CA 2.60/3.60/3.100 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych
CA 2.60/3.60/3.100 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych
CA 2.60/3.60/3.100 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

CA 2.60/3.60/3.100 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

12 532,47 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

do odkurzania na sucho   zasilany elektrycznie    do przemysłu 

COMAC TMB CA 2.60/3.60/3.100 - jednofazowy odkurzacz z dwoma(2.60) lub trzema (3.60/3.100) silnikami o mocy 2200/3300 W przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń suchych i mokrych.

Otrzymasz 375,97 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko
Model

Comac Tmb CA 2.60/3.60/3.100 to odkurzacz jednofazowy odpowiedni do zbierania na sucho-mokro. Dzięki solidnej konstrukcji i mobilności stały się bestsellerem spośród całej linii odkurzaczy przemysłowych. Do dyspozycji otrzymujemy dużą moc 2200 W(dwa silniki)/ 3300 W(trzy silniki). Możliwy wybór zbiornika 60 lub 100 litrowego oraz mechaniczny i/lub elektroniczny otrząsacz. Na życzenie również dostępne filtry klasy M,H, antystatyczny i ognioodporny. Wyposażony jest w reduktor 70 na 50 mm co zwiększa siłę ssania. Odpowiedni do sprzątania dużych przestrzeni takich jak: duże biura, hale czy warsztaty mechaniczne. Jest łatwy w użytkowaniu i bardzo mobilny dzięki zastosowaniu dużych kół. Przeznaczony do pracy na sucho i mokro. Odkurzacz ten wyposażony został w wytrzymałą ramę, łatwą do przemieszczania. Odpowiedni tam, gdzie dostępne jest tylko zasilanie jednofazowe. 
profesjonalny odkurzacz na sucho mokro akcesoria

Zestaw podstawowych akcesoriów do pracy na sucho KIT TOP/a d 50 w komplecie.

łatwe wyjmowanie zbiornika na odpadyDzięki przemyślanej konstrukcji CA 2.60/3.60/3.100 jest łatwy w użytkowaniu. Specjalna rączka umożliwia proste wyjmowanie i opróżnienie zbiornika zanieczyszczeń o pojemności 60L/100L.

odkurzacz przemysłowy z ręcznym otrząsaczem filtra typu shaker
Odkurzacz przemysłowy CA 2.60/3.60/3.100 wyposażony jest w ręczny otrząsacz filtra typu shaker, który ułatwia oczyszczanie filtra bez konieczności otwierania urządzenia. Na życzenie możliwość zamontowania mechanicznego otrząsacza z funkcją lub bez elektronicznego załączania się.

filtr gwieździsty o powierzchni 2 m kwadratowych
Wszystkie modele odkurzacza przemysłowego wyposażone są w gwieździsty filtr o powierzchni filtracyjnej 2 m2. Umożliwia to pracę w miejscach o dużej ilości zanieczyszczeń.

odkurzacz przemysłowy z półką na akcesoria i kołami z hamulcami
Odkurzacz przemysłowy standardowo wyposażony w kosz na akcesoria i koła z hamulcami postojowymi, a wszystko wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów.

mechaniczny i elektroniczny pływak do odkurzacza przemysłowego
Wszystkie modele odkurzacza przemysłowego można dodatkowo wyposażyć w mechaniczny ( pływak, który zablokuje przepływ powietrza) lub elektroniczny (po wykryciu zapełnienia zbiornika, automatycznie zostanie wyłączony silnik ssący)

stożek cyklonu wykonany ze stali nierdzewnej
Wykonany ze stali nierdzewnej stożek cyklonu (wyposażenie standardowe) zapobiega osadzaniu się pyłu na filtrze i zapychaniu go. 

Nowe odkurzacze przemysłowe w barwach Comac Tmb.
Innowacyjne i funkcjonalne, pozwalają sprostać wszelkim wymaganiom, jakie stawia praca w przemyśle.

Nowe odkurzacze przemysłowe Comac Tmb, są kompletną linią mobilnych urządzeń, zdolnych by zasysać zarówno małe jak i duże ilości płynów oraz ciał stałych.
To bardzo ważne, aby jasno zidentyfikować potrzebę by dobrać właściwy model odkurzacza. Comac Tmb daje możliwość wyboru modelu pracującego wyłącznie na sucho lub takiego, który jednocześnie sprawdzi się w przypadku zanieczyszczeń sucho - mokrych.

Tabela poniżej ułatwi dobór właściwego odkurzacza z uwagi na jego specyfikę.


Tabela zastosowań przemysłowych odkurzaczy Comac Tmb
tabela zastosowań przemysłowych odkurzaczy Comac TMB

Elementy charakteryzujące odkurzacze przemysłowe


Wszystkie modele wyposażone są w:

ręczny otrząsacz filtra
Ręczny, elektryczny lub pneumatyczny otrząsacz filtra

Otrząsacz filtra jest niezwykle istotny, aby ułatwić utrzymanie czystości aparatu filtrującego, bez potrzeby otwierania odkurzacza. Oprócz odkurzaczy wyposażonych w manualny system otrząsacza filtra, dostępne również modele z otrząsaczem elektrycznym (modele SE) oraz z elektrycznym otrząsaczem (modele SEA). Dzięki tej funkcji, ustawiając otrząsacz w trybie automatycznym, odkurzacz przeprowadza operację otrząsania automatycznie, co za tym idzie nie ma potrzeby stale sprawdzać stanu zabrudzenia filtra.  (brak otrząsacza w modelu CA 30S)

stożek cyklonu
Stożek cyklonu

Zanieczyszczenia są wprowadzane w ruch cyklonu, co powoduje kierowanie ich na dno zbiornika. Zmniejsza to czas pracy, pozwalający by przejść od zasysania cieczy do ciał stałych, lub równocześnie obydwu rodzajów zanieczyszczeń. (nie dotyczy modeli CA 30S, CA 30SS)

tamgensowy wlot powietrza
Tangensowa końcówka wylotu powietrza

Wpływa na lepszą jakość ssania a jednocześnie wydłuża trwałość filtra, chroniąc go przed zatkaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. (nie dotyczy modeli CA 1.25, CA30S,CA 30SS, CA 40 ON/Atex22)

wyjmowany zbiornik zanieczyszczeń
Zbiornik na odpady

Ergonomiczny i łatwy w obsłudze kształt, ułatwia wysuwanie i opróżnianie zbiornika na odpady. (nie dotyczy modeli CA 30S, CA 30SS)

gwieździsty filtr
Filtr promieniowy z szeroką powierzchnią filtrowania

Użycie tego typu filtra w połączeniu z efektywnością systemu potrząsacza, zmniejsza przerwy w pracy; oznacza to, że efektywności operatora odkurzacza wzrasta. W wybranych modelach odkurzacza na życzenie zamawiającego dostępny filtr HEPA, antystatyczny, ognioodporny. (nie dotyczy modelu CA 30S)

pływak mechaniczny
Pływak mechaniczny (opcja)

Dostępny na życzenie zamawiającego, jako opcja; łatwy w instalacji. Charakteryzuje się łatwością użycia podczas usuwania płynów, zapewnia maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo pracy dla operatora, przerywa ssanie w najwyższym dozwolonym poziomie cieczy w zbiorniku, chroniąc tym samym silnik ssania.

Dostępne akcesoria:

filtr teflonowy klasy M - 1037,00 pln netto
filtr H.E.P.A. - 1010,00 pln netto
filtr antystatyczny - 670,00 pln netto
wersja INOX - 1222,00 pln netto
zestaw standardowy d50mm - 417,00 pln netto
zestaw dodatkowy d50mm - 638,00 pln netto

zestaw antystatyczny d50 - 1638,00 pln netto

zestaw ssaw do pyłu - 1384,00 pln netto

pływak elektroniczny - 2409,00 pln netto

pływak mechaniczny - 571,00 pln netto

wersja INOX            - 1381,80 pln netto

Opis

Moc ( W )
2200/3300
Napięcie ( V/Hz )
240/60
Rodzaj silnika ( ilość )
Ametek/dwustopniowy ( 2/3 )
Pojemność zbiornika ( l )
60/100
Długość przewodu elektrycznego ( m )
7
ciężar ( kg )
80/82/86
Parametry
Poziom bezpieczeństwa IP x4; wyposaŻony w funkcję cyklonu
Podciśnienie (kPa)
22
Otrząsacz filtra
ręczny

Specyficzne kody

Nowy

CA 2.60/3.60/3.100 Comac...

12 532,47 zł

Produkty powiązane