Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor automatyczny do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały
Dozownik PT1 Wepa Sensor automatyczny do ręczników papierowych w roli 331070 biały - pureco.pl
Dozownik Wepa Sensor do ręczników w roli 331070 biały

Dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 biały

671,58 zł
Brutto

PT1 kod ręczniki w roli do dozowników satino wepa pureco.pl

logo satino wepa dozownik do ręczników w roli automatyczny pureco.pl

logo wepa producent dozowników do mydła i papieru toaletowego  profesjonalne dozowniki do ręczników papierowych

Dozownik PT1 Sensor z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli Wepa Satino - biały, automatyczny. Zasilany zarówno z baterii jak i z gniazdka elektrycznego!

Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

baner pt1

Przymierzając się do wyposażenia toalety lub łazienki zazwyczaj zwracamy przede wszystkim uwagę na odpowiednie urządzenia sanitarne, jakie powinny znaleźć się w tego typu pomieszczeniach. Warto jednak pamiętać także o dodatkowych akcesoriach, takich jak dozowniki na mydło, papier toaletowy, czy też jednorazowe, papierowe ręczniki. W przypadku tych ostatnich urządzeń na rynku znajdziemy zarówno dozowniki do składanych ręczników typu ZZ, jak i do rozwijanych ręczników papierowych w rolce. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się dozownik PT1 Wepa Sensor do ręczników papierowych w roli 331070 w kolorze białym.

Dozownik do ręczników z czujnikiem – zastosowanie

Oferowane przez nas urządzenie to dozownik PT1 sensor z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli WEPA Satino. Urządzenie to wykonane jest w całości z tworzywa ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy. Model ten cechuje się czytelnym panelem kontrolnym z przodu oraz oferuje aż trzy możliwości ustawienia długości ręczników i czasu przerwy. Niewątpliwą zaletą dozownika jest także ulepszony, cichy silnik, w porównaniu ze wcześniejszymi modelami tego producenta, oraz możliwość podawanie papieru w sposób automatyczny lub na żądanie, a dzięki temu lepsza ochrona przed zakażeniami krzyżowymi lub infekcjami.

Oferowane urządzenie dostępne jest w kolorze białym, z wymiennymi kolorowymi pierścieniami. Model ten zasilany jest albo na baterie, albo bezpośrednio z gniazdka elektrycznego, dzięki czemu możliwe jest zamocowanie go na ścianie w dowolnym miejscu łazienki czy toalety. Dozownik PT1 WEPA sensor idealnie nadaje się do często uczęszczanych łazienek, w których mamy do czynienia z dużym zużyciem ręczników papierowych. Uniwersalny kształt i kolorystyka sprawiają, że dozownik pasuje do niemal każdego wystroju wnętrza, nie przyciągając niepotrzebnie wzroku użytkownika.

Elektryczny dozownik do ręczników papierowych – specyfikacja produktu

Dozownik WEPA Sensor do papierowych ręczników charakteryzuje się prostym otwieraniem drzwiczek w bok, a także zamkiem umieszczonym z boku urządzenia, uniemożliwiającym dostęp do pojemnika osobom niepowołanym. Zamek działa na uniwersalny kluczyk, pasujący do wszystkich pojemników WEPA, dzięki czemu wyposażając pomieszczenie sanitarne w zestaw urządzeń tego samego producenta możemy za pomocą jednego kluczyka uzupełniać wszystkie podajniki w łazience lub toalecie. Istnieje ponadto możliwość przełączenia zamykania pojemnika z kluczyka na zatrzask i na odwrót.

Urządzenie przeznaczone jest do montażu naściennego i może być zamocowane na dwa sposoby - poprzez przykręcanie na śruby lub mocowanie na klej przemysłowy. Specjalna płytka montażowa ułatwia ponadto wymianę samego dozownika w przypadku, gdy dojdzie do aktu wandalizmu i dozownik na ręczniki papierowe ulegnie uszkodzeniu. Rozwiązanie to czyni dozowniki WEPA bardzo uniwersalnym wyposażeniem do każdego pomieszczenia sanitarnego. Wymiary dozownika PT1 WEPA sensor to 38,6 cm wysokości, 34,8 cm szerokości i 22,0 cm głębokości.wepa dozownik sensor

Wykonany z tworzywa ABS (Arcylonitrile Butadiene Styrene ), zamykany na klucz, zgodny ze standardem HACCP.

Czytelny panel kontrolny z przodu. Trzy możliwości ustawienia długości ręczników i czasu przerwy. Ulepszony, cichy silnik.

Podawanie papieru opcjonalnie automatyczne lub na żądanie, a dzięki temu lepsza ochrona przed zakażeniami krzyżowymi lub infekcjami

Złącze USB z tyłu obudowy.


blokowanie i odblokowywanie

Proste otwieranie drzwiczek w bok.
Zamek umieszczony z boku
Uniwersalny kluczyk do wszystkich pojemników WEPA.
Możliwość przełączenia zamykania z kluczyka na zatrzask i na odwrót.


dwie możliwości montażu dozowników

Dwa sposoby montowania czynią dozowniki Wepa bardzo uniwersalnym wyposażeniem do każdej łazienki: przykręcanie na śruby lub mocowanie na klej przemysłowy. Specjalna płytka montażowa ułatwia wymianę samego dozownika w przypadku wandalizmu.


Rekomendowane wypełnienia:

317830317830
317940


.

331070

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
38,6 x 34,8 x 22

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik PT1 Wepa Sensor do...

671,58 zł

Produkty powiązane