Wydajne odkurzacze przemysłowe do hal produkcyjnych, magazynów, biur oraz terenów zewnętrznych

przemysłowy odkurzacz do piekarnictwa

przemysłowy odkurzacz do piekarnictwa

 

Odkurzacze przemysłowe to wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania różnych powierzchni z odpadów i zabrudzeń w postaci pyłu, kurzu, piasku, kamieni, płynów (cieczy czystych oraz zanieczyszczonych) oraz odpadów organicznych. Odkurzacze zbierają zabrudzenia do pojemników, posiadają również filtry powietrza i stosują technologię oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń stałych. Mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych lub terenach zewnętrznych.

Odkurzacze przemysłowe przeznaczone są do pracy ciągłej, do oczyszczania zarówno małych i wielkich powierzchni oraz do specjalistycznych zastosowań. Odkurzacze posiadają otrząsacze filtrów (manualne lub automatyczne) i mogą pracować nieprzerwanie bez konieczności rozmontowywania korpusu maszyny i ręcznego oczyszczania elementów filtrujących. Do każdego modelu odkurzacza dostępne są profesjonalne nakładki czyszczące: ssawki do zbierania płynów, do pyłów przemysłowych oraz odpadów o ostrych krawędziach. Pionowa budowa odkurzaczy zwiększa mobilność oraz ogranicza zajmowaną powierzchnię przez urządzenie. W odkurzaczach przemysłowych firmy Comac zastosowano efekt Cyklonu – zbieranie zabrudzeń oraz utrzymanie ich w zbiorniku przy wykorzystaniu ruchu wirowego powietrza. Dzięki temu odpady gromadzone są na spodzie zbiornika, a jedynie najdrobniejsze zanieczyszczenia i pyły osadzają się na powierzchni systemu filtracyjnego.

Odkurzacze przemysłowe Comac

Pureco Bydgoszcz jako wyłączny dystrybutor odkurzaczy przemysłowych firmy Comac oferuje maszyny w dwóch typach pracy i zasilania:

  • Odkurzacze przemysłowe jednofazowe – to uniwersalna, bardzo wydajna i cicha linia odkurzaczy. Mogą być podłączane do tradycyjnej sieci elektrycznej („do gniazdka”). Ze względu na wykorzystanie silników wysokowydajnych jednofazowych silników elektrycznych są bardzo efektywne. Dodatkowo charakteryzują się mniejszą intensywnością dźwięku pracy (mniejszym hałasem) w porównaniu do tradycyjnych maszyn.
  • Odkurzacze przemysłowe trójfazowe – posiadają większą moc w porównaniu do urządzeń jednofazowych. Są cięższe od odkurzaczy zasilanych jednofazowo, jednak znacznie efektywniej usuwają nawet bardzo intensywne zabrudzenia. Systemy filtracyjne oraz wygłuszające zapewniają ograniczenie hałasu oraz pyłu w powietrzu. Przeznaczone są do obiektów przemysłowych lub komercyjnych wyposażonych w instalację zasilania trójfazowego. Dedykowane do pracy ciągłej, nawet w warunkach dużego zapylenia.

Oferowane odkurzacze przemysłowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dopracowaniem elementów zarówno korpusu, zbiorników, silnika, całego układu ssącego oraz regulatorów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu https://pureco.net.pl/sklep

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 795-868-001 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: biuro@pureco.pl

przemysłowy odkurzacz do miejsc o podwyższonym ryzyku wybuchu

przemysłowy odkurzacz do miejsc o podwyższonym ryzyku wybuchu