Mata profesjonalna, wycieraczka z logo firmy

129,15 zł
Brutto

   
Maty Logo to wycieraczki reklamowe, na których można nadrukować wybrane logo, napisy czy grafiki. Maty zostały wyprodukowane z włókien nylonowych typu 6.6, są trwałe i antypoślizgowe.

Rozmiary standardowe
Ilość

właściwości maty logo

Chcesz lepiej zatroszczyć się o wizerunek Twojej firmy? Zacznij od drobiazgów. Oferujemy maty wejściowe z logo, napisem lub inną grafiką Twojej firmy, czyli inaczej wycieraczki reklamowe. Dzięki nim już od progu Twoi klienci będą wiedzieć, że mają do czynienia z poważną firmą. Mata wejściowa z logo otwiera gamę możliwości przed naszymi klientami, dlatego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie PURECO.


wycieraczka wejściowa struktua budówa

Maty wejściowe na zamówienie – dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze maty wejściowe na zamówienie postaramy się maksymalnie dostosowywać do indywidualnych potrzeb klientów. Oczywiście o nadruku decyduje klient, jednak istnieją pewne elementy wspólne dla wszystkich mat z logo firmy. Wszystkie wycieraczki z logo zostały wyprodukowane ze specjalnych włókien nylonowych typu 6.6, które są niebywale trwałe i antypoślizgowe. Dzięki temu posłużą przez wiele lat, a przy tym zapewnią bezpieczeństwo. Już nie musisz się obawiać, że Ty albo, co gorsza, Twój klient poślizgnie się przy wejściu. Wycieraczka z logotypem nie tylko jest niezwykle wytrzymała, ale i doskonale spełnia funkcję czyszczenia obuwia oraz zbierania zanieczyszczeń o każdej porze roku. Ponadto, wykonamy dla Ciebie wycieraczkę według Twojego projektu – nasze wycieraczki z logo firmy dostępne są w aż 44 wariantach kolorystycznych, nie wspominając już o licznych możliwościach wyboru wymiarów wycieraczek – od konkretnych rozmiarów, po wymiary niestandardowe, wskazane przez klienta. Oprócz tego wycieraczka z logo firmy dostępna jest w wersji z wypustkami lub bez nich.


Profesjonalna wycieraczka wejściowa logo bydgoszcz

Wycieraczka z logo – zaawansowany technologicznie chwyt marketingowy

Wycieraczka z logo firmy to nie tylko praktyczny element wystroju, ale i umiejętnie spersonalizowany gadżet powitalny. Nadruk wycieraczki stanowi skuteczny sposób na przyciągnięcie klienta – to doskonały chwyt marketingowy. Warto zwrócić uwagę na jakość naszych mat. Każdy nadruk na naszej wycieraczce jest wykonywany w technologii typu Chromojet, oznaczającej komputerową metodę nanoszenia unikatowych wzorów na wykładziny. Dzięki wykorzystaniu specjalnych dysz barwniki zostają wprowadzane głęboko w runo wycieraczki, gwarantując tym samym wysoką trwałość kolorów, które nie zetrą się po paru wytarciach butów. Ponadto, nasze wycieraczki na zamówienie z logo wyróżnia również duża odporność na zgniatanie. Zawdzięczamy to chemicznie utrwalonemu splotowi typu High-Twist, a także antypoślizgowemu, gumowemu spodowi. W dodatku wycieraczkę z logo można prać w temperaturze sześćdziesięciu stopni Celsjusza.


Profesjonalna wycieraczka wejściowa

Wycieraczki wejściowe z logo w atrakcyjnych cenach

Wysoka jakość wycieraczki z logo firmycena w stosunku do wykonania z niezwykle wytrzymałych materiałów jest naprawdę atrakcyjna. Dlatego zamów wycieraczki wejściowe z logo lub powitalnym hasłem reklamowym. Jesteśmy przekonani, że taka wycieraczka będzie stanowić prawdziwą ozdobę Twojej firmy, ale również pozwoli Ci lepiej zadbać o czystość.


90

Opis

Włókno
nylon typ. 6.6 barwiony w masie z dodatkami antystatycznymi, skręt typu Opti-TwistTM, termicznie utrwalony, odporny na zgniatanie, umoŻliwiający absorbcję zanieczyszczeń stałych i ciekłych
Spód
100% guma nitrylowa ( bez pamięci materiałowej )
Wykończenie
spód gładki, gumowe ranty zapewniają przyleganie maty do podłogi i zapobiegają podwijaniu się jej brzegów
Grubość maty
12 mm

Specyficzne kody

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Mata profesjonalna, wycieraczka z logo firmy

   
Maty Logo to wycieraczki reklamowe, na których można nadrukować wybrane logo, napisy czy grafiki. Maty zostały wyprodukowane z włókien nylonowych typu 6.6, są trwałe i antypoślizgowe.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Mata monocolor profesjonalna jednokolorowa mata wejściowa

Cena 65,19 zł
Mata profesjonalna, wycieraczka z logo firmy

Mata profesjonalna,...

129,15 zł