VEGA BT 65 Comac bateryjna maszyna z trakcją. Pureco Bydgoszcz

VEGA BT bateryjna maszyna z trakcją

61 127,31 zł

(61 127,31 zł 1 szt.)

Brutto

do biura szkoły magazynu  maszyna czyszcząca zasilana elektrycznie do małych powierzchni do średnich powierzchniitryb ecocdscsfssccfcpmssthamulec bezpieczeństwa

Vega BT - uniwersalna, wytrzymała i niezawodna szorowarka zbierająca do dużych powierzchni. Zasilana bateryjnie. Ze szczotkami tarczowymi o szerokości roboczej: 65, 75 i 85 cm.

Rekomendowane użycie na posadzkach o powierzchni do: 4500 m2

Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) ze szczotką, baterią i prostownikiem.

Model

vega comac

Maszyny czyszczące Vega marki Comac wyróżnia łatwość obsługi, wytrzymałość i funkcjonalna konstrukcja. Seria ta jest idealna do pracy w najtrudniejszych warunkach: od czyszczenia podłóg w środowisku przemysłowym lub logistycznym, po placówki służby zdrowia. Dzięki swoim cechom technicznym i funkcjonalności maszyny Vega są  odpowiednie zarówno do konserwacji, jak i dogłębnego czyszczenia dużych powierzchni do 4500 m².

modele maszyn vega


panel sterowania maszynySeria Vega została wyposażona w nowy cyfrowy panel sterowania z jeszcze bardziej przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika wyświetlaczem.
bardziej przejrzyste i łatwiejsze w obsłudze, dzięki czemu można intuicyjnie i szybko przeglądać informacje i ustawiać parametry pracy.
Praktyczne pokrętło na panelu sterowania pozwala na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości w zależności od potrzeb operacyjnych. Przycisk bezpieczeństwa pod deską rozdzielczą umożliwia natychmiastowe zatrzymanie maszyny w nagłych wypadkach.

vega

Łatwe i szybkie uzupełnianie maszyny, dzięki możliwości podłączenia węża napełniającego zbiornik do kranu.

Poziom zbiornika na roztwór jest zawsze
pod kontrolą dzięki specjalnemu wskaźnikowi, który jest przydatny zarówno podczas napełniania jak i
podczas pracy.


czyszczenie maszyn vega


Elementy związane z codzienną pielęgnacją oznaczone są kolorem żółtym. Na koniec zmiany operator może dokładnie i szybko zidentyfikować części do sanityzacji, nie tracąc czasu.


Dodatkowe opcje

dodatkowe opcje Vega


CSF - System Stałego Przepływu Roztworu: system rozprowadzania, który zapewnia podawanie odpowiedniej ilości roztworu na obie szczotki, zwiększając tym samym efektywność nawet przy niskim natężeniu przepływu

SSC - Inteligentny System Dozowania: system łączący pompę dozowania środka chemicznego z układem napędowym maszyny, pozwalający na odpowiednie dostosowanie ilości podawanego roztworu do szybkości pracy urządzenia. Do kupienia tutaj

PM - Kontrola Nacisku: system optymalizujący siłę nacisku szczotek. Do kupienia tutaj

CDS - System Dozujący Comac: system, który pozwala na osobne odmierzenie odpowiedniej ilości detergentu i wody.
Do kupienia tutaj

CFC - System Utrzymania Floty Comac: system zarządzania flotą urządzeń, pozwalający na zdalne kontrolowanie parametrów maszyn.
Do kupienia tutaj

SST - Narzędzie Sprayująco-Ssące: pistolet opryskowy i lanca ssąca stosowana do efektywnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Do kupienia tutajPorównanie parametrów maszyn Vega BT

maszyny vega bt


Akcesoria


logo

Profesjonalny Serwis Maszyn Czyszczących PURECO
Oferujemy usługę naprawy jak i części (oryginalne/zamienniki) do wszystkich maszyn czyszczących.


pureco.pl

Opis

Czas pracy (h)
3,5
Zasilanie
bateria kwasowa 24 V /210 Ah
Szerokość czyszczenia (cm)
66
Zbiornik roztworu (l)
75
Zbiornik zanieczyszczeń (l)
115
Wymiary maszyny ( dł/wys/szer ) cm
149,5 x 105, 5 x 78, 5
Średnica szczotki cm [ilość]
34 [2]

Specyficzne kody

Nowy

VEGA BT bateryjna maszyna z...

61 127,31 zł