System zarządzania flotą CFC Antea 50 E/B/BT BTS, Versa 55BT 65BT

8 783,90 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

CFC (Comac Fleet Care) - technologia marki Comac, która umożliwia zarządzanie w zdalny sposób flotą maszyn. Uzyskane informacje na temat stanu maszyn umożliwiają zwiększenie efektywności działań związanych z utrzymaniem czystości, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i ilości odpadów.

System CFC dla maszyn: Antea 50 E, B, BT, BTS i Versa 55 BT, 65 BT.

Otrzymasz 263,52 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

CFC (Comac Fleet Care) - System zarządzania flotą
CFC (Comac Fleet Care) to narzędzie firmy Comac służące do lepszego zarządzania flotą maszyn Comac. Dzięki cyfryzacji możliwa jest komunikacja z maszynami, zbieranie danych i przekształcanie ich w znaczące i przydatne informacje do zarządzania operacjami czyszczenia.

Główne zalety CFC to:


Oszczędność pieniędzy, dzięki ograniczeniu niewłaściwego użytkowania maszyny, planowaniu interwencji konserwacyjnych w oparciu o rzeczywiste użytkowanie, jak i wykrywaniu na bieżąco anomalii co skraca czas przestoju.

Zwiększenie bezpieczeństwa, bo tylko upoważniony personel może korzystać z maszyn. W przypadku opuszczenia zaplanowanego miejsca postoju lub pracy maszyny, wysyłany zostaje alarm, co ogranicza możliwość kradzieży.

Podniesienie wydajności poprzez optymalizację sposobu pracy floty, a tym samym możliwość oceny wykorzystania każdej maszyny. Proces ten znacząco ułatwiają kompleksowe raporty zawierające szczegółowe dane m.in. na temat wykorzystywania i zużycia maszyn.


Jak działa maszyna z CFC?Za pomocą komputerów, smartfonów i tabletów, system CFC zapewnia dostęp do kompleksowego, aktualnego przeglądu stanu maszyn w czasie rzeczywistym.
Umożliwia to poprawę koordynacji maszyn i optymalizację ich wydajności w celu obniżenia kosztów.
System Comac Fleet Care w każdej wersji pozwala na zlokalizowanie maszyny, dzięki czemu można sprawdzić, gdzie się znajduje. Jeśli maszyna nie znajduje się w wyznaczonym obszarze, otrzymasz ostrzeżenie, aby natychmiast podjąć działania i zapobiec kradzieży.
jak działa CFC?

Podczas pracy maszyny komponenty sprzętowe systemu CFC zbierają i przesyłają dane do portalu CFC oraz do aplikacji My.Fleet. Portal i do aplikacji My.Fleet. Transmisja odbywa się za pośrednictwem sieci danych lub Wi-Fi.

Zebrane dane są przekształcane w istotne informacje dostępne z dowolnego urządzenia, dzięki czemu można je przeglądać zawsze i wszędzie. Możesz uzyskać do nich dostęp za pomocą map i wykresów oraz pobrać je, aby uzyskać przejrzyste i proste raporty, które możesz wykorzystać, aby zawsze mieć swoją flotę pod kontrolą. Każdy raport jest dostosowywany do Twoich potrzeb. Można go zamówić na żądanie lub skonfigurować jego automatyczne wysyłanie.


CFC jest dostępny dla:

zastosowanie cfcprofesjonalny serwis maszyn czyszczących

Profesjonalny Serwis Maszyn Czyszczących PURECO
Oferujemy usługę naprawy jak i części (oryginalne/zamienniki) do wszystkich maszyn czyszczących.


pureco.pl

Specyficzne kody

System zarządzania flotą...

8 783,90 zł