie odbywa się poprzez zamontowaną dyszę (rozcieńczenia w przedziale od 0,5% do 30%). Urządzenie posiada możliwość podłączenia czterech koncentratów (do każdego można ustawić inną dyszę dozującą ) i za pomocą pokrętła ustawienie dowolnego z nich.

Dzięki przepływowi obniżonemu przepływowi do 4L/min. dozownik idealnie sprawdzi się do napełniania małych butelek np. spryskiwaczy.

Porównanie systemów dozowania


Mycie podłogi w zależności od rodzaju obiektu

Małe pomieszczenia o średnim i dużym natężeniu ruchu np. Biura, hole, poczekalnie i inne pomieszczenia użyteczności publicznej.

W obiektach o dużym ruchu, należy dobrać odpowiednią technikę mycia. Trzeba zastosować sprzęt do mycia ręcznego (mop, wiadro) lub małą maszynę czyszcząca (VISPA 35 B). Istotnym jest również odpowiednie dobranie środków czystości. Przeważnie pożądany jest efekt szybkiego schnięcia i braku pozostawania śladów i smug na mytej podłodze (FLOOR F1, FLOOR MATIC).

Gdy podłodze brakuje połysku, można zastosować płyn do mycia ze zmywalnymi polimerami nabłyszczającymi (FLOOR F2). Jeżeli zaś w biurze potrzebne jest odświeżenie i polepszenie atmosfery, możemy zastosować środek do podłogi z tzw. „kurtyną zapachową”, który pozostawia przyjemny zapach na długi czas (FLOOR POMELO F3 lub FLOOR CITRO F3). Do podłóg drewnianych i paneli zalecane jest używanie profesjonalnego środka, który jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię i wydobyć naturalne piękno drewna (SEPTA DRE).


maszyna czyszcząca do marketu
Duże pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu i dużym zabrudzeniu np. hale produkcyjne i magazynowe, markety i hipermarkety.

Przy tak dużej powierzchni do mycia, tradycyjne techniki sprzątania przy użyciu mopa i wiadra nie spełniają już zadania.
Do czyszczenia podłóg zalecane są szorowarki i maszyny czyszczące do średnich i dużych powierzchni (COMAC SIMPLA, COMAC INNOVA).
Niezbędne jest użycie profesjonalnych i przemysłowych środków czystości.
Płyn do mycia podłóg w takich warunkach nie może się pienić i pozostawiać smug. Najważniejszą jednak cechą płynu do maszyn czyszczących jest natychmiastowy efekt czyszczenia (MARKETCLEANER 1, FLOOR MATIC).
Do silnych i starych zabrudzeń wymagane są specjalistyczne środki czyszczące o zdolności doczyszczania już przy jednokrotnym myciu (MARKETCLEANER 2, INTENSIVE V1).

maszyna czyszcząca do klubu fitnes
Inne powierzchnie np. przeznaczenia sportowego, kamień naturalny.


Podłoga sportowa wymaga specjalistycznego preparatu do pielęgnacji (SEPTA SPORT).
Płyn powinien niwelować w dużym stopniu ryzyko poślizgu i załamywać światło tak, aby nie powstawały refleksy świetlne. Pożądane jest także, aby szybko wysychał, nie pozostawiał smug i był nieszkodliwy dla mytej powierzchni.
Do mycia podłogi z kamienia naturalnego i płytek szkliwionych zalecane jest używanie środków neutralnych dla mytej powierzchni, ale zwiększające bezpieczeństwo użytkowanie przez zmniejszenie ryzyka poślizgu (SEPTA EFFECTIVE).


pureco.pl

Specyficzne kody

Nowy

Pliki do pobrania

Tabela dysz i rozcieńczeń

Pliki do pobrania (53KB)

SM 3 stacjonarny system...

990,00 zł

Produkty powiązane