CA 2.40/3.40 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń średniej wielkości
CA 2.40/3.40 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń średniej wielkości
CA 2.40/3.40 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń średniej wielkości

CA 2.40/3.40 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń średniej wielkości

10 156,11 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

do odkurzania na sucho   zasilany elektrycznie    do przemysłu 

COMAC TMB CA 2.40/3.40 - jednofazowy odkurzacz z dwoma(2.40) lub trzema (3,40) silnikami o mocy 2200/3300 W przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń suchych i średniej wielkości cząsteczek. 

Otrzymasz 304,68 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko
Model

Comac Tmb CA 2.40/3.40 to odkurzacz jednofazowy odpowiedni do zbierania lekkich i średniej wielkości cząsteczek. Pojemność zbiornik 40L w połączeniu z powierzchnią filtra i zewnętrznego otrząsacza, stanowi o tym, iż jest to bardzo uniwersalny model odkurzaczy przemysłowych. Wyposażony jest w reduktor 70 na 50 mm co zwiększa siłę ssania. Odpowiedni do sprzątania dużych przestrzeni takich jak: duże biura, hale czy warsztaty mechaniczne. Posiada dwa silniki (model 2.40) lub trzy silniki (model 3.40) o bardzo dużej mocy (2200/3300 W). Jest łatwy w użytkowaniu i bardzo mobilny dzięki zastosowaniu dużych kół. Przeznaczony do pracy na sucho. Zbiornik o pojemności 40 litrów rekomendowany jest, gdy odpady nie są zbyt duże. Odkurzacz ten wyposażony został w wytrzymałą ramę, łatwą do przemieszczania. Odpowiedni tam, gdzie dostępne jest tylko zasilanie jednofazowe. W zależności od potrzeb użycia, można wybierać pomiędzy wersją 2 a 3 silnikową. Rekomendowane z uwagi na przedni wentylator. Na żądanie dostępne są filtry klasy M,H, antystatyczny i ognioodporny.
profesjonalny odkurzacz na sucho mokro akcesoria

Zestaw podstawowych akcesoriów do pracy na sucho KIT TOP/a d 50 w komplecie.

łatwe wyjmowanie zbiornika na odpadyDzięki przemyślanej konstrukcji CA 2.40/3.40 jest łatwy w użytkowaniu. Specjalna rączka umożliwia proste wyjmowanie i opróżnienie zbiornika zanieczyszczeń o pojemności 40L.

odkurzacz przemysłowy z ręcznym otrząsaczem filtra typu shaker
Odkurzacz przemysłowy CA 2.40/3.40 wyposażony jest w ręczny otrząsacz filtra typu shaker, który ułatwia oczyszczanie filtra bez konieczności otwierania urządzenia. 

filtr gwieździsty o powierzchni 2 m kwadratowych
Obydwa modele odkurzacza przemysłowego wyposażone są w gwieździsty filtr o powierzchni filtracyjnej 2 m2. Umożliwia to pracę w miejscach o dużej ilości zanieczyszczeń.

stożek cyklonu wykonany ze stali nierdzewnej
Wykonany ze stali nierdzewnej stożek cyklonu (wyposażenie standardowe) zapobiega osadzaniu się pyłu na filtrze i zapychaniu go. 

Nowe odkurzacze przemysłowe w barwach Comac Tmb.
Innowacyjne i funkcjonalne, pozwalają sprostać wszelkim wymaganiom, jakie stawia praca w przemyśle.

Nowe odkurzacze przemysłowe Comac Tmb, są kompletną linią mobilnych urządzeń, zdolnych by zasysać zarówno małe jak i duże ilości płynów oraz ciał stałych.
To bardzo ważne, aby jasno zidentyfikować potrzebę by dobrać właściwy model odkurzacza. Comac Tmb daje możliwość wyboru modelu pracującego wyłącznie na sucho lub takiego, który jednocześnie sprawdzi się w przypadku zanieczyszczeń sucho - mokrych.

Tabela poniżej ułatwi dobór właściwego odkurzacza z uwagi na jego specyfikę.


Tabela zastosowań przemysłowych odkurzaczy Comac Tmb
tabela zastosowań przemysłowych odkurzaczy Comac TMB

Elementy charakteryzujące odkurzacze przemysłowe


Wszystkie modele wyposażone są w:

ręczny otrząsacz filtra
Ręczny, elektryczny lub pneumatyczny otrząsacz filtra

Otrząsacz filtra jest niezwykle istotny, aby ułatwić utrzymanie czystości aparatu filtrującego, bez potrzeby otwierania odkurzacza. Oprócz odkurzaczy wyposażonych w manualny system otrząsacza filtra, dostępne również modele z otrząsaczem elektrycznym (modele SE) oraz z elektrycznym otrząsaczem (modele SEA). Dzięki tej funkcji, ustawiając otrząsacz w trybie automatycznym, odkurzacz przeprowadza operację otrząsania automatycznie, co za tym idzie nie ma potrzeby stale sprawdzać stanu zabrudzenia filtra.  (brak otrząsacza w modelu CA 30S)

stożek cyklonu
Stożek cyklonu

Zanieczyszczenia są wprowadzane w ruch cyklonu, co powoduje kierowanie ich na dno zbiornika. Zmniejsza to czas pracy, pozwalający by przejść od zasysania cieczy do ciał stałych, lub równocześnie obydwu rodzajów zanieczyszczeń. (nie dotyczy modeli CA 30S, CA 30SS)

tamgensowy wlot powietrza
Tangensowa końcówka wylotu powietrza

Wpływa na lepszą jakość ssania a jednocześnie wydłuża trwałość filtra, chroniąc go przed zatkaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. (nie dotyczy modeli CA 1.25, CA30S,CA 30SS, CA 40 ON/Atex22)

wyjmowany zbiornik zanieczyszczeń
Zbiornik na odpady

Ergonomiczny i łatwy w obsłudze kształt, ułatwia wysuwanie i opróżnianie zbiornika na odpady. (nie dotyczy modeli CA 30S, CA 30SS)

gwieździsty filtr
Filtr promieniowy z szeroką powierzchnią filtrowania

Użycie tego typu filtra w połączeniu z efektywnością systemu potrząsacza, zmniejsza przerwy w pracy; oznacza to, że efektywności operatora odkurzacza wzrasta. W wybranych modelach odkurzacza na życzenie zamawiającego dostępny filtr HEPA, antystatyczny, ognioodporny. (nie dotyczy modelu CA 30S)

pływak mechaniczny
Pływak mechaniczny (opcja)

Dostępny na życzenie zamawiającego, jako opcja; łatwy w instalacji. Charakteryzuje się łatwością użycia podczas usuwania płynów, zapewnia maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo pracy dla operatora, przerywa ssanie w najwyższym dozwolonym poziomie cieczy w zbiorniku, chroniąc tym samym silnik ssania.

Dostępne akcesoria:

filtr teflonowy klasy M - 1037,00 pln netto
filtr H.E.P.A. - 1010,00 pln netto
filtr antystatyczny - 670,00 pln netto
wersja INOX - 1222,00 pln netto
zestaw standardowy d50mm - 417,00 pln netto
zestaw dodatkowy d50mm - 638,00 pln netto

zestaw antystatyczny d50 - 1638,00 pln netto

zestaw ssaw do pyłu - 1384,00 pln netto

Opis

Moc ( W )
2200/3300
Napięcie ( V/Hz )
240/60
Rodzaj silnika ( ilość )
Ametek/dwustopniowy ( 2/3 )
Pojemność zbiornika ( l )
40
Długość przewodu elektrycznego ( m )
7
ciężar ( kg )
60/62
Parametry
Poziom bezpieczeństwa IP x4; wyposaŻony w funkcję cyklonu
Podciśnienie (kPa)
22
Otrząsacz filtra
ręczny

Specyficzne kody

Nowy

CA 2.40/3.40 Comac Tmb...

10 156,11 zł

Produkty powiązane