Wepa dozowniki

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Duży dozownik JT2 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331040

  Duży dozownik JT2 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach gdzie jest bardzo duże zużycie papieru toaletowego. Ekonomiczny - posiada system hamulca rolki. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego!

Cena 118,08 zł

Manualny dozownik SF1 wepa do mydła w płynie i pianie na wkłady biały 331100

  Manualny dozownik do mydła SF1 w płynie i pianie. System wkładów SF1 Satino Wepa umożliwia w każdym momencie zmieniać mydło płynne na pianowe i odwrotnie.   Dodatkowo dzięki wkładom, dozownik jest bardzo higieniczny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania...

Cena 136,53 zł

Dozownik WEPA do papieru toaletowego w listkach

  Dozownik BT1 do dwóch rolek papieru toaletowego jumbo. Prosty w obsłudze, wysoce higieniczny. Wyposażony w hamulec rolkowy zapobiegający nadmiernemu zużyciu papieru.

Cena 166,67 zł

Mini dozownik do ręczników Wepa

  Dozownik Wepa do ręczników ZZ MINI to profesjonalny, najmniejszy dozownik do ręczników składanych w składce "V". Ponadczasowy design, łatwa obsługa. Idealny wybór do małych łazienek m.in. w biurach, gabinetach lekarskich, kuchniach lub salach lekcyjnych.

Cena 166,67 zł

Dozownik z czujnikiem do mydła Mini Clean&Care Wepa SF2

  Dozownik z czujnikiem Mini Clean&Care może być napełniony 700 ml mydła w piance lub w płynie. Czujnik gwarantuje perfekcyjne dozowanie i komfortową higienę. Zasilany sieciowo lub bateryjnie. Sposób montażu: przyklejany lub dokręcany.

Cena 295,82 zł