Maszyna czyszcząca - system Comac Fleet Care

Monitorowanie i diagnostyka maszyn czyszczących z systemem CFC (ang. Comac Fleet Care)

Comac wprowadził system ciągłego monitorowania oraz szybkiej diagnostyki dla maszyn czyszczących. Przy pomocy telefonu komórkowego, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego można kontrolować stan każdej maszyny czyszczącej. System Comac Fleet Care współpracuje z wszystkimi nowymi maszynami firmy Comac. Daje on możliwość sprawdzania w czasie rzeczywistym pracy maszyn sprzątających. Takie rozwiązanie ułatwi pracę operatorom maszyn, firmom zajmującym się sprzątaniem i końcowym użytkownikom.

 

Maszyna czyszcząca komunikuje się na bieżąco z centralnym serwerem Comac

Kolizja? Może się zdarzyć, ale na szczęście CFC zawsze Cię o tym zdarzeniu poinformuje!
Dzięki Comac Fleet Care możesz stale obserwować stan zdrowia maszyny. Informacja przesyłana jest w czasie rzeczywistym, gdy urządzenie uległo uderzeniu. Pozwala to szybko rozwiązać problem i uniknąć przestojów.

Żadna usterka lub kolizja maszyny czyszczącej nie ukryją się przed systemem Comac Fleet Care

Technicy i dział wsparcia firmy Comac może informować Klienta o ewentualnych lub kolizjach maszyn sprzątających. Jednocześnie każdy użytkownik CFC widzi w aplikacji jak pracują nadzorowane przez niego urządzenia. Właściciele firm sprzątających oszczędzają czas i pieniądze. Mogą szybko reagować w przypadku usterek lub innych komunikatów. Operatorzy maszyn bardzo szybko otrzymują informacje zwrotne (ang. feedback) o stanie urządzenia, które obsługują. Comac udostępnił swoim Klientom możliwości, które umożliwiają jeszcze lepszą pracę maszyn czyszczących.

System Comac Fleet Care jako strażnik bezpiecznej pracy maszyn sprzątających

Bezpieczeństwo operatorów maszyn czyszczących jest najcenniejsze. Otrzymanie informacji o stanie urządzenia pozwoli na spokojną i bezpieczną pracę ludzi obsługujących maszynę. Również ludzie znajdujący się w pobliżu pracującej maszyny sprzątającej będą bezpieczniejsi. Każda informacja o aktualnym stanie urządzenia jest rejestrowana w systemie CFC. Comac Fleet Care przypomni nawet o sugerowanym terminie konserwacji części ruchowych. Wymiana oleju także zostaje oznaczona w postaci komunikatu. Tak przygotowany komunikat otrzymują wszyscy uprawnieni użytkownicy CFC dla danego urządzenia. Każda zmiana ustawień maszyn do czyszczenia jest zgłaszana, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo operatorów.
Nie musisz pamiętać o swojej maszynie czyszczącej, Comac za pośrednictwem CFC przypomni Tobie o wszystkich ważnych i koniecznych pracach.