Dozowniki do mydła i papieru

Oferta Pureco nie ogranicza się tylko do maszyn czyszczących oraz środków chemicznych, dostarczamy także wyposażenie łazienkowe, czyli dozowniki i papiery higieniczne. Posiadamy jedynie asortyment produkowany w Europie. Stawiamy na niezawodne marki z Francji (JVD), Niemiec (WEPA) oraz Polski.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Duży dozownik JT2 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331040

  Duży dozownik JT2 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach gdzie jest bardzo duże zużycie papieru toaletowego. Ekonomiczny - posiada system hamulca rolki. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego!

Cena 118,08 zł

Manualny dozownik SF1 wepa do mydła w płynie i pianie na wkłady biały 331100

  Manualny dozownik do mydła SF1 w płynie i pianie. System wkładów SF1 Satino Wepa umożliwia w każdym momencie zmieniać mydło płynne na pianowe i odwrotnie.   Dodatkowo dzięki wkładom, dozownik jest bardzo higieniczny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania...

Cena 136,53 zł

Dozownik WEPA do papieru toaletowego w listkach

  Dozownik BT1 do dwóch rolek papieru toaletowego jumbo. Prosty w obsłudze, wysoce higieniczny. Wyposażony w hamulec rolkowy zapobiegający nadmiernemu zużyciu papieru.

Cena 166,67 zł

Dozowniki wykonane są przede wszystkim ze stali nierdzewnej oraz bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS (kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy, akrylonitrylo-butadieno-styren). Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, reakcje chemiczne w porównaniu do dozowników wykonanych z HDPE (twardego polietylenu) lub PCV (polichlorku winylu). Oprócz estetycznego wyglądu wyróżniają się łatwą wymianą wkładów zamiennych oraz stabilnym mocowaniem.

Profesjonalny dozownik SEPA

Dozowniki higieniczne:

Polecamy również dystrybutory płynu do dezynfekcji toalet i stojaki na czyściwa papierowe.

Istnieje możliwość użyczenia (czyli korzystania przez naszych Klientów) z najwyższej jakości dozowników linii Professional producenta WEPA. Użytkownicy mogą nieodpłatnie korzystać z dozowników WEPA Professional, podpisując umowę użytkowania na 2 lata, przy uzupełnianiu naszymi wkładami nawet z niewielką częstotliwością (12 lub mniej uzupełnień w trakcie roku). Produkty te charakteryzują się bardzo estetycznym wyglądem, możliwością indywidualizacji (posiadają wymienne kolorowe pierścienie), aby dopasować dozowniki do wystroju punktów sanitarnych lub otoczenia.

 

Dozowniki i papiery - schemat Porównanie czterech metod osuszania rąk

Papiery higieniczne, toaletowe:

  • - standardowe rolki
  • - duże rolki typu jumbo (big roll)
  • - ręczniki typu ZZ (składane listki)
  • - ręczniki w roli – przy właściwym ustawieniu dozownika bardziej ekonomiczne i wydajne niż składane listki ZZ
  • - czyściwa przemysłowe

Wszystkie papiery oraz ręczniki mogą być wykonane z celulozy pierwszego obiegu lub z materiału ekologicznego – z odzysku makulatury.

Oferujemy także suszarki do rąk, do włosów.

Suszarki do rąk zwykłe lub typu jet (airblade) – szybkiego suszenia stanowią alternatywę dla ręczników papierowych do osuszania. Suszarki do włosów stanowią uzupełnienie osuszaczy, przeznaczone przede wszystkim do wyposażenia basenów, saun, łaźni. 

Pełną ofertę znajdziesz w kategorii: Dozowniki do mydła i papiery