generator wody ozonowanej sanzonate z ozonem Pureco
Aquaflow Sanzonate generator wodnego ozonu NAO. Napełnianie spryskiwacza wodą z ozonem. Pureco Bydgoszcz
Wersja podstawowa do wprowadzania ozonu do wody. pureco
Aquaflow Sanzonate generator wodnego ozonu NAO. Napełnianie spryskiwacza wodą z ozonem. Pureco Bydgoszcz
Wersja podstawowa do wprowadzania ozonu do wody. pureco

Aquaflow Sanzonate generator wodnego ozonu NAO

15 867,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dla biznesu  zasilanie elektrycznie  duże powierzchnie certyfikat green seal


Generator wody nasyconej ozonem Aquaflow marki Sanzonate. Powstały roztwór czyszczący, składający się wyłącznie z wody i rozpuszczonego ozonu, działa wirusobójczo, bakteriobójczo i drożdżobójczo. Roztwór można zastosować do wszystkich metod czyszczenia ( w myciu ręcznym i maszynowym )+ dezynfekcji i sanityzacji powierzchni. KONIEC Z DROGIMI i TOKSYCZNYMI ŚRODKAMI CZYSTOŚCI. 

AFW G2
Otrzymasz 476,01 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko
Model

wodny ozona do mycia i czyszczenia ekologicznego

KONIEC ze szkodliwymi środkami chemicznymi

Generator Aquaflow Sanzonate umożliwia czyszczenie i dezynfekcję bez używania środków chemicznych. Metoda działania Aquaflow jest prosta i skuteczna. Zimna woda z kranu zostaje nasycona ozonem, a w efekcie powstaje wodny roztwór w postaci nano-pęcherzyków NAO, który jest silnym środkiem czyszczącym i dezynfekującym.

Nasze urządzenia uznane przez Agencję Ochrony Środowiska są opatentowane w oparciu o technologię wodnego ozonu. Zapewniamy naszym klientom rozwiązanie do czyszczenia i odkażania, które okazało się równie skuteczne jak tradycyjne środki czyszczące, ale jest w pełni naturalne i bezpieczne!

Stacja napełniania AGUAFLOW

Te montowane na ścianie urządzenia o wydajności od  4 do 11 litrów na minutę, dostępne na miejscu i na żądanie, dozują wysoce skuteczny, a jednocześnie bezpieczny ozon wodny lub ozonowaną wodę. Udowodniono, że wodny ozon zabija >99,999% najczęstszych bakterii i wirusów w zaledwie 30 sekund. bez użycia agresywnych środków chemicznych. Bardziej skuteczne niż tradycyjne środki czyszczące i odkażające, te jednostki wodne AO zapewniają nieskończoną ilość całkowicie naturalnego i bezpiecznego środka utleniającego.

Korzyści dla użytkownika

Co zyskujesz dzięki tej technologii?

Odkaża, czyści i dezodoryzuje wszystkie powierzchnie

Żadnych środków chemicznych do zakupu, przechowywania i używania

Do 80% oszczędności na chemicznych środkach czyszczących i odkażających

Bezpieczny, skuteczny, ekonomiczny i zrównoważony

Zatwierdzony przez FDA i USDA jako środek dezynfekujący żywność

Zarejestrowany i regulowany przez EPA ( Agencja Ochrony Środowiska )

Przekracza standardy Światowej Organizacji Zdrowia jako środek odkażający

Jak czyści i dezynfekuje NAO?

Etap pierwszy czyszczenie

Spryskaj roztworem NAO obszar do wyczyszczenia, a następnie przy użyciu suchej szmatki (zalecana ta z mikrofibry) wytrzyj równomiernie powierzchnię. Gotowe!

Drugi etap to dezynfekcja.

Ponownie spryskaj obszar roztworem NAO, pokrywając równomiernie powierzchnię. Pozostaw do wyschnięcia - czas projekcji i schnięcia w standardowych warunkach wynosi około 8 minut. Skuteczność dezynfekcji została potwierdzona wg normy EN 1276, a dezynfekcja w kierunku wirusów, w tym SARS-CoV-2 zgodnie z normą BS EN 144676:2013+A2:2019.

NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ

Bezpieczny dla otoczenia Ozonator Aquaflow to bardzo wysoka skuteczność czyszczenia i dezynfekcji. Dodatkowo używanie roztworu wodnego NAO to eliminacja tradycyjnych środków czyszczących i opakowań powstałych w wyniku ich używania.

 PEŁNA DEZYNFEKCJA w 5 minut ( redukcja bakterii w 99,999%) spełnia normę EN 1276 DEZYNFEKCJA w kierunku wirusów osłonkowych w tym SARS-Cov-2 zgodnie z normą BS EN 14476:213+A2:2019


POZBĄDŹ SIĘ DROGICH I SZKODLIWYCH PŁYNÓW


aquaflow sanzonate Aquaflow Sanzonate

Ozonator Aquaflow, idealny do czyszczenia i dezynfekcji dużych powierzchni ( wydajność urządzenia to 11 litrów na minutę ), wykorzystuje innowacyjną technologię NAO (Aqueous Nano Ozone) do produkcji roztworu, który czyści i dezynfekuje wszystkie powierzchnie.

Roztwór czyszczący Aquaflow, składający się wyłącznie z wody i rozpuszczonego ozonu, działa wirusobójczo, bakteriobójczo i drożdżobójczo. Może być stosowany do wielu powierzchni, takich jak stal nierdzewna, szkło, lustra, ceramika, plastik, beton, płytki, biurka, półki, itp.

Czyść bez konieczności stosowania chemikaliów lub chloru. Wystarczy napełnić ozonem butelki ze sprayem, wiadra do czyszczenia, a nawet myjki samochodowe, aby uzyskać doskonały poziom głębokiej czystości.

Dzięki zastosowaniu nanopęcherzyków ozonator Aquaflow nie wymaga drogich materiałów eksploatacyjnych do stabilizacji ozonu w wodzie. Pracuje z prostym podłączeniem do zasilania 230V i źródłem wody (woda sieciowa, zimna, czysta), aby wyprodukować do 11 litrów ozonowanego roztworu na minutę.


POZBĄDŹ SIĘ DROGICH I SZKODLIWYCH PŁYNÓW

Dzięki SANZONATE wyeliminujesz drogie i szkodliwe środki do czyszczenia. 

wyeliminuj  szkodliwe środki do czyszczenia


DZIĘKI SANZONATE STANIESZ SIĘ PRAWDZIWIE ECO!!!

WYELIMNUJESZ ze środowiska:

- produkcję szkodliwych środków czystości

- transport tych środków

- zanieczyszczenie wody 

- odpady ( puste butelki i kanistry ) po płynach


Wypożyczenie generatora ozonu

Ozonator Sanzonate dostępny również w korzystnej opcji Wynajmu Pureco. Sprawdź: Wynajem Pureco

AFW G2

Opis

Zasilanie
elektryczna na kabel
Wymiary maszyny ( dł/wys/szer ) cm
26,5 x 27 x 16
Napięcie ( V/Hz )
230
ciężar ( kg )
16
Przepływ wody l/h ( l/min )
11
Ciśnienie (bar)
1-3

Specyficzne kody

Nowy

Akcesoria

osuszacze do sanzonate
Zestaw osuszaczy powietrza do sanzonate
15900040
1 107,00 zł

Aquaflow Sanzonate...

15 867,00 zł