Dozowniki do mydła i papieru

Wysoki standard higieny to obecnie konieczność, szczególnie w miejscach publicznych, gdzie każdego dnia przebywa wiele różnych osób. Częste mycie rąk to prosty, ale bardzo skuteczny sposób zapobiegania przenoszeniu się wirusów i bakterii. Aby jednak ta prosta czynność mogła być jeszcze bardziej higieniczna, z pomocą przychodzą dozowniki przemysłowe do mydła i papieru.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Duży dozownik JT2 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331040

  Duży dozownik JT2 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach gdzie jest bardzo duże zużycie papieru toaletowego. Ekonomiczny - posiada system hamulca rolki. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego!

Cena 118,08 zł

Manualny dozownik SF1 wepa do mydła w płynie i pianie na wkłady biały 331100

  Manualny dozownik do mydła SF1 w płynie i pianie. System wkładów SF1 Satino Wepa umożliwia w każdym momencie zmieniać mydło płynne na pianowe i odwrotnie.   Dodatkowo dzięki wkładom, dozownik jest bardzo higieniczny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania...

Cena 136,53 zł

Dozownik WEPA do papieru toaletowego w listkach

  Dozownik BT1 do dwóch rolek papieru toaletowego jumbo. Prosty w obsłudze, wysoce higieniczny. Wyposażony w hamulec rolkowy zapobiegający nadmiernemu zużyciu papieru.

Cena 166,67 zł

Mini dozownik do ręczników Wepa

  Dozownik Wepa do ręczników ZZ MINI to profesjonalny, najmniejszy dozownik do ręczników składanych w składce "V". Ponadczasowy design, łatwa obsługa. Idealny wybór do małych łazienek m.in. w biurach, gabinetach lekarskich, kuchniach lub salach lekcyjnych.

Cena 166,67 zł

Dozowniki sanitarne – szeroki wybór w trosce o higienę

Dbanie o higienę poza miejscem zamieszkania jest tak samo istotne lub nawet ważniejsze. W końcu to właśnie tam, gdzie każdego dnia można stykać się z milionami zarazków i wirusów, powinno się częściej myć i dezynfekować ręce. Dlatego każdy obiekt użyteczności publicznej – restauracja, urząd czy przychodnia – powinien być wyposażony w profesjonalne dozowniki do mydła i papieru.

Profesjonalny dozownik SEPA

W ofercie pureco.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, które mają na celu dbanie o najwyższą higienę i bezpieczeństwo. Różne rodzaje dozowników pozwalają na dopasowanie ich do możliwości oraz potrzeb danej placówki, a nawet jej wystroju. Oferujemy dozowniki do mydła zarówno w płynie, jak i w piance, która zwiększa komfort użytkowania. Dozownik sanitarny do mydła może być manualny, z przyciskiem bądź czujnikiem na podczerwień, dzięki któremu jeszcze lepiej zadbasz o higienę. Również dozowniki profesjonalne do papieru toaletowego oraz ręcznika papierowego występują w różnych opcjach: na jedną lub dwie małe rolki, na duże rolki, do ręczników składanych lub w listkach.

Dozownik profesjonalny – wysoka jakość to poczucie bezpieczeństwa

Nasze dozowniki przemysłowe do mydła i papieru cechuje najwyższa jakość wykonania. Wytrzymałe tworzywo sztuczne w połączeniu ze stalą nierdzewną gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia. Dzięki temu zarówno zamocowanie, jak i regularne uzupełnianie dozowników sanitarnych staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo niektóre produkty posiadają opcję indywidualizacji dzięki wymiennym kolorowym pierścieniom. Możesz więc dobrać dozownik przemysłowy do swojej placówki nie tylko pod kątem praktycznym, ale także estetycznym.

Dozowniki i papiery - schemat Porównanie czterech metod osuszania rąk