Profesjonalne dozowniki do mydła, ręczników papierowych oraz papieru toaletowego i higienicznego

baner przedstawiający badanie konsumenckie na temat dozowników do rąk

Profesjonalny dozownik do ręczników Wepa

 

Oferta Pureco nie ogranicza się tylko do maszyn czyszczących oraz środków chemicznych, dostarczamy także wyposażenie łazienkowe, czyli dozowniki i papiery higieniczne. Posiadamy jedynie asortyment produkowany w Europie. Stawiamy na niezawodne marki z Francji (JVD), Niemiec (WEPA) oraz Polski.

Dozowniki wykonane są przede wszystkim ze stali nierdzewnej oraz bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS (kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy, akrylonitrylo-butadieno-styren). Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, reakcje chemiczne w porównaniu do dozowników wykonanych z HDPE (twardego polietylenu) lub PCV (polichlorku winylu). Oprócz estetycznego wyglądu wyróżniają się łatwą wymianą wkładów zamiennych oraz stabilnym mocowaniem.

Dozowniki higieniczne:

 • do mydła w płynie/w żelu – umożliwiają dozowanie standardowe lub ekonomiczne (zmniejszona podaż środka myjącego)
 • do mydła w pianie – z takiej samej objętości środka myjącego uzyskuje się nawet 3,5 razy więcej dozowań (dawek) niż mydła w płynie
 • do dezynfekcji – bezdotykowe, elektroniczne podajniki do płynów dezynfekujących
 • do ręczników ZZ
 • do ręczników w roli
 • do standardowego papieru toaletowego (standardowych rolek celulozowych, ekonomicznych lub innych)
 • do dużych rolek typu jumbo

Polecamy również dystrybutory płynu do dezynfekcji toalet i stojaki na czyściwa papierowe.

Istnieje możliwość użyczenia (czyli korzystania przez naszych Klientów) z najwyższej jakości dozowników linii Professional producenta WEPA. Użytkownicy mogą nieodpłatnie korzystać z dozowników WEPA Professional, podpisując umowę użytkowania na 2 lata, przy uzupełnianiu naszymi wkładami nawet z niewielką częstotliwością (12 lub mniej uzupełnień w trakcie roku). Produkty te charakteryzują się bardzo estetycznym wyglądem, możliwością indywidualizacji (posiadają wymienne kolorowe pierścienie), aby dopasować dozowniki do wystroju punktów sanitarnych lub otoczenia.

profesjonalny dozownik do ręczników w roli wepa używany przez dziewczynkę

profesjonalny dozownik wepa

badanie skuteczności osuszania rąk po ich umyciu

Porównanie czterech metod osuszania rąk

Papiery higieniczne, toaletowe:

 • standardowe rolki
 • duże rolki typu jumbo (big roll)
 • ręczniki typu ZZ (składane listki)
 • ręczniki w roli – przy właściwym ustawieniu dozownika bardziej ekonomiczne i wydajne niż składane listki ZZ
 • czyściwa przemysłowe

Wszystkie papiery oraz ręczniki mogą być wykonane z celulozy pierwszego obiegu lub z materiału ekologicznego – z odzysku makulatury.

Oferujemy także suszarki do rąk, do włosów.

Suszarki do rąk zwykłe lub typu jet (airblade) – szybkiego suszenia stanowią alternatywę dla ręczników papierowych do osuszania. Suszarki do włosów stanowią uzupełnienie osuszaczy, przeznaczone przede wszystkim do wyposażenia basenów, saun, łaźni.