Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu
Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu

Innova Comfort 75 B Comac duża maszyna do czyszczenia magazynu

80 838,06 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

środowiska biznesowe  zasilane bateryjnie  środowiska medyczne  regulacja nacisku  średnie powierzchnie system dozowania zarządzanie flotą

Innova Comfort 75 B
to nowoczesna maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 4500 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 75 cm.

Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z baterią, ładowarką, szczotkami, uchwytami do padów + 100 l profesjonalnego płynu Septa.

Otrzymasz 2 425,14 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

4 h pracy

czas pracy

25 kg

nacisk na podłogę

110 L

zbiornik roztworu

75 cm

szerokość pracy

4500 m²/h

wydajność czyszczenia

innova comfort comac

nowoczesna maszyna do mycia podłóg

Projekt jest innowacyjny i atrakcyjny, pomyślany nie tylko dla doskonałości estetycznej, ale przede wszystkim dla poprawy funkcjonalności.
Innova Comfort 75 B
(ścieżka robocza 75 cm ) została stworzona, aby skutecznie czyścić średnie i duże powierzchnie. Dodatkowo Innova Comfort jest jeszcze łatwiejsza w użytkowaniu. W maszynie zastosowano szereg rozwiązań i patentów co wpływa na komfort użytkowania. Dzięki pojemnym bateriom, maszyna nadaje się do środowisk z występującym ciągłym zabrudzeniem. Czyści i osusza, co zwiększa bezpieczeństwo w danej placówce.

Dzięki optymalizacji zużycia energii, posiada zaletę ekonomiczną polegającą na możliwości używania maszyny nieprzerwanie przez min. cztery godziny ( wg opinii klientów maszyna jest w stanie pracować w przedziale 4,5 do 5 godzin). Poza tym, kompaktowe wymiary pozwalają na przejście maszyny przez drzwi tradycyjnych wind.

Comac Innova Comfort dostępna jest w dwóch wersjach  75 i 85 odpowiednio o szerokości czyszczenia 75 i 85 cm.

Rodzina produktów Innova od zawsze charakteryzowała się zaletami, które oferuje ta seria maszyn do szorowania, z doskonałym stosunkiem kosztów do korzyści.
Innova Comfort to seria mobilnych maszyn do szorowania, które są wyjątkowo wygodne i łatwe w użyciu. Pojemność zbiorników i cechy techniczne Innova Comfort sprawiają, że jest doskonałym partnerem do czyszczenia konserwacyjnego; Jest szybki i skuteczny oraz gwarantuje najwyższą dyskrecję podczas operacji czyszczenia, dzięki urządzeniom redukującym hałas, które są standardowo montowane.

Innova Comfort nadaje się zatem do pracy w obszarach charakteryzujących się dużą liczbą osób, takich jak sektor publiczny, placówki oświatowe, baseny i supermarkety. Ponadto gwarantuje redukcję odpadów i zużycia, ponieważ jest wyposażony w pełną gamę wszystkich najbardziej innowacyjnych opatentowanych systemów i technologii firmy Comac.

innova comfort maszyna samojezdna zmieści się w drzwiach
Dzięki swoim wymiarom, Innova może być stosowana zamiast maszyny do czyszczenia podłóg obsługiwanej przez operatora stojącego na ziemi, umożliwiając tym samym zmniejszenie kosztów czyszczenia 1 m². Może przejść przez tradycyjne drzwi oraz może być przewożona w windach.

innova posaida nowoczesny panel sterowaniaNOWA KONSOLA STERUJĄCA Z FUNKCJĄ “ECO”
Wersja automatyczna jest wyposażona seryjnie w funkcję Eco, zapewniającą bardzo niski poziom ciśnienia akustycznego, dzięki czemu możliwa jest praca w miejscach, w których wymagane jest zachowanie ciszy, takich jak; domy opieki lub szpitale, bez zakłócania spokoju osób w nich przebywających.

prosta obsługa szorowarki z pełną kierownicą
Praktyczne i intuicyjne elementy sterujące zapewniają maksymalną prostotę kierowania maszyną, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na szkolenie operatora. Innova Comfort jest poza tym wyposażona w praktyczny przełącznik programów roboczych, który oferuje możliwość wyboru jednego z 4 wstępnie zdefiniowanych programów: wystarczy wybrać jedną z opcji: przejazd, suszenie, mycie/suszenie lub samo mycie, a Innova sama wykona wszystkie czynności. Zadaniem operatora będzie jedynie kierowanie maszyną.

maszyna z łatwym dostępem do baterii

Zbiornik z zanieczyszczeniami otwiera się automatycznie dzięki siłownikowi gazowemu, co ułatwia tę operację i zmniejsza do minimum wysiłek wymagany od operatora. Ponadto, aby całkowicie zamknąć zbiornik, wystarczy tylko lekkie naciśnięcie z góry.
Możliwość zainstalowania wbudowanej ładowarki pozwala na uproszczenie ładowania akumulatora w urządzeniu Innova Comfort.


eco mode szorowarka z małym poborem prądu

Gdy maszyna jest chwilowo bezczynna, przepływ roztworu zostaje przerwany, szczotki są zatrzymywane, a główka szczoteczki jest automatycznie podnoszona z podłogi, bez potrzeby interwencji operatora. W ten sposób zoptymalizowano zużycie i zmniejszono straty. Naciśnięcie pedału ruchu do przodu przywraca funkcje, które były wcześniej aktywowane.

szorowarka z dozowaniem chemii do podłóg


Dostępny na zamówienie system CDS (Comac Dosing System) steruje prawidłowym dozowaniem wody i detergentu, umożliwiając zaoszczędzenie łącznie do 50% roztworu czyszczącego.

szorowarka z zabezpieczeniem przed uszkodzeniem płozy zbierającej


W razie przypadkowych uderzeń, podstawa automatycznie się chowa, a wycieraczka odczepia się, aby zapobiec uszkodzeniu maszyny oraz sprzętów.

szorowarka z czterema trybami pracy czyszczenia i osuszania


Maszyna posiada 4 programy robocze zmieniane za pomocą praktycznego pokrętła:
  • sama jazda,
  • jazda z osuszaniem,
  • jazda z myciem i osuszaniem,
  • jazda z myciem


szorowarka innova zwrotna  i szybka

Bardzo wysoka zwrotność pozwala na poruszanie się w ciasnych pomieszczeniach i holach
wygodne siedzenie dla operatora maszyny szorującej

Pozycja kierowcy została zrewolucjonizowana. Odchylona pozycja kierownicy i super wygodne siedzisko z podłokietnikami zapewniają operatorowi maksymalny komfort, umożliwiając mu wygodną pracę nawet przez dłuższy czas. Ponadto pozycja kierowcy zapewnia operatorowi lepszą widoczność i maksymalną kontrolę nad wszystkimi funkcjami maszyny szorującej.lampy ledowe w szorowarcze do mycia podłóg
Przednie i tylne reflektory LED są standardowo dostarczane, aby zagwarantować operatorowi maksymalną widoczność i zapewnić, że maszyna do szorowania jest zawsze widoczna podczas operacji czyszczenia. Zaletą technologii LED jest to, że zapewnia światło bardzo podobne do światła dziennego, zapewniając optymalną i jednolitą moc światła. Reflektory LED charakteryzują się także niskim zużyciem energii, umożliwiając zmniejszenie zużycia nawet do 80% w porównaniu ze standardowymi reflektorami.podświetlanie mechanizmu zbierającego

Urządzenie innova Comfort jest standardowo wyposażone w pakiet oświetlenia dodatkowego, który zwiększa widoczność części, w których operator może być zobowiązany do przeprowadzenia konserwacji.


kola pneumatzcyne

Koła pneumatyczne w które można wyposażyć maszynę Innova Comfort, pomagają zredukować wibracje, zwiększając tym samym komfort; dodatkowo umożliwiają pracę na nawet najbardziej delikatnych podłogach.

szybkie napełnianie zbiornika

Obsługa techniczna systemu Innova Comfort jest uproszczona dzięki systemowi szybkiego napełniania, który umożliwia bezpośrednie wpięcie węża, aby umożliwić szybkie napełnianie zbiornika czystej wody, nawet bez nadzoru operatora.


                                 
Dostępne akcesoria:

Uchwyt do pada                (cena 2 szt)                          - 744,00 pln netto

Pad do uchwytu (różne twardości )   15 cali  (cena 2 szt) - 40,00 pln netto


Szczotka 0,3/0,6/0,9 PPL                  (cena 2 szt)          - 588,00 pln netto

światło ostrzegawcze                                     - 344,00 pln netto
system dozowania CDS                                  - 3011,00 pln netto


Zestaw gum (przednia + centralna + tylna )      - 130,00 pln netto
Bateria trakcyjna kwasowa 24V/210 Ah           - 5174,00 pln netto
Bateria trakcyjna żelowa 24V/180 Ah              - 9000,00 pln netto
prostownik 24 V/20 A                                   - 1730,00 pln netto
Rozszerzona gwarancja na 2 lata
Nowa Innova Comfort 75 B  również dostępna w WYNAJMIE DŁUGOTERMINOWYM PURECO

Innova 75 B  cena wynajmu za miesiąc w opcji BASE DOSTĘPNE OPCJE

    

  • przez pierwsze 2 lata        - 1500,00 zł netto

  • od 2 do 4 lat zniżka 50%            - 750,00 zł netto

  • po 4 latach zniżka 75%      - 375,00 zł netto

OFERTA została tak skonstruowana, że jest lepsza od leasingu.

Bez opłat wstępnych i ukrytych kosztów.
Możliwość ubezpieczenia od usterek/awarii powstałych na skutek błędów operatora.

sektory zastosowania maszyny do mycia podłóg

Właściwa codzienna konserwacja zapewnia długą żywotność i efektywne czyszczenie

zdejmowanie gumy zbierającej

Wymiana gum zbierających jest łatwa, ponieważ nie ma potrzeby używania narzędzi.


czyszczenie zbiornika w innova comfort

Przepłukanie zbiorników zarówno czystej wody jak i zbiornika zwrotnego z zanieczyszczeniami.


elementy do mycia zaznaczone na żółto

Innova Comfort jest bardzo prosta w czyszczeniu. Szeroki otwór na zbiornik umożliwia lepsze czyszczenie i odkażanie wnętrza, redukując osadzanie się brudu i nieprzyjemnych zapachów, które mogą wytworzyć się w środku.


profesjonalny serwis maszyn czyszczących

Profesjonalny Serwis Maszyn Czyszczących PURECO
Oferujemy usługę naprawy jak i części (oryginalne/zamienniki) do wszystkich maszyn czyszczących.


certyfikatypureco.pl

Opis

Wydajność (m/h)
4500
Czas pracy (h)
4
Przybliżony czas ładowania (h)
8
Zasilanie
Bateria ( kwasowa 24 V/210 Ah )
Szerokość czyszczenia (cm)
75
Rozmiar szczotki (cale)
2 x 15"
Zbiornik roztworu (l)
110
Zbiornik zanieczyszczeń (l)
125
Wymiary maszyny ( dł/wys/szer ) cm
149,5 x 132 x 68

Specyficzne kody

Nowy

Akcesoria

Pad polyestrowy, pedy do czyszczenia, froterowania i polerowania różne średnice
Pady poliestrowe do maszyn czyszczących Comac różne średnice


Profesjonalne poliestrowe pady do czyszczenia i konserwacji, różne średnice - w opisie głównym informacja, do...

15,99 zł
Uchwyt do zastosowania z padami o średnicy 15", przeznaczony do maszyn Comac: Media 75 i Innova 75. Pureco Bydgoszcz
Uchwyt pada 15" Media 75 BT Innova 75 B
CO427718

Uchwyt pada do maszyn: Media 75BT i Innova 75B

491,88 zł
Bateria trakcyjna kwasowa 6V /210 Ah do maszyn Comac. Pureco Bydgoszcz
Bateria trakcyjna kwasowa 6V/210 Ah do maszyn Comac

Vega 65 BT, Vega 75 BT, Vega 85 BT, Vega 70 BTS, Vega 70 BTO, Omnia 26 BT, Omnia 32 BT,...

1 660,50 zł
Bateria trakcyjna żelowa 6V/175 Ah. do maszyn Comac. Pureco Bydgoszcz
Bateria trakcyjna żelowa 6V/175 Ah do maszyn Comac

Vega 65 BT, Vega 75 BT, Vega 85 BT, Vega 70 BTS, Vega 70 BTO, Omnia 26 BT, Omnia 32 BT,...

2 275,50 zł
Guma osłonowa minimalizująca rozbryzg, zachlapania, odpowiednia do maszyny czyszczącej Innova 75 B Comac. Pureco Bydgoszcz
Guma osłonowa Innova 75 B
CO221974

Zestaw gum osłonowych do maszyny czyszczącej Innova 75 B.

1 595,74 zł
Szczotka PPL 0,6 do maszyny czyszczącej Innova 75 B i 75 B Comfort Comac. Pureco Bydgoszcz
Szczotka PPL 0,6 Innova 75, Media 75
CO427716

Szczotki PPL 0,6 do maszyny Innova 75 B.

360,33 zł
Przednia guma do maszyn INNOVA 65-75, SIMPLA 65 Pureco
Przednia guma do maszyn INNOVA 65-75, SIMPLA 65

Guma wysokiej jakości do efektywnego działania maszyn czyszczących Comac INNOVA 65-75, SIMPLA 65

65,56 zł
Wysokiej jakości guma tylna INNOVA 65-75 Pureco
Wysokiej jakości guma tylna INNOVA 65-75

Guma tylna do Comac: INNOVA 65-75

109,72 zł
Guma tylna INNOVA 65-75 Pureco
Guma tylna INNOVA 65-75

Produkt z poliuretanu, guma przeznaczona do modeli Comac INNOVA 65-75

176,63 zł

Innova Comfort 75 B Comac...

80 838,06 zł

Produkty powiązane