System dozowania CDS Antea 50 E B BT BTS BTO/ Versa 55 BT 65BT

6 251,41 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

CDS (Comac Dosing System) - system dozowania wody i detergentów, pozwalający na ich mniejsze zużycie.

System CFC dla maszyn: Antea 50 E, B, BT, BTS, BTO Orbital oraz Versa 55 BT, 65BT

Otrzymasz 187,54 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

CDS  - system dozowania wody i detergentów

comac cds


Mniej to lepiej! Używanie większej ilości środków chemicznych niż jest to konieczne, to nie tylko marnowanie produktu czy tworzenie się osadów, ale przede wszystkim mniej efektywne i wydajne czyszczenie. Optymalne zużycie detergentów jak i wody, ma wpływ także na środowisko.


Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na intensywne czyszczenie o trwałym efekcie, istotne jest właściwe dozowanie środka chemicznego. Rozwiązaniem jest CDS, technologia Comac, system oddzielnego dozowania wody i detergentów, dzięki dwóm oddzielnym elektrozaworom.

System Comac CDS został całkowicie przeprojektowany, dzięki czemu jest jeszcze bardziej niezawodny, a poprzez zastosowanie pompy perystaltycznej, możliwa jest optymalna kontrola przepływu środków czyszczących.
 


Zalety CDS

Comac redukcja zużycia wody i detergentów

Zastosowanie systemu CDS pozwala na redukcję zużycia wody i detergentów nawet o 50%. Kolejna zaleta tego rozwiązania to zwiększenie wydajności, poprzez równomierne rozprowadzanie roztworu w centralnym punkcie szczotek.

Inny istotny czynnik to optymalizacja czasu czyszczenia, dzięki możliwości dłuższej pracy maszyny na jednym zbiorniku, a tym samym, redukcji częstotliwości wymiany wody w urządzeniu.

Obsługa CDS jest prosta i intuicyjna. Za pomocą panelu sterującego można dozować ilość roztworu podawanego na szczotki.

CDS jest dostępny dla:

zastosowanie cfcprofesjonalny serwis maszyn czyszczących

Profesjonalny Serwis Maszyn Czyszczących PURECO
Oferujemy usługę naprawy jak i części (oryginalne/zamienniki) do wszystkich maszyn czyszczących.


pureco.pl

Specyficzne kody

System dozowania CDS Antea...

6 251,41 zł