Lista produktów marki FILMOP

40 lat doświadczenia w tej dziedzinie

Firma Filmop została założona na początku lat 70., aby specjalizować się w produkcji ręcznego sprzętu czyszczącego do użytku profesjonalnego.
 
Położony w głównych obszarach produkcyjnych w północno-wschodniej części Włoch, firma Filmop jest wiodącą firmą zajmującą się profesjonalnym czyszczeniem i niezawodnym partnerem dla tysięcy profesjonalistów działających na tym rynku, z dumą rozwijających na świecie znak firmowy "Made in Italy".
To jest prawdziwy powód, dla którego Filmop zdecydował się zaprojektować, zaplanować i wyprodukować własne produkty od początku swojej działalności do dziś tylko i wyłącznie we Włoszech.

Fabryka Filmop ma około 30.000 metrów kwadratowych, w tym magazyny do przechowywania wyrobów gotowych i półproduktów, administracja, biura sprzedaży i zakupów, działy produkcji i montażu, laboratorium badań i rozwoju.
 
Filmop eksportuje do ponad 80 krajów na całym świecie bardzo szybko i z najwyższą niezawodnością i wydajnością. Ma oddział francuski i oddział amerykański (od 1997 r. I od 2004 r. Odpowiednio).

Fabryka Filmop International Włochy

Misja

Główną misją Filmop jest zaprojektowanie i stworzenie najlepszych "systemów czyszczących", aby zaspokoić wszystkie żądania i potrzeby na rynku sprzątania, nie zapominając o dobrostanie i zdrowiu ludzi oraz o pełnym poszanowaniu środowiska podczas wprowadzania każdego nowego projektu.

  • Naszym celem jest stworzenie wzajemnych i opartych na zaufaniu relacji biznesowych z naszymi dealerami, aby lepiej spełniać potrzeby i wymagania użytkownika końcowego
  • Doceniamy i cenimy szacunek i sprawiedliwy handel między naszymi współpracownikami i dystrybutorami, dobre samopoczucie i komfort w miejscu pracy, entuzjazm i współpracę wszystkich osób pracujących w firmie: od pracowników po partnerów i inwestorów .
  • Naprawdę koncentrujemy się na ergonomii i warunkach pracy użytkowników końcowych, studiując i projektując nasze produkty, aby zminimalizować wysiłek i zoptymalizować każdą operację zgodnie ze standardami jakości.
  • Zawsze działamy zgodnie z zasadami i zwyczajami krajów, w których rozwijamy naszą działalność, przestrzegając obecnych zasad rynkowych i uczciwie traktując naszych konkurentów, dostawców i klientów.

Twój zaufany partner

Filmop nie jest tylko dostawcą narzędzi do czyszczenia, Filmop jest "zaufanym partnerem" całkowicie zorientowanym na zadowolenie klienta.

Ludzie wybierający Filmop wiedzą, że mogą liczyć na wykwalifikowanego, dostępnego i sprawnego partnera, z odpowiednią organizacją do szybkiego wysyłania zamówień z szybkimi i terminowymi dostawami.
Ale wartość dodana firmy to bez wątpienia elastyczność produkcji. Na każde nowe zapytanie od klientów następuje natychmiastowe i staranne badanie przez dział badawczo-rozwojowy w celu zidentyfikowania i opracowania "najlepszego rozwiązania".

Ponadto Filmop gwarantuje najlepszą obsługę klienta przed i po sprzedaży, doradzając i kierując swoimi klientami, dokonując własnego wyboru dla systemu czyszczącego w większości dostosowanego do własnych potrzeb i wspierając go szkoleniami na miejscu lub w samej firmie i / lub z inspekcjami na stoczniach porządkowych.

Filmop International Włochy zaufany partner w biznesie

Twój zaufany partner

Innowacje, badania i rozwój to słowa kluczowe, które przyczyniły się do rozwoju filmu. Firma, położona w Veneto, w północno-wschodniej części Włoch, zawsze odniosiła sukces dzięki swojej zdolności odczuwania, rozumienia i przewidywania potrzeb na rynku; to właśnie odróżnia wiodącą firmę od wszystkich innych działających w tej samej dziedzinie.

Od założenia firma Filmop zawsze inwestuje w nowe technologie, będąc jedną z głównych postaci zmieniającego się procesu w dziedzinie profesjonalnego sprzątania w ciągu ostatnich 30 lat.

To była pierwsza włoska firma, ze szczególnym uwzględnieniem:

  • alternatywa dla materiałów metalowych, takich jak polipropylen, bardzo mocna, lekka i całkowicie poddająca się recyklingowi
  • oddzielenie czystej wody i wody płuczącej, kwestia fundamentalna dla profesjonalnego czyszczenia
  • ergonomiczne systemy czyszczące, aby ułatwić i poprawić warunki pracy operatorów w dziedzinie czyszczenia.

Te trzy główne koncepcje stanowiły podstawę sukcesu firmy i polityki produkcyjnej, która rozwinęła pełny zakres produktów dla profesjonalnego czyszczenia.

Filmop International Włochy zestawienie produktów

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-24 z 64 pozycji

Stelaż do mopów Dust Filmop do mopowania na sucho

Cena 22,14 zł

Wkład bawełniany do mop płaski z zatrzaskami i kieszeniami 100% bawełna do mopowania na sucho

Cena 31,98 zł

Mop poliester bawełna kieszeniowy do profesjonalnej dezynfekcji placówek medycznych i szpitali

Cena 36,90 zł

Dwustronny mop płaski Duo Face długość 400 mm Filmop

Cena 60,27 zł