Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050
Mały dozownik JT1 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050- pureco.pl
Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050
Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050
Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050
Mały dozownik JT1 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050- pureco.pl
Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050
Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050
Mały dozownik Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050

Mały dozownik JT1 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050

148,83 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

JT1 kod papier toaletowy jumbo do dozownika pureco.pl

logo satino wepa pureco.pl

logo wepa producent dozowników do mydła i papieru toaletowego  profesjonalne dozowniki do ręczników papierowych

Mały dozownik JT1 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie pasuje do małej łazienki, gdzie jest duży ruch. Wykonany z dobrej jakości materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego!

Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

331050
Otrzymasz 4,46 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

baner jt1

Przygotowując pomieszczenia sanitarne należy nie tylko zadbać o zakup odpowiednich urządzeń sanitarnych, ale także o takie wyposażenie, jak rozmaite dozowniki i podajniki. Jednym z produktów, które powinny znaleźć się w każdej toalecie, jest najczęściej mały biały pojemnik na papier toaletowy. Przyjrzyjmy się bliżej ekonomicznemu rozwiązaniu w tym zakresie, jakim jest niewielki pojemnik, mogący pomieścić dużą rolkę papieru toaletowego typu jumbo.

Mały dozownik do papieru toaletowego – zastosowanie

Oferowany przez nas mały dozownik JT1 Wepa do papieru toaletowego Jumbo 331050 to wbrew pozorom podajnik, który cechuje się dużą pojemnością. Chociaż na pierwszy rzut oka nic na to nie wskazuje, pojemnik jest w stanie zmieścić jedną rolkę papieru toaletowego jumbo o maksymalnej średnicy 19 cm. Ponieważ mamy do czynienia z dozownikiem manualnym, obsługiwanym przez użytkownika, urządzenie nie wymaga zasilania elektrycznego. Podajnik papieru zbudowany jest w całości z tworzywa ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy i dostępny jest w kolorze białym.

Co więcej, na przedniej ścianie dozownika znajduje się dobrze widoczny wskaźnik zawartości wkładu, pozwalający na bieżąco kontrolować pojemność, a urządzenie wyposażone jest w niezawodny mechanizm ucinania listków z rolki oraz specjalny hamulec rolkowy, dzięki któremu zużycie papieru jest bardziej ekonomiczne. Dzięki takim atutom dozownik idealnie nadaje się do małych łazienek i toalet, w których występuje duży ruch.

Mały dozownik na papier toaletowy – specyfikacja produktu

Mały dozownik JT1 do papieru toaletowego typu Jumbo wyprodukowany został zgodnie ze standardem HACCP i wyróżnia się prostym otwieraniem drzwiczek w bok. Z boku pojemnika umieszczony został zamek na uniwersalny kluczyk, pasujący do wszystkich pojemników WEPA, dzięki któremu użytkownicy nie mają obaw o higienę pobieranego papieru, ponieważ osoby niepowołane nie mają dostępu do całej rolki, a jedynie do dozowanego listka. Istnieje ponadto możliwość przełączenia zamykania z kluczyka na zatrzask i na odwrót.

Dozowniki WEPA oferują aż dwa sposoby montowania, co czyni je bardzo uniwersalnym wyposażeniem do każdej łazienki. Dzięki temu nadają się zarówno do powierzchni pomalowanych farbą, jak i również do montażu na płytkach ceramicznych, tapecie lub fototapecie. Dzięki swojej uniwersalnej, białej barwie komponuje się z każdym wystrojem wnętrza, nie rzucając się niepotrzebnie w oczy i nie rozpraszając użytkownika.

Dozownik może być przykręcony do powierzchni ściany za pomocą śruby lub mocowany na klej przemysłowy. Dodatkowo specjalna płytka montażowa ułatwia wymianę samego dozownika w przypadku aktu wandalizmu i uszkodzenia pojemnika na papier toaletowy. Ten manualny dozownik na papier toaletowy WEPA w kolorze białym charakteryzuje się następującymi wymiarami: 26,5 cm wysokości, 24,5 cm szerokości oraz 12,2 cm głębokości. Maksymalna średnica umieszczanej wewnątrz rolki papieru to 19 centymetrów.wepa dozownik autocad midi

Wykonany z tworzywa ABS (Arcylonitrile Butadiene Styrene ), zamykany na klucz, zgodny ze standardem HACCP.

Pojemność: 1 rolka papieru toaletowego Jumbo.

Na przedniej ścianie dozownika znajduje się dobrze widoczny wskaźnik zawartości wkładu.

Niezawodny mechanizm ucinania listków z rolki.


blokowanie i odblokowywanie

Proste otwieranie drzwiczek w bok.
Zamek umieszczony z boku
Uniwersalny kluczyk do wszystkich pojemników WEPA.
Możliwość przełączenia zamykania z kluczyka na zatrzask i na odwrót.


dwie możliwości montażu dozowników

Dwa sposoby montowania czynią dozowniki Wepa bardzo uniwersalnym wyposażeniem do każdej łazienki: przykręcanie na śruby lub mocowanie na klej przemysłowy. Specjalna płytka montażowa ułatwia wymianę samego dozownika w przypadku wandalizmu.


Rekomendowane wypełnienia:

317830305390


.

331050

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały
System działania
manualny
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
26,5 x 24,5 x 12,2
Parametry
max średnica papieru - 19 cm

Specyficzne kody

Nowy

Mały dozownik JT1 Wepa do...

148,83 zł

Produkty powiązane