Wypożyczalnia i wynajem maszyn czyszczących (nowych oraz używanych)

Program wypożyczenia (do 3 miesięcy) i wynajmu (powyżej 3 miesięcy) maszyn czyszczących, szorowarek, maszyn polerujących, odkurzaczy piorących, odkurzaczy przemysłowych, zamiatarek, myjek wysokociśnieniowych. Firma Pureco Bydgoszcz wypożycza maszyny przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Istnieje możliwość wypożyczenia maszyn czyszczących na obszarze całej Polski – urządzenia wysyłamy firmami kurierskimi lub Klient może odebrać sprzęt w siedzibie firmy. W ofercie posiadamy ponad 100 wyspecjalizowanych maszyn czyszczących do Państwa dyspozycji.

Wypożyczalnia maszyn PURECO

 

 

mała maszyna czyszcząca Vispa 35 e

mała maszyna czyszcząca elektryczna Vispa 35 e

Wypożyczalnia PURECO – system rozliczenia dobowy. Klient otrzymuje używaną, serwisowaną lub zregenerowaną maszynę czyszczącą. Wypożyczenie następuje poprzez podpisanie umowy i wpłaceniu kaucji za urządzenie czyszczące.

Koszty transportu (maszyny z Oddziału Bydgoszcz do Klienta)

Darmowa dostawa na terenie (i w okolicy) Bydgoszczy. Jeżeli maszyna znajduje się w oddziale Bydgoszcz i Klient chce, aby urządzenie było dostarczona w obrębie miasta Bydgoszczy i miejscowości ościennych (bliskich okolic, np. Osielsko, Białe Błota, Brzoza, Solec Kujawski) – nie pobieramy kosztów dostawy.

Dostawa poza Bydgoszcz – koszt netto 1,20 PLN + VAT za 1 kilometr (droga liczona w obydwie strony, dojazd oraz powrót dostawcy). Przy dostawie urządzenia poza obszar i bliskie okolice miasta Bydgoszczy, proponujemy darmowe przeszkolenie z użytkowania urządzenia czyszczącego oraz ekonomiki pracy.

Dostawa z innego magazynu w zależności od wielkości maszyny

Oddziały, z których wysyłamy maszyny znajdują się w: Warszawie, Katowicach, Białymstoku, Lęborku, Lubinie, Nowym Sączu oraz Olsztynie.

Koszt wysyłki z Oddziału innego niż Bydgoszcz:

  • 120,- PLN + VAT (jedna paleta)
  • 240,- PLN + VAT (dwie palety).
  • Podane kwoty są cenami netto, należy doliczyć obowiązującą stawkę podatku VAT.
  • Koszty kuriera należy pomnożyć przez dwa (dowóz maszyny i odbiór)

UWAGA! Ze względu na częste korzystanie przez naszych Klientów z wypożyczalni maszyn, prosimy o sprawdzanie dostępności oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 795-868-001.

Wynajem degresywny PURECO

Wynajem degresywny Pureco to usługa, która pozwala Klientom zmniejszać koszty używania wynajętych maszyn czyszczących wraz z długością czasu wynajęcia. Okres rozliczenia miesięczny, czyli Klienci płacą miesięczną stawkę za wynajem. Wynajęcie maszyny na min. 3 miesiące. Przy wynajęciu maszyny czyszczącej na okres powyżej 3 miesięcy Klient nie płaci za dostawę i odbiór.

Wynajem degresywny maszyn używanych – Klient otrzymuje serwisowaną lub regenerowaną, w pełni sprawną używaną maszynę czyszczącą. Cena wynajmu uzależniona jest od długości okresu. Przy pierwszych 12 miesiącach wynajmu naliczana jest stawka podstawowa wynajmu. Po przekroczeniu tego okresu następuje obniżenie opłaty do 50% wartości podstawowej. Dla wynajmu powyżej (po przekroczeniu czasu wynajmu powyżej trzech lat) 3 lat stawkę obniżamy do 25% stawki początkowej. Cennik dostępny po uprzednim kontakcie. Dostawa maszyny jest darmowa. Wynajem następuje poprzez podpisanie umowy i wpłaceniu kaucji za maszynę.

 

 

samojezdna maszyna czyszcząca bateryjna Innova 55

samojezdna maszyna czyszcząca bateryjna Innova 55

 

 

duża maszyna samojezdna bateryjna Hako 750 B

duża maszyna samojezdna bateryjna Hako 750 B

Czas wynajęcia maszyny czyszczącej używanej użytkowania (Wynajem degresywny maszyny używanej):

  • Do 12 miesięcy Każdy miesiąc: stawka podstawowa
  • Powyżej 12 miesięcy pierwsze 12 miesięcy – stawka podstawowa; kolejne miesiące (zaczynając od 13. miesiąca): 50% stawki podstawowej
  • Powyżej 36 miesięcy Pierwsze 12 miesięcy- stawka podstawowa, kolejnej 24 miesiące (od 13 do 36 miesiąca) – 50% wartości stawki podstawowej; kolejne miesiące (zaczynając od 37 miesiąca): 25% wartości stawki podstawowej

UWAGA! Ze względu na częste korzystanie przez naszych Klientów z wypożyczalni maszyn, prosimy o sprawdzanie dostępności oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 795-868-001.

Wynajem degresywny maszyn nowych

– Klient otrzymuje nową maszynę czyszczącą firmy COMAC – lidera w dziedzinie profesjonalnych maszyn sprzątających oraz czyszczących. Klient dostaje gwarancję producenta na 24 miesiące. Cena wynajmu uzależniona jest od długości okresu wynajmu. Rozliczenie następuje w postaci miesięcznej opłaty za wynajem.

Przy pierwszych 24 miesiącach wynajmu naliczana jest stawka podstawowa. Po przekroczeniu tego okresu (dla opłat za miesiące od 25 do 48) następuje obniżenie opłaty za wynajem do 50 % stawki podstawowej. Gdy wynajem trwa ponad 4 lata, to stawkę obniżamy do 25% stawki początkowej dla opłat miesięcznych od 49. miesiąca. Dostawa maszyny jest darmowa na terenie całej Polski. W celu uzyskania cennika wynajmu degresywnego nowych maszyn, prosimy o bezpośredni kontakt (telefoniczny 795-868-001 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej email).

 

DLA WYNAJMU MASZYN przygotowaliśmy 4 opcje dodatkowe:

BASE – podstawowa (bez dodatkowych opłat) dostarczamy gotową do użycia maszynę w dowolne (wskazane przez Klienta) jedno miejsce na terenie Polski

BASE+ (dodatkowo płatna) – dwa przeglądy serwisowe z materiałami eksploatacyjnymi w ciągu roku i możliwość transportu maszyny do trzech miejsc.

COMPLEX (dodatkowo płatna) – dwa przeglądy serwisowe z materiałami eksploatacyjnymi w roku i możliwość transportu maszyny do trzech miejsc. Kwartalnie dostarczamy materiały eksploatacyjne. Maszyna zostaje ubezpieczona od wszelkich awarii i usterek wynikających ze standardowej eksploatacji urządzenia, włącznie z usterkami powstałymi na skutek błędów obsługi lub zaniechania podstawowych czynności eksploatacyjnych ze strony operatora. Wymiana Baterii co 24 m-ce/36 m-cy w zależności od rodzaju i modelu maszyny.

FULL SERWIS (dodatkowo płatna) – dwa przeglądy serwisowe z materiałami eksploatacyjnymi w roku i możliwość transportu maszyny do 3 miejsc. Kwartalnie dostarczamy materiały eksploatacyjne. Maszyna zostaje ubezpieczona od wszelkich awarii i usterek wynikających ze standardowej eksploatacji urządzenia, włącznie z usterkami powstałymi na skutek błędów obsługi lub zaniechania podstawowych czynności eksploatacyjnych ze strony operatora. Wymiana Baterii co 24 m-ce/36 m-cy w zależności od maszyny. Dwa zestawy szczotek na rok. Cztery zestawy padów miesięcznie i pakiet profesjonalnej chemii zalecanej dla maszyn COMAC.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół PURECO

Pomimo powiększania asortymentu na stronie sklepu Pureco, oferta może być nie pełna – pełną ofertę przesyłamy na prośbę Klienta. Firma PURECO dysponuje ponad setką maszyn czyszczących.