Motorscrubber SHOCK ręczka szorowarka oscylacyjna Pureco
Motorscrubber SHOCK ręczka szorowarka oscylacyjna Pureco
  • Nowy

Motorscrubber SHOCK ręczna szorowarka oscylacyjna

7 982,70 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Motorscrubber Shock to najmniejsza szorowarka oscylacyjna, która została zaprojektowana do użytku przez profesjonalne zespoły sprzątające.

MS SHOCK COMP EU
Otrzymasz 239,48 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Maszyna wielu wynalazków

Nie daj się zwieść eleganckiemu projektowi SHOCK. Pod dyskretną obudową z polipropylenu wypełnionego szkłem, kryje się potężna maszyna złożona z wytrzymałych i precyzyjnie zaprojektowanych komponentów.

Oprócz obudowy silnika wykonanej ze stopu aluminium, mamy do czynienia z aluminiowym napędem oscylacyjnym i zestawem obciążników ze stali nierdzewnej o masie 1,8 kg.

Każdy SHOCK napędzany jest specjalnie zaprojektowanym silnikiem cyfrowym o prędkości 5000 obr./min, który zapewnia maksymalną wydajność czyszczenia aż do 83 cykli szorowania na sekundę. Wszystkie elementy są odporne na korozję, brutalnie testowane i fachowo zmontowane, aby zapewnić najlepszą maszynę do czyszczenia detali.

Czyść wzdłuż krawędzi i w narożnikach

Opatentowane kółka ślizgowe do ochrony ścian, z technologią ochrony przed uderzeniami, umożliwiają czyszczenie wzdłuż krawędzi i głęboko w każdy narożnik.

Wykonane z miękkiej, niebrudzącej gumy, zapewniającej wyjątkową precyzję, koła utrzymują napęd oscylacyjny w odległości 2 mm od ścian, zapobiegając uderzeniom, jednocześnie umożliwiając nakładkę czyszczącą precyzyjne czyszczenie krawędzi.

SHOCK - Dwie maszyny w jednej

SHOCK to dwie maszyny w jednej. Korzystając z zestawu do szybkiej wymiany obciążników o wadze 1,8 kg, który zagłębia się w wewnętrznej wnęce bez zwiększania objętości maszyny, możesz wybierać pomiędzy trybem ciężkim i lekkim.

Aby zwiększyć siłę docisku, dodaj zestaw obciążników do czyszczenia wzdłuż podłóg, krawędzi i narożników.

Aby zapewnić lepszą manewrowość, wyjmij zestaw obciążników, aby wyczyścić schody i listwy przypodłogowe.

SHOCK!

Nowa jakość szorowania oscylacyjnego

Doskonała precyzja czyszczenia krawędzi

Schock posiada opatentowane koła ślizgowe, które chronią ściany przed uderzeniami dzięki specjalnej technologii. Szorowarka została zoptymalizowana do dokładnego czyszczenia wzdłuż krawędzi podłóg, ścian, schodów i listew przypodłogowych.

Doskonale radzi sobie w trudno dostępnych miejscach, takich jak narożniki przy urządzeniach i armaturze, gwarantując precyzyjne czyszczenie w każdym zakamarku.

Rewolucyjna metoda czyszczenia schodów

Motorscrubber, jako pionier w dziedzinie czyszczenia schodów jeszcze bardziej upraszcza ten proces. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji Shock sprawia, że mycie schodów staje się niezwykle proste.

Wystarczy jeden przejazd, aby oczyścić zarówno stopnie, jak i podstopnie! Po prostu unosząc tarczę szorującą do góry i przyciskając ją do podstopnia, pad doskonale dopasowuje się do powierzchni.

Solidny silnik bezszczotkowy: 5000 obrotów na min.

Specjalny silnik bezszczotkowy M20 Digital oraz najszersza na rynku głowica czyszcząca (243 mm) gwarantują imponującą moc czyszczenia przy prędkości 5000 obrotów na minutę!

Dzięki zaawansowanej technologii oscylacji, Shock penetruje głęboko osadzony brud i usuwa go z małych i średnich powierzchni z niezwykłą precyzją i szybkością.

Gdzie sprawdzi się Motorscrubber SHOCK?

Hotele

Szkoły

Szpitale

Fabryki

Biura

Sklepy

Lekka czy ciężka? Ty wybierasz!

Zwiększ siłę nacisku o 2,5 kg

Zwiększ siłę nacisku o 2 kg

Magnetyczny uchwyt pada

Opcjonalny zestaw ciężarków sejsmicznych można szybko zamontować, zwiększając siłę nacisku o 2 kg. Dzięki temu osiągniemy bardziej intensywną skuteczność czyszczenia.

Zestaw obciążników sprytnie schowany jest w wewnętrznej komorze, co pozwala utrzymać niski profil amortyzatorów na górze maszyny, jednocześnie dodając dodatkową siłę docisku.

Oszczędność wody i środków chemicznych

Płyn jest dostarczany na życzenie za pomocą efektywnej pompy wysokociśnieniowej, zapewniając równomierne i precyzyjne rozprowadzenie, co pozwala zaoszczędzić zarówno wodę, jak i środki chemiczne w porównaniu z większością innych maszyn.

Szybka i wygdna wymiana pada

Dzięki magnetycznemu uchwytowi pada, jego wymiana jest niezwykle łatwa i szybka — bez użycia rąk i siłowania.

Nie trzeba ciągle odklejać padów od rzepów. Wystarczy po prostu opuścić uchwyt na podłogę i śledzić, jak samoczynnie blokuje się dzięki oscylującemu sterownikowi z wykorzystaniem potężnych magnesów neodymowych.

Zobacz więcej

SHOCK

Dbałość o szczegóły, dzięki której osiągniesz najwyższy standard sprzątania

MS SHOCK COMP EU

Specyficzne kody

Motorscrubber SHOCK ręczna...

7 982,70 zł

Produkty powiązane