Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor automatyczny do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor automatyczny do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały

Dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 biały

1 068,35 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

PT1 kod ręczniki w roli do dozowników satino wepa pureco.pl

logo satino wepa dozownik do ręczników w roli automatyczny pureco.pl

logo wepa producent dozowników do mydła i papieru toaletowego  profesjonalne dozowniki do ręczników papierowych

Dozownik PT1 Sensor z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli Wepa Satino - biały, automatyczny. Zasilany zarówno z baterii jak i z gniazdka elektrycznego!

Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

331070
Otrzymasz 32,05 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

baner pt1

Przymierzając się do wyposażenia toalety lub łazienki zazwyczaj zwracamy przede wszystkim uwagę na odpowiednie urządzenia sanitarne, jakie powinny znaleźć się w tego typu pomieszczeniach. Warto jednak pamiętać także o dodatkowych akcesoriach, takich jak dozowniki na mydło, papier toaletowy, czy też jednorazowe, papierowe ręczniki. W przypadku tych ostatnich urządzeń na rynku znajdziemy zarówno dozowniki do składanych ręczników typu ZZ, jak i do rozwijanych ręczników papierowych w rolce. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 w kolorze białym.

Dozownik do ręczników z czujnikiem – zastosowanie

Oferowane przez nas urządzenie to dozownik PT1 sensor z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli WEPA Satino. Urządzenie to wykonane jest w całości z tworzywa ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy. Model ten cechuje się czytelnym panelem kontrolnym z przodu oraz oferuje aż trzy możliwości ustawienia długości ręczników i czasu przerwy. Niewątpliwą zaletą dozownika jest także ulepszony, cichy silnik, w porównaniu ze wcześniejszymi modelami tego producenta, oraz możliwość podawanie papieru w sposób automatyczny lub na żądanie, a dzięki temu lepsza ochrona przed zakażeniami krzyżowymi lub infekcjami.

Oferowane urządzenie dostępne jest w kolorze białym, z wymiennymi kolorowymi pierścieniami. Model ten zasilany jest albo na baterie, albo bezpośrednio z gniazdka elektrycznego, dzięki czemu możliwe jest zamocowanie go na ścianie w dowolnym miejscu łazienki czy toalety. Dozownik PT1 WEPA sensor idealnie nadaje się do często uczęszczanych łazienek, w których mamy do czynienia z dużym zużyciem ręczników papierowych. Uniwersalny kształt i kolorystyka sprawiają, że dozownik pasuje do niemal każdego wystroju wnętrza, nie przyciągając niepotrzebnie wzroku użytkownika.

Elektryczny dozownik do ręczników papierowych – specyfikacja produktu

Dozownik WEPA Sensor do papierowych ręczników charakteryzuje się prostym otwieraniem drzwiczek w bok, a także zamkiem umieszczonym z boku urządzenia, uniemożliwiającym dostęp do pojemnika osobom niepowołanym. Zamek działa na uniwersalny kluczyk, pasujący do wszystkich pojemników WEPA, dzięki czemu wyposażając pomieszczenie sanitarne w zestaw urządzeń tego samego producenta możemy za pomocą jednego kluczyka uzupełniać wszystkie podajniki w łazience lub toalecie. Istnieje ponadto możliwość przełączenia zamykania pojemnika z kluczyka na zatrzask i na odwrót.

Urządzenie przeznaczone jest do montażu naściennego i może być zamocowane na dwa sposoby - poprzez przykręcanie na śruby lub mocowanie na klej przemysłowy. Specjalna płytka montażowa ułatwia ponadto wymianę samego dozownika w przypadku, gdy dojdzie do aktu wandalizmu i dozownik na ręczniki papierowe ulegnie uszkodzeniu. Rozwiązanie to czyni dozowniki WEPA bardzo uniwersalnym wyposażeniem do każdego pomieszczenia sanitarnego. Wymiary dozownika PT1 WEPA sensor to 38,6 cm wysokości, 34,8 cm szerokości i 22,0 cm głębokości.wepa dozownik sensor

Wykonany z tworzywa ABS (Arcylonitrile Butadiene Styrene ), zamykany na klucz, zgodny ze standardem HACCP.

Czytelny panel kontrolny z przodu. Trzy możliwości ustawienia długości ręczników i czasu przerwy. Ulepszony, cichy silnik.

Podawanie papieru opcjonalnie automatyczne lub na żądanie, a dzięki temu lepsza ochrona przed zakażeniami krzyżowymi lub infekcjami

Złącze USB z tyłu obudowy.


blokowanie i odblokowywanie

Proste otwieranie drzwiczek w bok.
Zamek umieszczony z boku
Uniwersalny kluczyk do wszystkich pojemników WEPA.
Możliwość przełączenia zamykania z kluczyka na zatrzask i na odwrót.


dwie możliwości montażu dozowników

Dwa sposoby montowania czynią dozowniki Wepa bardzo uniwersalnym wyposażeniem do każdej łazienki: przykręcanie na śruby lub mocowanie na klej przemysłowy. Specjalna płytka montażowa ułatwia wymianę samego dozownika w przypadku wandalizmu.


Rekomendowane wypełnienia:

317830317830
317940


.

331070

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
38,6 x 34,8 x 22

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik PT1 Wepa Sensor do...

1 068,35 zł

Produkty powiązane