Myjki wysokociśnieniowe Annovi Reverberi i Ehrle

najwyższej jakości silnik korbowodowy

najwyższej jakości silnik korbowodowy

Myjki wysokociśnieniowe pozwalają na czyszczenie powierzchni bez środków ściernych, bez tarcia mechanicznego substancjami stałymi. Jest to jeden z powodów stosowania myjek ciśnieniowy do powierzchni gładkich, delikatnych oraz o mocno zróżnicowanej powierzchni, gdzie tradycyjne maszyny i środki ścierne nie dają oczekiwanych efektów. W ofercie posiadamy myjki wysokociśnieniowe firm Ehrle oraz Annovi Reverberi.

Bardzo szeroką gamę myjek ciśnieniowych można znaleźć u producenta Annovi Reverberi. Najpopularniejszymi produktami oprócz urządzeń produkowanych dla Black & Decker oraz Michelin, są myjki ze wszystkich linii:

 

gorącowodna myjka wysokociśnieniowa

gorącowodna myjka wysokociśnieniowa

  • Hobby – przeznaczona dla klientów indywidualnych, wykorzystujących myjki na własny użytek, sporadycznie. Są to urządzenia z nierozbudowanymi panelami, a zmniejszonej funkcjonalności na rzecz łatwości użytkowania. Większość elementów myjek ciśnieniowych stanowią części z tworzyw sztucznych o mniejszej wytrzymałości niż odpowiedniki dla linii profesjonalnych i przemysłowych.
  • Profesjonalne – dla firm czyszczących oraz na użytek małych obiektów. Pompa w urządzeniach linii profesjonalnej wykonana jest z aluminium, posiada 3 tłoki z hartowanej stali nierdzewnej. Charakteryzują się znacznie większą funkcjonalnością oraz dłuższym czasem użytkowania niż ogólnodostępne myjki ciśnieniowe (dostępne w marketach).
  • Przemysłowe (zimnowodne oraz gorącowodne do pracy ciągłej) – najbardziej zaawansowane urządzenia przeznaczone do pracy ciągłej dla firm sprzątających, w myjniach samochodowych lub w dużych obiektach przemysłowych. Posiadają najtrwalsze komponenty – wykonane z najwyższej jakości materiałów: ceramiczne tłoki, mosiężne głowice pompy. Mogą być zasilane jednofazowo lub trójfazowo.

W Polsce największą popularnością cieszą się myjnie samoobsługowe ze stanowiskami i myjkami wysokociśnieniowymi firmy Ehrle. Maszyny czyszczące Ehrle produkowane są w Niemczech z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i jakość wykonania. Rozwiązania niemieckiego producenta to linia profesjonalnych myjek przemysłowych, bez alternatywy komercyjnej dla klientów indywidualnych.

Silniki występujące w myjkach wysokociśnieniowych

Silnik osiowy do myjki wysokociśnieniowej

Silnik osiowy (tańszy, gorsza jakość)

Silnik korbowodowy do myjki wysokociśnieniowej

Silnik korbowodowy (droższy, wysoka jakość)