Przemysłowe Odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe to wielofunkcyjne urządzenia do sprzątania różnych powierzchni z odpadów i zabrudzeń w postaci pyłu, kurzu, piasku, kamieni, płynów (cieczy czystych oraz zanieczyszczonych) oraz odpadów organicznych. Odkurzacze zbierają zabrudzenia do pojemników, posiadają również filtry powietrza i stosują technologię oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń stałych. Mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych lub terenach zewnętrznych.

Aktywne filtry

CA 2.60 SE/SEA 3.100 SE/SEA Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

         COMAC TMB CA 2.60 SE/SEA  3.100 SE/SEA - jednofazowy odkurzacz z dwoma(2.60) lub trzema (3.100) silnikami o mocy 2200/3300 W przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Modele te dostępne są w dwóch konfiguracjach. SE z mechaniznym otrząsaczem filtra uruchamianym za...

Cena 13 938,36 zł

Topper 3/78 CYC trzysilnikowy odkurzacz z systemem cyklonu

              TOPPER 3/78 CYC - jest to przemysłowy odkurzacz trzysilnikowy (3/78) z funkcją cyklonu. Dzięki temu odkurzacz nie traci mocy ssania.   Cena za urządzenie kompletne z akcesoriami.

Cena 4 920,00 zł

Odkurzacze przemysłowe przeznaczone są do pracy ciągłej, do oczyszczania zarówno małych i wielkich powierzchni oraz do specjalistycznych zastosowań. Odkurzacze posiadają otrząsacze filtrów (manualne lub automatyczne) i mogą pracować nieprzerwanie bez konieczności rozmontowywania korpusu maszyny i ręcznego oczyszczania elementów filtrujących. Do każdego modelu odkurzacza dostępne są profesjonalne nakładki czyszczące: ssawki do zbierania płynów, do pyłów przemysłowych oraz odpadów o ostrych krawędziach. Pionowa budowa odkurzaczy zwiększa mobilność oraz ogranicza zajmowaną powierzchnię przez urządzenie. W odkurzaczach przemysłowych firmy Comac zastosowano efekt Cyklonu – zbieranie zabrudzeń oraz utrzymanie ich w zbiorniku przy wykorzystaniu ruchu wirowego powietrza. Dzięki temu odpady gromadzone są na spodzie zbiornika, a jedynie najdrobniejsze zanieczyszczenia i pyły osadzają się na powierzchni systemu filtracyjnego.

przemysłowy odkurzacz do miejsc o podwyższonym ryzyku wybuchu

Odkurzacze przemysłowe Comac

Pureco Bydgoszcz jako wyłączny dystrybutor odkurzaczy przemysłowych firmy Comac oferuje maszyny w dwóch typach pracy i zasilania:

   - Odkurzacze przemysłowe jednofazowe – to uniwersalna, bardzo wydajna i cicha linia odkurzaczy. Mogą być podłączane do tradycyjnej sieci elektrycznej („do gniazdka”). Ze względu na wykorzystanie silników wysokowydajnych jednofazowych silników elektrycznych są bardzo efektywne. Dodatkowo charakteryzują się mniejszą intensywnością dźwięku pracy (mniejszym hałasem) w porównaniu do tradycyjnych maszyn.
   - Odkurzacze przemysłowe trójfazowe – posiadają większą moc w porównaniu do urządzeń jednofazowych. Są cięższe od odkurzaczy zasilanych jednofazowo, jednak znacznie efektywniej usuwają nawet bardzo intensywne zabrudzenia. Systemy filtracyjne oraz wygłuszające zapewniają ograniczenie hałasu oraz pyłu w powietrzu. Przeznaczone są do obiektów przemysłowych lub komercyjnych wyposażonych w instalację zasilania trójfazowego. Dedykowane do pracy ciągłej, nawet w warunkach dużego zapylenia.

Oferowane odkurzacze przemysłowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dopracowaniem elementów zarówno korpusu, zbiorników, silnika, całego układu ssącego oraz regulatorów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu https://pureco.net.pl/sklep

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 534994890 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: biuro@pureco.pl